Komentari na vest

Dao ga Pavkov, uterao ga Ohi: Zvezda drhtala i ubedljivo slavila (VIDEO)

g

gunđalo

pre preko 4 godine

Sudijska rapsodija Tipično cigojnerski. VAR ne radi prvo poluvreme, a i da radi tu je Simović, Terzićev komšija iz Lovćenca. Lopovluk i ciganluk
U

Uterao...

pre preko 4 godine

...ga Ohi jsd filijali sa sve ilicem,tako ce isto i orginalu kad nam dodju na noge u derbiju na Marakani!
P

Partizanus ispadus

pre preko 4 godine

Ovaj sudija ocajno sudi iz utakmice u utakmicu i nije ni za drugu ligu... Isto vazi i za trenera Ilica... Vidi se Partizanova skola jer da su mu igraci vise jurili protivnicke nego sudiju po terenu ne bi imao takvu zavrsnicu... Proslo je tvoje vreme kada si mogao da im sve po spisku a sudije da savijaju glavu, za mlade igrace je vrlo bitna radna etika i vaspitanje a Vinjace to nema, tako da si u rangu ovog sudije, ipak uvek imas mesto u fudbalskom savezu
N

Nenad1246

pre preko 4 godine

Malo na lađenje Kataia i Ivanića. Pa rođaci niste sami na terenu.
B

Boban1

pre preko 4 godine

Dokad više Zivkovic,Falko,Srnic i slični. Pa imaš decu na klupi,bacaj ih u vatru “trenercino”!!!!!!!!!!
L

Lazaros

pre preko 4 godine

Po meni najbolji igraci su onih 19.000 navijaca na stadionu koji su (smo) bili !!! I to po hladnom vremenu ,da je bilo makar malo toplije bilo bi 5o % vise ljudi .Igra nije bila bas tecna ,Ali crveni karton je bio jer je prekinuo kontru Zvezde . Vazna pobeda ,Jak protivnik ,a nasa slaba cirkulacija lopte .Po meni fali nam jedan ozbiljan vezni igrac ,Ako hocemo da guramo jo's bolje !!! Za sad malokrvnost je pokazao Piccini ,moze on to mnogo bolje a I treba .Risario ,iskreno bolje da igra Ben ili neki klinac !!! ( Najgore od svega sto on zna ,a nece ) I to vec traje !!!!
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKADA.

pre preko 4 godine

Apsolutna podrška za Gospodina Terzića i Gospodina Mrkelu. GDE SMO BILI PRE TERZIĆA, A GDE SMO SADA. Grobari koji se predstavljaju kao Zvezdaši su provaljeni. Smeta im Gospodin Terzić što nas vodi u uspehe. Gospodin Terzić je stabilizovao klub, vratio dugove, dovodio vrhunske igrače, napravio od Zvezde Evropski klub. Samo napred Gospodine Terziću U INAT DUŠMANIMA.
A

Al ga nahvali

pre preko 4 godine

Sine Konstantine ti li si???
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Tako je, bravo za kom,pravo u centar,puna podrska za Terzu i upravu!
G

Gost11111

pre preko 4 godine

Ко је Умујуанфу у Звезди? 😂
O

Ohi

pre preko 4 godine

Ohi :D
K

Kon

pre preko 4 godine

Čukarički nagazio na Mina(kovića)
d

dr tvorza

pre preko 4 godine

alo garagani jel imate neki prigovor na sudjenje
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Ja stvarno ne mogu ni da zamislim sta Duh koji lebdi stavlja ovim partizankama u sendvice! 😄 Pa ovo je hit sta sve moraju da odrade u predizbornoj kampanji! 😂
K

Kon

pre preko 4 godine

@Pitaj najvećeg zvezdaša ikada, u inat dušmanima. Samo mu noge vire.
F

Familija

pre preko 4 godine

ČESTITAMO ŠAMPIONI čestitke Dejanu Stankoviću i kompletnom stručnom štabu i igračima na prikazanoj utakmici na borbi na zalaganju na pobedi ČESTITAMO CIGANIIIIIIIII lojalnost doslednost pripadnost klubu i grbu čestitke Ohiju na debiju na postignutom golu prosto je Ohi je zver od napadača čestitke za Stankovića za Motiku za Pićinija na debitantskom nastupu čestitke Pavkovu majstor ruši odbrane nogom ili glavom nije njemu bitno jer Milanu ništa nije teško čestitke Dragoviću na pogotku Živković je upisao asistenciju i to je vrlo bitna stvar čestitke Borjanu koji je poveo igrače ka novoj pobedi i tituli bravo Milane čestitamo svim igračima na pobedi i utakmici BRAVO CIGANIIIIIIIII GAZIMO REDOM samo napred gazi familijo
b

borovo

pre preko 4 godine

Pre bi gledao dnevnik nego ovo.
e

esex

pre preko 4 godine

igru ne bih kom jer je prva utakmica..ono sto me muci vec dugo jeste kosmar sa grofom i sikimicem koji ulazi kad vodimo ubedljivo.e to je radio miloje sa vukanom a deki sa srnicem..vodimo tri nula,igraca vise imamo a deki ne daje sansu deci..
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

@esex. De si Zrenjaninac, jel si bio na utakmici. Pošto JA imam kao neki mali ritual kada se igraju utakmice na našem stadionu, prošetam mojim Beogradom, centrom grada, spustim se pešaka od Hrama dole do Autokomande, pa pored Nis pumpe gore prema stadionu. Poenta priče je, kada se penjem od kružnog toka Bulevarom prema stadionu, pa duž Bulevara sve gore do iznad Južne tribine vidim parkirana kola od kojih je 80 posto tablica raznih gradova Srbije, A MENI SRCE PUNO. Volim da vidim kada iz cele Srbije ljudi dolaze na naš stadion. To me učini srećnim. Živela Srbija, živela Zvezda, lešinari napolje.
S

