Komentari na vest
Danko Lazović: Grobari su čudo neviđeno, a Partizan takmičarski tim
V
VeritaS
pre preko 4 godine
Igrao je i Stefan Babovic za Fejenord, tata Milija mu kupio transfer tamo.
T
TzT
pre preko 4 godine
Utakmica sezone sa Spartom doslo 15.5 hiljada.Sada ce mozda doci vise, i to zahbaljujuci sto svako ko krv da ima ulaz za dzabaka.
O
Ozon
pre preko 4 godine
Samo da dodam da je za Fejnord svojevremeno nastupao i Radoslav Samardžić,nekadašnje krilo Vojvodine.
P
Pravda za Fejnord
pre preko 4 godine
Zauvek će biti Fejnord a nikada Fajenord!
T
The Nightwalker
pre preko 4 godine
Zvezdas! Lozi ih malo da se prime!
V
Vinnie Jones
pre preko 4 godine
Kad ovakve pohvale prosipa momak koji je igrajuci za omladince partizana gledao Derbi sa severa Marakane, to ima posebnu tezinu!
G
Gostivojka
pre preko 4 godine
Ma pravo su cudo na tribinama.Sa dve svoje pesme i 10 tudjih/prepevanih. Navijanje se svodi na vredtanje.Cak i kada igraju Evropu spominju Zvezdu.Vala stvarno su cudo nevidjeno
B
Bese
pre preko 4 godine
Cudo nevidjeno kad ti isti grobari igrase za evro prolece a jedva se skupili a ker roka li roka na centru...to je bilo cudo nevidjeno vrtelo se na stranim naslovnicama






.jpg.webp)

