Komentari na vest

Danko Lazović: Grobari su čudo neviđeno, a Partizan takmičarski tim

V

VeritaS

pre preko 4 godine

Igrao je i Stefan Babovic za Fejenord, tata Milija mu kupio transfer tamo.
T

TzT

pre preko 4 godine

Utakmica sezone sa Spartom doslo 15.5 hiljada.Sada ce mozda doci vise, i to zahbaljujuci sto svako ko krv da ima ulaz za dzabaka.
O

Ozon

pre preko 4 godine

Samo da dodam da je za Fejnord svojevremeno nastupao i Radoslav Samardžić,nekadašnje krilo Vojvodine.
P

Pravda za Fejnord

pre preko 4 godine

Zauvek će biti Fejnord a nikada Fajenord!
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Zvezdas! Lozi ih malo da se prime!
V

Vinnie Jones

pre preko 4 godine

Kad ovakve pohvale prosipa momak koji je igrajuci za omladince partizana gledao Derbi sa severa Marakane, to ima posebnu tezinu!
G

Gostivojka

pre preko 4 godine

Ma pravo su cudo na tribinama.Sa dve svoje pesme i 10 tudjih/prepevanih. Navijanje se svodi na vredtanje.Cak i kada igraju Evropu spominju Zvezdu.Vala stvarno su cudo nevidjeno
B

Bese

pre preko 4 godine

Cudo nevidjeno kad ti isti grobari igrase za evro prolece a jedva se skupili a ker roka li roka na centru...to je bilo cudo nevidjeno vrtelo se na stranim naslovnicama