S namerom

pre preko 4 godine

Dobijes Cukaricki 3-0 koji je dosao da igra fudbal, ekipa koja je brza koja se dobro brani koja igra lep fudbal i citas komentare kao da je neko ocekivao da smo mi Real Madrid a oni neki Lacarak ili Mladost iz Mojmilova pa smo trebali to da izgazimo kao od sale, utakmica teska i prva posle pauze ja neznam cime niste zadovoljni, mozda pobedom jer bi vam poraz lakse pao ili sta, imate prelep potez Ivanica kod drugog gola i napadacki njuh Ohija koji je bas tamo gde treba i presrecan sam sto je dao go, Pavkov zabio golcinu, odlicno pratio akciju namestio se primio zakucao loptu, odradio covek sve doktorski i sta nije u redu? Tanki smo na sredini i tu je problem ali i to ce leci, menjao je Deki pokusao sa Srnicem, bice bolje, Kanga ili mora bolje ili na leto dovesti ozbiljnijeg igraca na njegovo mesto jer igra na jako vaznoj poziciji, to svi vide i nesto ce se menjati, cemu ovoliko negative, prelep ambijent, sudjenje lose i ne treba da se nesto pravimo da to nismo videli, mogao je da svira faul pre gola, Risario je odneo Mijailovica na dva metra od sudije ovaj se pravi blesav, takodje bio je i korner, to je nesto sto kvari ukupnu sliku i to nikome ne treba, dajte ljudi tu podrsku momci su izgarali videla se zelja, nije valjda da je ona sramota u Nisu primer fudbalske predstave, ej jedan sut i to van okvira gola, teren kao minsko polje, Nis grad od 300 hiljada stanovnika nema dostojnog prvoligasa, ili nesme da ga ima a ono nikako ne danas, neki ljudi prave lakrdiju od naseg prvenstva neki pokusavaju da poprave stvari, ja vas molim da konacno uocite ozbiljne razlike koje vam promicu, bravo Zvezdo i samo napred.
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

Slazem se 100%. Ovi sto su nezadovoljni, vecina su glodarsko trolovski komentari.
T

Tacka

pre preko 4 godine

Bar jednu tacku si stavio :)

dejanera

pre preko 4 godine

Da je Zivkovic odvalio Mijailovica jeste! Ali da je Mijailovic zasluzio da ga neko otrese i to jeste! Napravio nekoliko zestokih faulova a da je dobio samo jedan zuti. A ako te sudija ne zastiti od batina onda se zastitis sam! To se tako radi od beton lige do LS!
D

Delija

pre preko 4 godine

Cuj drhtala!!! Naslov kao da je porucen iz humske.
G

Gost1818

pre preko 4 godine

Kakva sramota. Mora sudija da pogura mezimicu do pobede.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Kada vidim ovog Živkovića kažem naglas, DIONI VRATI SE, SVE TI JE OPROŠTENO. I ako sam ovde redovno kritikovao Dionia i stalno pričao da nije gol igrač, da nije za Zvezdu, ali se dečko bar trudio, trčao, borio se... A šta Živković radi, ne radi ništa. Niti trči, niti se trudi. Čak je i onaj La Prevara više pokazao od njega. Čemu to na silu forsiranje Živkovića. Pusti nekog klinca da igra umesto njega, pusti Motiku umesto njega. Živković me podseća na onog Džošuu Parkera, isto ponašanje na terenu.
M

Milojee

pre preko 4 godine

Losa i spora igra Zvezde,al najbitnija su tri boda. Idemo dalje, utakmicu po utakmicu. Raduje me odlicna partija Erakovića! Bio sam jako skeptičan oko njega,ali dečko je danas pokidao! Svaki duel je dobio, iznosio loptu jer nam je vezni red danas bio kriminalan, par puta je sekao njihove kontre jer nam je u sredini duvalo na sve strane. Svaka čast dečko! Druga stvar, stoper Čukaričkog, Šapić, fenomenalan! Pojeo je Ohija danas, visok,jak u duelu a zna sa loptom, bio bi idealna zamena za Milunovića, isti su tip igrača. Da li je moguće da ga niko do sad nije primetio!?
M

Milojee

pre preko 4 godine

Losa i spora igra Zvezde,al najbitnija su tri boda. Idemo dalje, utakmicu po utakmicu. Raduje me odlicna partija Erakovića! Bio sam jako skeptičan oko njega,ali dečko je danas pokidao! Svaki duel je dobio, iznosio loptu jer nam je vezni red danas bio kriminalan, par puta je sekao njihove kontre jer nam je u sredini duvalo na sve strane. Svaka čast dečko! Druga stvar, stoper Čukaričkog, Šapić, fenomenalan! Pojeo je Ohija danas, visok,jak u duelu a zna sa loptom, bio bi idealna zamena za Milunovića, isti su tip igrača. Da li je moguće da ga niko do sad nije primetio!?
G

Gost123

pre preko 4 godine

Pod predpostavkom da su svi koji komentarisu gledali utakmicu,složicete se da cemo teško ovakom igrom do tutule!
3

32 titula

pre preko 4 godine

Ovo je bila predigra.
G

Gx

pre preko 4 godine

Sve u svemu,zadovoljni nismo,da ,očekivali smo mnogo više...nadamo se za bolju zvezdu...

ivan2nina@gmail.com

pre preko 4 godine

Čitam stručnjake,pljuju,pljuju,a veća polovina ni fizičko u školi nisu radili,a razumeju se u fudbal!! Ajd,ne serite više!! Ne valja Čupa,ne valja,Kanga,ne valja Rodić....a Megvajer(80 milki) Žoao Feliks(120 milki)....da ne nabrajam igrače po evropskim klubovima koji koštaju koliko ceo naš klub sa sve stadionom valjaju??!! Šta očekujete,da nam se sklanjaju,igramo Evropu pet godina uzastopno,u 1/8 finala smo,i opet nevalja,daj bre pun mi k....talvih navijača!!
L

Luja

pre preko 4 godine

i meni je pun q..ac, svih vas koji uvek imate opravdanja za nikakve igre, nezalaganje, neuigranost ovih preplaćenih polufudbalera, samozvanog Mistera, nesposobnog sportskog direktora. Predsednika Tvorzana bolje i da ne komentarišem. Otvorite oči, dug je 100+ miliona.
3

32 titula

pre preko 4 godine

To i jesu navijaci ali ne Zvezde nego Partizana.
L

Logitech

pre preko 4 godine

Zar vam se ne sklanjaju? Neobjasnjiv prvi zuti karton za onog malog Drventica iz Cuke, priznat gol Pavkova, Docic nije igrao za Cuku danas...Jel da nastavim, ili je ovo dovoljno?
Б

Браво

pre preko 4 godine

Значи, узео си ми речи из уста! Свака ти ко' Његошева. Али некима је очигледдно било боље када смо дрхтали у првом колу квалификација за било које такмичење и против било које екипе. Титуле да и не спомињем, више сам слушао како је Звезда некада била велика... Идемо по титулу!
h

humskapfc....

pre preko 4 godine

Cukaricki igrom mnogo bolji od zvezde.. Jos jedna pobeda zvezde uz pomoc sudija.. Prvi gol posle cistog faula, najjaci utisak sto sudije u VAR sobi se prave lude isto kao i protiv Napretka kad nije sviran cist penal.. Bice zanimljivo do kraja se zone, i Partizan je mogao da vidi sta ga ceka, zvezdino lopovsko prolece je pocelo.. Da bi uzeli titulu morace mo sve do kraja da pobedimo..
S

