Komentari na vest

Da li oslabljeni Voždovac ima kvalitet za plej-of?

R

Realista123

pre preko 4 godine

Naravno da ne. A cenu ce platiti trener. Realno, on je mozda jedino sto vas moze spasiti ispadanja. Ovako bi vas preuzeo samo neki amater neznalica ili veliki ocajnik. Uprava unistila sezonu i dovela u pitanje opstanak. BRUKA
V

Vrag

pre preko 4 godine

Ja stvarno ne znam ko normalan salje najboljeg strelca na pozajmicu na drugi kraj sveta tj. Kanzas Siti.
G

Gostvizdic

pre preko 4 godine

ne
д

д.г.

pre preko 4 godine

Докле год тим који покушава да избори Европу продају најбоље играче у Узбекистан дотле ван вечитих нема нама играња у Европи. Да ли они ишта плаћају играче?
V

Vozd789

pre preko 4 godine

Steta za ovako jedan dobar klub pun potencijala sto ga vode ljudi koji nemaju viziju i ciji je jedini cilj da se ustedi gde god je to moguce. To ce im se obiti o glavu kad ispadnu iz lige. Mogli su prosle ali ni ove nece biti daleko od toga.