"Miljković"
"Miljković"

Dade ga Aleksandar Miljković u trijumfu Amkara! Pejčinović promašio penal, Ćorlukin autogol (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.09.16. | 19:51

Klub iz Perma sada na trećoj poziciji sa 14 osvojenih bodova

MiljkovićAmkar je sjajno započeo novu sezonu, a isto važi i za bivšeg desnog beka Aleksandra Miljkovića. Srpski internacionalac je odigrao svih 90 minuta u trijumfu kluba iz Perma na gostovanju Tereku i čak postigao gol - 3:1.

Miljković je u 26. minutu poput najboljih špiceva protrčao po desnoj strani, dobio loptu u šesnaesterac, prevario je golmana Godzira i upisao se u strelce. Ovim je sebi sigurno kupio dosta kredita kod trenera Gadžijeva. Branko Jovičić je odigrao 77 minuta.

Posle izjednačujućeg gola Miljkovića, golove za Amkar dali su Zajcev i Gol pa je taj klub skočio na treće mesto na tabele.

I dok je Amkar imao uspešan posao, Lokomotiva se namučila i izgubila! Krivci su Srbin i Hrvat. Nemanja Pejčinović je promašio penal u 56. minutu, dok je Vedran Ćorluka u 69. postigao autogol i tako doneo Ufi tri boda.