Sale84

pre preko 4 godine

Ajde ti realni druze navedi po cemu je to Cukaricki bio bolji od Zvezde? Jel imao Cukaricki neku sansu iz ranga 100%? Nije! Jel imao vise loptu u posedu i vise suteva u gol? Nije! Jel pretio nesto previse? Nije!! Jedina greska sudija je sto nije svirao korner za Cukaricki u prvom poluvremenu kod slobodnog udarca, ovo sto pricas za gol kad je dala Zvezda, nema veze sa vezom. Bilo je obostrano povlacenje i kad je Pavkov protrcao igrac Cuke je pao...tako da batalite vise to svega vam, dosadni ste!
G

Gnu

pre preko 4 godine

Izvini stručnjak,samo da te pitam: da nisi slučajno gledao prije sedam dana Inter - Milan? Ako si gledao, jesi li vidio kao je Žiru došao do lopte kod prvog gola Milana? Ovo što je uradio Pavkov je 50% intenziteta starta Žirua. Ako nisi gledao, obavezno pogledaj, čisto edukacije radi.
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Komšija, Zašto stalno izmišljaš ? i zašto stalno unapred plačeš ? Zašto lepo ne kažeš kao čovek : Zvezda nije prikazala neku naročito dobru igru , ALI JE IPAK ZASLUŽENO POBEDILA ! Ne, Tebi je prešlo u naviku da posle svake pobede Zvezde, ovde plačeš. Ajde bre čoveče, na šta Ti to liči ???
N

Nista neobicno

pre preko 4 godine

A sta ces. Ja vjerujem da smeca ima ispred svih vrata. Da li si spreman da prvo pocistis ispred svojih pa da cekas da li cu i ja ispred svojih. Sumnjam
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Ooooo, vidi skupstinara, samo menja nikove i opravdava sendvice! 😄 Brisi suzice, obecano vam je u skupstini! Udahni malo svezeg vazduha! Razumem da je predizborna kampanja u pitanju, ali zdravlje je zdravlje!
U

Uno

pre preko 4 godine

Bukvalno vam je danas guzica sačuvana nesviranjem penala kad je Saničanin igrao rukom? Imate li bar mrvu obraza?
G

Gost x

pre preko 4 godine

tak oje
h

humskapfc...

pre preko 4 godine

... i da se nadovezem isti glavni sudija i isti VAR sudija i protiv Napretka sudili
O

Ognjen Drinski

pre preko 4 godine

Realno igra kriminalna. Pod odmah novi trener. Odmah. Ovaj veze nema.
F

Familija

pre preko 4 godine

SVI VERUJEMO peta titula u nizu NAPRED ŠAMPIONI
Y

Yumis

pre preko 4 godine

I ja verujem da osvajate Evroligu.
J

Jimmmmm

pre preko 4 godine

Sa ovakvim sudjenjem ne brini
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

Pa evo nek Rikardo u derbiju obori cuvara na centru i da ostane sam u 16 i posle crveni zvezdi jedan i to je recept za pobedu.
N

Nista neobicno

pre preko 4 godine

To je zivot. Svi secokrecu za jacim boljim ......
3

32 titula

pre preko 4 godine

Ma sudije,rekoh ja.
R

Raša P

pre preko 4 godine

Po mom mišljenju ovo je bila prava takmičarka utakmica. Ne pravi se forma za početak sezone jer onda na sredini počne pad i kiksevi. Neki pljuju Pićinija a odigrao korektno u defanzivi a napred po desnoj strani nema nikakvu pomoć. Izlazak Pavkova je poremetio potpuno koncepviju.
d

dasdfas

pre preko 4 godine

Za Picinija se slazem, prosto i nije imao mnogo posla po toj strani.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Ti koji pljuju Picinija nisu ni gledali utakmicu nego slepo slusaju Darjana. Koji isto sumnjam da je gledao posto po formuli lupa gluposti o Srnicu, kao nekom motoru ekipe i sta sve ne. To moze samo neko ko ili nije gledao ili je gledao pa nema blage veze sta je gledao.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Čukarički nikako da se izdigne iz neke osrednjosti! Razočaravajuće! I da odu u Evropu, ništa! Do 2. kola i kraj. Sve se svodi na prodaju igrača i ništa više! Šteta!
S

SilverSurfer

pre preko 4 godine

Žali bože priprema i potrošenog novca jer ovako može da igra ekipa čiji su igrači dva meseca plandovali i trenirali individualno onoliko koliko su hteli. Osim, ako ne budemo čuli večni izgovor naših trenera kako su igračima noge teške od priprema i mrsomuđevinu o važnosti prve utakmice u prolećnom delu sezone. Šta su značile pripreme ako je Zvezda krenula sa dva špica iako tako poslednjih godina skoro uopšte nije igrala? Čak je i Dioni izjavio da se najbolje snalazi u igri sa dva špica pa to nije pokušano da bi se videlo da li stvarno vredi ili ne. Guranje Živkovića i Srnića je posebna priča jer obojica nemaju dodirne tačke sa profesionalnim fudbalom. Zvezda je mogla da dovede i tri Ohija ali je to džabe kada Ivanić i Katai igraju za sebe. Koliko je lopti u prostor danas dobio Ohi? Čak je i kod prvog gola Ivanić kasnio sa dodavanjem dok je povratna lopta Rodića pokazala koliko nema pojma. Ohiju iza leđa, daleko od Ivanića ali na njegovu sreću nekako se doktrljala do Pavkova. Zvezda je nastavila da igra bezidejno i sporo kao što je igrala u jesenjem delu prvenstva, bez rešenja za visoki presing protivnika. Sve dok dvojac Ivanić - Katai bude igrao za sebe ignorišući ostatak ekipe a Stanković se bude kockao sa igračima zalutalim u fudbal poput Živkovića i Srnića teško da će Zvezdina igra da liči na nešto. Ne deluje mi da Stanković ima neke audute u igračkom kadru s kojima može mnogo da promeni. A deluje da ni on sam nema kapacitet za posao koji obavlja.
@

@surfer

pre preko 4 godine

Ivanic kasnio sa dodavanjem zato sto je mislio da ce sudija svirati faul kad ono....

Zelenooki

pre preko 4 godine

Bravo za komentar, ovako isto bi i ja napisao od reči do reči.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Surfer po običaju, pravo u metu. Katai i Ivanić kao blizanci na malom fudbalu, nigde nikog drugog. Dva sidraša u špicu. Lik koji nema centaršut (i još puno toga) na desnom krilu, gde guši novog desnog beka kome je centaršut najveći kvalitet. Itd...
c

cekaj

pre preko 4 godine

Nije kasnio sa dodavanjem. I ja sam na prvu tako reagovao. Posle sam na snimku video da ivanic pred sobom ima Ohija i Pavkova pri cemu oba odbrambena se koncentrisu na Ohija (jer on realno i jeste opasnost u tranziciji) Da je Ivanic i pruzio loptu u prostor za Pavkova, odbrana Cuke bi stigla da ga izblokira. Ovako je sve ispalo super i verujem da je Ivanic sve to dobro procenio
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Dobro je što je Zvezda pobedila, Ali igra Zvezde je loša, nema pomaka u odnosu na jesenji deo prvenstva baš ni malo. Sa ovim igračima to mora da izgleda mnogo bolje,,,,,,,,, nema plana u igri, nema koncepcije, mnogo je bilo paničnih reakcija, pojedini igrači nemaju vaš ni malo samopouzdanja,,,, zaista je već postao BEZOBRAZLUK UBACIVANJE U IGRU RIŠAIRA !? 15.000 HILJADA GLEDAOCA NA STADIONU I JOŠ NAJMANJE 5 PUTA TOLIKO PORED TV-a vidi da se radi o apsolutno neupotrebljivom čoveku, liku koji apsolutno nema mesta ni u jednom timu Naše lige, a kamoli negde u inostranstvu. POTPUNO JE NEJASNO KOME STANKOVIĆ TERA INAT,,,,, ILI ONAKO IZ DOSADE I RAZONODE PRAVI BUDALU OD SEBE, I SVE NAS KOJI TO GLEDAMO.
D

Dr. Magija

pre preko 4 godine

5 titula u nizu, 2 LŠ, 4 LE. A vama Grobarima to mnogo smeta. Apsolutna podrška za Gospodina Terzića i Gospodina Mrkelu. U INAT DUŠMANIMA.
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD *

pre preko 4 godine

....... čoveče 545 minusa, eeeeejjj Čoveče !!! Eeeeeeee to se zove partijska disciplina,,, kad vide moj nik,,,,,, nije važan komentar, nije važno šta piše,,,,,, to je za botove najviši stepen uzbune.!!!!!! Bravo ,
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Koliko botova.Covek dao realan komentar,a vojska sendvicara nalapula minuse.

Bojan Lordinho

pre preko 4 godine

....." UTER'O " ga Pavkov..... juuuuuuuu :) Kriminal
N

Ne123

pre preko 4 godine

Sramno sudjenje, cist faul pre prvog gola. Rezirana utakmica kako je sudija hteo, var nije radio prvih 20minuta dok Zvezda nije dala gol. Delio je kartone cukarickom a za iste startove zvezdi nije ni svirao ful. Sramno
A

Ajde razmisli pošteno....

pre preko 4 godine

.....koliko je Mićko Mijailović zaslužio žutih kartona? Najmanje tri, a dobio je jedan, za drugi pogibeljan start.
d

dottore 13

pre preko 4 godine

Da si pošten i da želiš biti realan pogledao bi ponovo tu situcaiju. Znači, igrači Čuke su čitavo vreme ometali napadače Zvezde čim krenu da trče prema golu, i to bez lopte. Hvatali rukama, sve samo da ih se ne pretrči. Kad prvi napraviš faul poslije i ako je Pavkov išao jače neće ti ga niko svirati, ako je trebao biti faul trebao je biti za Pavkova.
N

Ne123

pre preko 4 godine

Sramno sudjenje, cist faul pre prvog gola. Rezirana utakmica kako je sudija hteo, var nije radio prvih 20minuta dok Zvezda nije dala gol. Delio je kartone cukarickom a za iste startove zvezdi nije ni svirao ful. Sramno
s

slučajni posetioče

pre preko 4 godine

Ako si ušao ovde da se informišeš o utakmici, onda treba da znaš. Verovao ili ne, Zvezda nije izgubila. Nije čak ni nerešeno odigrala. Pobedila je 3:0. Na veliku žalost ovih ovde nazovi zvezdaša koji jedva čekaju da popljuju svoj tim i koji nikada i ni sa čim neće biti zadovoljni. Idite bre pa gledajte premijer ligu ako hoćete kvalitetnu ligu a nama se više skinite sa djoke.
d

darkobg

pre preko 4 godine

Bravo! Skinuce se oni ali prvo moraju da budu zadovoljni svojim životima pa tek onda. Ja ti garantujem i da budemo prvaci i da uđemo u finale LE ti isto pametnjakovici bi našli dlaku u jajetu..
P

Prečka pa stativa

pre preko 4 godine

A što tebe to tangira? Zašto ti smeta ako neko sa razlogom kritikuje. Nije to pljuvanje kako ti kažeš već kritika. Ljudi kažu šta im se nije dopalo u igri ili odnosu igrača prema utakmici. To su normalne stvari. Pljuvanje je kada nekoga bez ikakvog razloga vredjas. Mi koji iskritikujemo mi iznosimo svoje misljenje i mozda smo upravu mozda i nismo ali je normalno da imas svoj stav. Ti bi da ljudi budi roboti bez sopstvenog misljenja. Legendo moraš da shvatiš i prihvatiš i drugačije mišljenje i kritiku pre svega zbog tvog mentalnog zdravlja a ako si neki klinac bolje sada da se naucis a ne da te zivot na tezi nacin uci da u zivotu ne može sve da bude po tvome i da svi misle kao ti. Kada to shvatiš imaćeš normalniji život veruj mi.
P

Precko

pre preko 4 godine

nije problem kritikovati ali posle pobede od 3-0 protiv tima koji je treći u našoj kakva god da je liga kluba koji vodi legenda Partizana,klub koji je u organizacija odmah iza nas i komsija sve je samo nije ovo sto pišete. Sta očekuješ posle prve utakmice posle pauze? Pa ni Juve protiv Saosula nije blistao ali je pobedio. Treba li ih pljuvati ako si njihov navijac?
P

Precka pa stativa

pre preko 4 godine

Kapiras li legendo da ovaj rezultat od 3-0 nije odraz nase superiorne igre vec crvenog kartona jer je do tog momenta 1-1 visilo u vazduhu i ubedjen sam da su ostali sa 11 igraca na terenu da bi nam do kraja utakmice dali gol. Čukaricki je do crvenog kartona na nasem terenu pred nasim navijacima bio skroz ravnopravan protivnik a koliko kosta nas tim a koliko njihov. Toliko o tome. Koliko nam kosta tim i kakve igrace imamo mi smo trebali da vodimo 3-0 vec na poluvremenu ili bar da stvorimo toliki broj sto postotnih sansi. E zato su kritike tu.
G

Gost99

pre preko 4 godine

Evo ovako Picini je greska vec se vidi... zvezdi su se nudili ozbiljni igraci da se plati ovestecenje al Terza oce za Dz i eto dobili smo jos jednog gobeljica.. Ohi pokazao ono zasta je dosao da zna da bude na mestu i da ga... a sad malo o Dekiju covek je tolika kukavica da je to strasno sa uvodjenjem Srnica coveka koji degradira igru..i sa Zivkovicem njegovim novim projektom za gubljenje titule, covece ubaci Motiku malog Stankovica mnogo ranije a ne cekas kad je kao 3-0 gde ce covek koji nije gledao pomisliti da je to vrh pobeda, ustvari ova urakmica je pokazala koliko je Dejan Stankovic los trener sa ovakvim timom ti igras ovako lose.. daj boze od leta Nenada Lalatovica kao sto se prica da prodisu ovi igraci vise
d

darkobg

pre preko 4 godine

Jbm me konj kada sam mazohista što uopšte čitam ove nebuloze raznih stručnjaka i menadžera sa FIfe. Motika nije odigrao ni par minuta pripremnih utakmica jer je jasno došao. Pa nije on Ronaldo pa da počne od prvog minuta kad god došao u klub. Ti si takav stručnjak kada posle prve tekme već otpisujes Picinija koji odigrao sasvim solidno danas. I ba kraju umesto što ovde trudiš bak god ti padne na pamet dodji na Maru pokidaj grlo i daj momcima vetar u ledja pa makar i titulu izgubili
o

ohi utero...

pre preko 4 godine

...ilicu, sad je na redu ser.Samrok da prodje isto tako!
3

32 titula

pre preko 4 godine

Koliko se Sale razocarao,a dali su sve od sebe da obezbede titulu Partizanu. Mislio otkinuce neki bod Zvezdi pa da overi titulu maticnom klubu.
G

Gobelja.

pre preko 4 godine

Tako isto ce Ohi da ga utera i u derbiju...

Zelenooki

pre preko 4 godine

Bilo bi to puno bolje kada bi Katai i Ivanić igrali malo i za druge igrače a ne samo za sebe.
O

Ojo

pre preko 4 godine

Mustafu poslaše u pazar, Pa on je Ronaldo za Živkovića i ostale

Forzza

pre preko 4 godine

JEL MOGUĆE DA DEKI STANKOVIĆ TOLIKO DEGRADIRA ZVEZDINU DECU, PA I OVOG MOTIKU PLATIŠ TOLIKO 2,5MIL ON UĐE U 83 A ŽIVKOVIĆ U 21 JADNO, A ONAJ SRNIĆ NE ZNA GDE UDARA ČOVEK UMESTO DA JE STANKOVIĆA PUSTIO MALI JE BIO ODLIČAN NE ZNAM ŠTA DA KAŽEM SEM DA I SAM NE ZNAM KAKO JE MOGUĆE DA NEKO TOLIKO VERUJE ŽIVKOVIĆU I SRNIĆU OD KOGA U 29GOD PRAVE DEF.VEZNOG
G

GenT.

pre preko 4 godine

haha kojih more crnih 2.5 mil za ono dete Motiku,sefe jel tebi dobro?!? Decko je placen 1.2.mil Bajernu,tih 2.5 mil si verovatno cuo od Z.Pantica na YT-bu gde on voli da siri bajke i price za malu decu!
V

VRANjANAC DS 1989

pre preko 4 godine

Taj deginerik je rekao da je Motika plaćen 2,5 milona u onoj njegovoj niskobudžetnoj emisiji koju vodi iz špajz na YT, čovek odlepio načisto.

Norwegianviking

pre preko 4 godine

@GenT vidis na transfermarkt 2.5 mill
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Sasvim normalna rekakcija sa uvodjenjem Živkovića. Ni ja ga ne gotivim i loš je, ali gdje ćeš ubacivati nekoga da debituje od 20 minuta ko je do sada igrao njemacku regionalnu ligu, neko ko ima 18 godina i neko ko nije u klubu ni 15 dana. Ovih desetak minuta su mu dovoljno da okusi teren, profesionalni fudbal i prepozna gdje grijesi. Veliki je doživljaj za 18ogodisnjaka da gazi teren i posle utakmice ide ispred navijača. Polako, tek je krenuo.
S

Singe

pre preko 4 godine

Covek je u pravu,placen je 2.5 miliona,moras pratit transfermarkt ne sta Terza kaze...pozz
S

Srbija Majka

pre preko 4 godine

Nadam se da je ovo izgledalo lose zato sto su nedavno izasli iz priprema i da su jos noge teske ali kada vidim Rodica koliko trci ne mogu naci objsanjenje za neke igrace. Naprosto nas je Cukaricki pretrcao i bio vise agresivniji i motivisaniji. Malo iskreiranih sansi...gotovo ni jedna...sve na individualni kvalitet i na misice. Pripreme valjda i sluze za te automatizme u igri i uigravanje ekipe ali se to nazalost veceras nije vidjelo. Jedina je utjeha sto je Partizan jos katastrofalniji...ali u ovakvom prvenstvu sve je moguce!!!
3

32 titula

pre preko 4 godine

Ma sudije.
v

v1ad

pre preko 4 godine

Samo Darjan moze da posle pobede od 3-0 pise kako se Zvezda "mucila". I naravno, odmah je krenulo podmuklo pljuckanje po stranim pojacanjima. Posto je Ohi dao gol, on se umanjuje ovim "uterao ga" (kao jedva ga dao, slucajno), dok je Picini bio "slab". To ti je kad je neko iskompleksiran.
G

Gott

pre preko 4 godine

Da bre i još smo strahovali kaze a 1 šut brsjani imali u gol. Ali zanimljiva su ekipa
G

Gost13

pre preko 4 godine

Al je po Darjanu zato Srnić motor ekipe jer, osti sad, trči. Kakav novinar takav i tekst.
q

qraczajsd

pre preko 4 godine

Bravo za kom,pravo u centar,svaka cast,slazem se potpuno sa svakim slovom!👍
R

Realni Arth

pre preko 4 godine

Ovaj komentar je samo za one koje uvek imaju nesto da kazu za sudije, konspiracije, sudjenje...tid. Igra losa, kad nam igraju Katai i Kanga mi imamo dva igraca manje na terenu, svak cast za majstorstvo, znaju fudbala i jedan i drugi ali izvinite, vi kostate. Sta da dodam za Risaira, valjd astruka vidi nesto sto ja ne vidim, Srna, pa isti sve, Ohi ok, ma nek nam je srecna pobeda, idemo korak po korak, jos 14 sve ih ima, pa da vidimo!
D

DejanSavićVračarDS

pre preko 4 godine

Bio sam na utakmici. Meni je ova Zvezda nakon pojačanja ista, samo je Rodić prijatno iznenađenje.Opet se sve svodi na ono što Ivanić i Katai urade, teško nama ako se neko od njih povredi ili ima loš dan. Ohi ima njuh za gol ali dzaba ti to ako bukvalno ne ides svakom loptom na njega nego ti akcije zavrsavaju Katai i Ivanic koji i nisu napadaci nego su oni spona koja Ohija treba da spoji sa golom. Do crvenog kartona bili smo ravnopravni sa Čukom i njihov je gol visio u vazduhu. Crveni karton je bio prelomna tačka i ovaj rezultat od 3-0 nije pokazatelj nase snage vec činjenice da smo igrali sa igračem više. Evo već sada na derbiju vidim X veliki kao kuća.

Zelenooki

pre preko 4 godine

Slažem se sa tobom ali to je zato što Katai i Ivanić igraju samo za sebe. Kada bi se na vreme oslobađali lopte i igrali za ekipu, ekipa bi prodisala i pregazila sa lakoćom sve u našoj ligi. Uzmi pogledaj snimak utakmice i videćeš kako Ivanić ignoriše Ohija i Živkovića bez obzira da li taj Živković nešto zna ili nezna, daj im pas u pravo vreme kada su u mogućnosti da napadnu prostor i gol. Ne on okrene glavu i igra individualno ili prebaci težište akcije na drugu stranu.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Ако се неко од њих двојице повреди, Деки би онда морао да импровизује, што су првом делу сезоне биле неке лепших утакмица које смо виђали. Не брини, играмо много горе од реалних могућности само због императива победе. Џокери су ако се не варам ишчупали и последњи дерби.
D

DejanSavićVračarDS

pre preko 4 godine

@Zelenooki o tome ja pričam. Sami završavaju akcije a nisu napadači i nekada na silu šutiraju i to iz nezgodnih pozicija iako imaju kome da dodaju loptu, siluju tako igru bzv. Nemam pojma zašto. Evo statistika da se pogleda njih dvojica svaku utakmicu imaju bar po desetak šuteva na gol od čega je većina izblokirana. I to što to kažeš da Ivanić često ignoriše saigrače to je živa istina. Kunem ti se da bi Dioni imao do sada bar desetak postignutih golova da su Katai i Ivanić bili usresređeni da njemu nameste gol, da su svakom loptom njega tražili umesto što su solirali. Ali opet bez njih dvojice mi smo raspad ekipa. Vidi groblje ima vise takvih igraca koji su nesto nalik na desetku da kreira napad, imali su Sumu koji je mozda na toj poziciji bio najbolji igrac u ligi, pun tehnike, kada su ga oterali tu je Natho, pazi obojica su nam dali golove na derbiju ili asistirali, pa ako nije tu Natho tu je Jojić, ako njega nema tu je Pantić pa i Lazar Marković može lagano kao desetka da igra iza napadača jer ima dobru tehniku. Mi imamo Katajia i Ivanica i to je to, dva znalca ali nemas adekvatne zamene za njih, Kanga to ne moze da bude. Tako da bolje da su trazili jos jednog igraca poput njih dvojice da je, nego sto su energiju i citav prelazni rok potrosili na Ada koji je zadnji vezni i koji na kraju nije ni dosao.
R

RedStar91

pre preko 4 godine

Napred Zvezdo najtrofejniji klube istocne Evrope, jos 15 pobeda do 33. titule! A inace, "psi laju a karavani prolaze"...
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Cuj, drhtala!? Kada? U kom momentu?! Pa zar nije poenta da nam liga bude jaca i da drugi timovi pokazu zube, cak i da je zaista drhtala? Ocigledno smo gledali dve razlicite utakmice.
k

kolja083

pre preko 4 godine

Nije mi jasno kako kondicioni treneri rade sa igračima CZ?!Oni su posle priprema toliko spori,teški bez svezine da ih je Čukarički pre crvenog kartona sabio u šesnaesterac i gol je visio u vazduhu.Sa ovakvom igrom će glatko da izgube od Partizana.Neće ni šitnuti na gol.Uopšte mi nije jasno šta Stanković vidi u ovom Živkoviću?Mada ni Falko nije bolji jer je ogromna rupa u odbrani jer kada izgubi loptu protivnik odmah ima čist višak na desnoj strani jer on nije u stanju da se vrati.Realno ni sa Pićinijem se nisu usrećili,ali bar ne vraća svaku loptu unazad kao Gajić i Gobeljić.Jedino Ohi deluje kao pojačanje,danas su ga čupali i udarali pri svakom kontaktu sa loptom.Trebaće mu vremena da ukapira kako se igra u ovoj seljadiji.
Z

Zn

pre preko 4 godine

Ali nasa desna strana Pićini - Zivkovic, braco moja, ne mogu realno da igraju ni u jednoj ekipi Jelen Super Lige, tuga da igraju u Zvezdi. Direktor omladinske skole Dragan Mladenovic radi punom parom, ali ovo sto Mita i madjija dovedu lagano to sve ponisti.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Daj Bože da grešim, ponoviću još jednom, daj Bože da grešim, stekao sam utisak da Mister ne može da napravi bolju igru od ovoga. Jer suviše dugo nemamo igru. Možeš da odigraš par utakmica loše, ali ovo traje od početka sezone. Dosta sporo, bez krvi, bez agilnosti. I ono možda najgore, čuvanje rezultata kada se povede, umesto da igramo celu utakmicu kao da mi jurimo rezultat, da igramo za gol više. Klasična Italijanska škola od pre 20 godina, povedi pa brani. Nije ovo fudbal koji treba da igra klub koji je igrao dve LŠ i tri proleća u LE. MORA TO MNOGO BOLJE.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Вечерас 18000. Игра спора и досадна. После се чудите што нема публике. Неће људи да гледају Ришаире и Срниће. Неће да гледају Звезду како се брани на Маракани код 1 0 против Чуке. Не омаложавам Чуку али су пола тима одбачена деца Звезде и Партизана.
S

Sladajac

pre preko 4 godine

Jad,tuga,ćemer,za mene je gledanje ove utakmice bilo teže od trčanja maratona,šta tek reći za našeg Mister trenera,vadi Kangu ubacuje Srnića Živkovića neću ni da kometarišem....
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

I nemoj, bolje je! Kanga je imao prvenstvo Afrike iza sebe, nije trenirao punim kapacitetom sa timom, odradio svoj deo posla koliko treba. Sta tu nije jasno?! Da fali brzine, fali. Ali ove tvoje primedbe oko izmena ne stoje!
I

Ivica1708

pre preko 4 godine

Jel moguće da ste u naslovu napisali UTERAO GA OHI???
M

Moguće

pre preko 4 godine

Pisalo je i u Kuriru - Zabio ga Pavkov, Zvezda pobedila Milan 2 : 2. Axaxa.
V

VecaBgd

pre preko 4 godine

Loša igra, jedino sto je dobro je rezultat. Čuka odlicna i da nisu ostali sa 10 igraca pitanje da li bi ih dobili na kraju. Ajde neka bude ovo los dan, prva utakmica, pritisak rezultata, sta god da Mister izjavi, neka bude tako. Videcemo sta ce biti u narednim kolima, igra mora da se popravi jer nismo napravili postenu sansu za 90 minuta, igra i neka ideja daleko da postoji. Da li je bio faul.kod naseg prvog gola, iskreno ne znam, videlo se samo da se obostrano vuku, na kraju je lik iz Čuke pao, to je sve sto se videlo. Bitnije je mi je kako smo odigrali i da li ce tako Čuka da igra protiv stoke. Sro se nas tice, opet kazem, prvi macici se u vodu bacaju, mora bolje, videćemo.
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Tvoj komentar je krajnje umeren i priseban,ali nazalost ovaj tim nije pojacan.Nije dovedeno ni jedno pravo pojacanje sem Ohija,ni letos ni sada.Desni bek gori od Gobeljica i Gajica.Risairo i Srnic 2 igraca manje na terenu. Pokvarena je hemija koja je godinama vladala kod Miloja.Stankovic je bio dobar igrac,ali je izuzetno los trener i svi znamo ko ga je doveo na to mesto,a sad ga prodao u izbornoj godini zbog mira u kuci..
L

Ljuma Obr

pre preko 4 godine

bilo 15 'iljada na otvaranju sezone gde su usput delili karte za derbi. Sto bi rek'o Dejan zvani Deki - Zvezdo velika si.
p

podesen

pre preko 4 godine

Zvezdo najveća si,imas dug najveći u Srbiji od preko 70milke a Srnic opet igra .
G

Gost9

pre preko 4 godine

18500 gledalaca, to je za vas naučna fantastika.
U

Uno

pre preko 4 godine

Vas nije bilo 15 000 ukupno od početka sezone.Mali ste
p

pirlo

pre preko 4 godine

Zvezda igra naj sporiji fudbal na svijetu...Levandovski u Zvezdi nebi dao 5 golova u sezoni...Dejan stankovic nije trener za Zvezdu....da ovaj nije dobio Crveni karton ...Cuka bi ovo dobila...ako hocemo titulu Deki da se ne ljubimo...sa njim nema sanse...Napred Zvezdo samo napred...
V

VecaBgd

pre preko 4 godine

Druže, koliko si ti nepismen, mene je sramota.
D

Drhtala

pre preko 4 godine

Dok sudija nije resio sa crvenim! Krenulo je braco sa penalima i crvenim !
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Vase poimanje stvarnosti i poznavanja pravila fudbalske igre se granuce sa imaginarnim poodavno! Smehotres opsti! Gledaj svoje skupstinare i njihove suzice i tesi se!
L

Lažna avangarda

pre preko 4 godine

Majstore, onaj Mihailović je samo u prvom zaslužio da popije 3 žuta....
N

Nikola021

pre preko 4 godine

Platis kartu da gledas Zivkovica i Srnica,a puna klupa klinaca.Koliko su trazili desnog beka i bas ga izabrase.Desna strana kod nas ne postoji.Sve u svemu,jadno i bedno.
V

Vidim ali…

pre preko 4 godine

Slepci umesto da zovu Prodanovica na probu. U svemu je jaci od Picinija sto bi cela javnost na prvoj utakmici videla. Brz, jak, izdrzljiv, koristi obe noge, discipinovan, neustrasiv… bek kakvog nemamo ni blizu. Polu Srbin, polu Kamerunac! Nesto kao Kajl Walker iz Citija tip igrac.
K

Katastrofa zvana Mister

pre preko 4 godine

Daj bre i krampe i lopate i Motike samo da ne gledam Živkovića !
S

Soren

pre preko 4 godine

Nije 15 nego 18 i nesto hiljada. Ne znate ni broj da prepisete sa semafora
M

Milosh92

pre preko 4 godine

I ovaj cukaricki ce kao da razdvoji zvezdu i partizan.Ma ajde...
B

Bahahaha

pre preko 4 godine

Svaka čast na pobjedi, samo bih zamolio da više ne komentarišete suđenje na Partizanovim mečevima, ovo večeras je bio vrhunac, tragikomično. Takođe ovi što komentarišu Čukarički-Radnički nek se osvrnu na tabelu i vide ko je gdje. Najjači tim od Barija.
P

PenaLtko

pre preko 4 godine

Cekamo vas u derbiju na Marakani,tamo nece biti Radnickog da se skloni ko danas popodne,to upamtite!
N

Nista neobicno

pre preko 4 godine

Idu vam Cesi pa pokazite da ste ekipa koja zasluzuje vise od LK. Kao i mnogi pises ko robot o sudjenju namjestanju i mislis da si neko i nesto kao i tim za koji navijas.
a

abc

pre preko 4 godine

Velika sramota je viđena na Marakani večeras, zalaganje, voljni momenat, odgovornost, ništa nije postojalo u drugom poluvremenu i to n8je prvi put ove sezone. Na šta liči ovaj tim, je li ima neko da podvikne, da razdrma ove uspavane lepotane, ovde vlada atmosfera nekog nezameranja...večeras bi neki ljudi koji su ranije nosili Zvezdin dres otišli u zatvor jer bi prebili bar pet ljudi, Binić, Piksi ili ranije Cole Janković bi sigurno večeras izgubili živce. PSG ima Mesija koji ne igra obaveznu igru, samo njega i to se primeti, mi smo večeras imali 5 mesija koji ne pomišljaju da se vrate nazad, da trče u oba smera. Ovo je najveca sramota ove sezone, jadnijd nego protiv Radnika kad smo gubili bodove, dođe skoro 20000 ljudi i vide ovu bruku.
Б

Брат од Генија

pre preko 4 godine

Срнић уместо Канге, па то је за затвор
d

darkobg

pre preko 4 godine

Alo tastatura Boys gde ste danas na Mari? Vidim lepo ste napljuvali i nezadovoljno gundjate iz fotelje. Neću ništa pisati o igri jer ste vi stručnjaci za zonsku Ligu Beograd.
V

Veteran Žare

pre preko 4 godine

Alo "ultrasu", ne postoji "Mara" već Stadion Rajko Mitić, to je prva Zvezdina Zvezda, to je prva Legenda kluba. Ali tebi, kom su Peđa i slični legende, džabe je pričati.
v

veteranu

pre preko 4 godine

Tebi nije bitno kako se stadion zove jer tamo nisi ni provirio. Nije meni Pedja idol I dečka nisi u životu video pa ga nemoj komentarisati. Za svojih 41 godinu na severu sam proveo 15 godina a 10 godina sam na istoku tako nisi kompententan da pišeš o ovoj temi
D

Djoksi

pre preko 4 godine

Znaci Gobelja od sledeće starter, ni kriv ni duzan
K

Karanovic

pre preko 4 godine

Dzejson Prodanovica da zovu barem na probu … mali je jaci od oba igraca u svemu bukvalno, bukvalno
K

Karanovic

pre preko 4 godine

Dzejson Prodanovica da zovu barem na probu … mali je jaci od oba igraca u svemu bukvalno, bukvalno
R

Realno brate

pre preko 4 godine

Gobelja sa pola gasa i mozga izmislio fudbal za ovog Picinija.
k

kmekavci i narikače

pre preko 4 godine

I kreće spin mašinerija "realnih" zvezdaša, naslovi puni omalovažavanja... Tačno da igra nije bila na nivou koji smo očekivali jer je i Čuka grizla ne bi li nas saplela. Aj da vidimo Saška kapitena kako će ponovo da odigra protiv svojih i da li će da komentariše sudjenje kao danas ova dva apsolutno zaslužena žuta kartona. Na kraju 3:0 taman da nam "iskreni" zvezdaši budu tužni.
Č

Čepuljo

pre preko 4 godine

Jel to kažeš onako U INAT DUŠMANIMA.
a

abc

pre preko 4 godine

Nemoj molim te, drugo poluvreme niko neće da se vrati nazad, četiri igrača na našoj polovini protiv četiri njihova ostatali stoje i gledaju. Šta su radili večeras Živković i Katai, šta su radili Ivanić i Kanga...sramota velika. Ovo je lako moglo da ode u 1:2 samo zbog neodgovornosti, mlake igre, mlakih reakcija, kur*cobolje skoro celog tima, sve se čeka na nekog drugog da zatvori, ukliže, skoči...Još večeras im treba pokazati kompletnu utakmicu i ozbiljno porazgivarati sa svim igračima.
C

Cccc

pre preko 4 godine

Ja sam gledao obe utakmice, Radnički je jedna katastrofa od tima ni komšije u takvoj utakmici nisu nesto pokazale bog zna sta. Ovo naše lose mada je Cuka igrala muški i za koplje je bolja od Nišlija.
G

Gostttt

pre preko 4 godine

upravo tako, ni jedni ni drugi nisu odigrali nista specijalno... samo mi nije jasno kako je zvezda strepela a partizan nije?
D

Dzo Black

pre preko 4 godine

@Ccc slusaj komsije ne dovode pojacanja a vama stizu kao na traci pa smo i sa ovim smesnim timom prvi, tako da veruj mi niste komsijama ni do kolena kada bi doveli 4 kvalitetna pojacnja...sportski pozdrav
T

Teide

pre preko 4 godine

@gost, pa da ne bi strepela i ponovila se Surdulica, sudija se pobrinuo!! Brukaaaa!
G

Gost Rider

pre preko 4 godine

Ovo nije igra ovo je tuga,toliko sam se unervizio gledajuci utakmicu da mi sad niko ne prilazi do sutra.Ne mogu da verujem,nemas igru,mucis se i onda izbacis kangu a ubacis Srnica eeejjj!Na klupi da se podsetimo Falco,Ben,Motika...Kakav dunsterski i dosadan,spor firsira Mister masna guzuca da se ovih 20000 ljudi pita sta li mi je ivo trebalo u zivotu.Ovako ne ide....
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Igra očaj, isto kao i u prvom delu sezone. Rezultat dobar kakva je igra bila. Ivanić odigrao dosta dobro, Katai prespavao utakmicu. Kanga korektno, Pićini ništa bolji od Gobeljića bar za sada. Živkovića ne vredi komentarisati. Sve u svemu, nije ovo igra koju treba da igra klub koji je igrao dve LŠ i tri proleća u LE.
N

Nebo

pre preko 4 godine

Jel Borjan igrao??
R

Rare

pre preko 4 godine

Nije ga prikazala kamera, nije bilo potrebe.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Толико је био ван кадра, да је морао да испровоцира жути, дал због спонзора или да га деца виде на ТВ, не знам
S

Santi

pre preko 4 godine

Krenula kradja od prvog kola. Cist faul Pavkova u napadu, sudija se pravi lud, iz VAR-a se pravi ludi, niko ne sme kriminalcima da ponisti gol. A onda drugo poluvreme Cuka krenula po izjednacenje, ali ne lezi vraze - sudija odmah reagovao i iskljucio im igraca i poslao poruku sudijske organizacije klubovima koji hoce da se nadigravaju sa KRIMINALCIMA!!
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Daj ne mlati. Idi pusti vodu...
R

Rare

pre preko 4 godine

Šta li ćete tek da pišete kad ponovo budete drugi na tabeli, živo me zanima.
R

Retro

pre preko 4 godine

Idi se leci molim te. Ako stvarno ovo mislis a vodite 5 bodova a sve namesteno za nas protiv vas.. o Boze moj.. i danasnji praznice
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Penal za Radnicki, mali?! 😄 Ne brukaj se! Znam da imate instrukcije od svih iz vrha da spinujete, lazete i izvrcete, ali relano se brukate! Kako vam nije jasno, skupstinari?! 😄
9

987

pre preko 4 godine

Za koga navijas leba ti?
S

Srdjan......

pre preko 4 godine

Pa bilo 15000 jer dele dzabe kartu za Partizan.. Ko dodje na Cuku i kupi ulaznicu dobije dzabe kartu za Partizan.. Videćete posle derbija koliko ce biti
M

Mister sarlatan

pre preko 4 godine

Meni je samo zao ovih momaka Motike, Stanica i Stankovica. Das im nadu da ce biti vazni igraci i onda im se po***es u karijeru uvodjenjem Srnica (i to umesto Kange). Zivkovic cim je usao prestala je ofanziva Zvezde, uopste se nije video veci deo utakmice.
B

Box

pre preko 4 godine

Pa sta ocete ne valja vam kad pobede treci tim u drzavi 3:0
@

@sarlatan

pre preko 4 godine

Ni na menadžeru ne stavljaš odjednom u sastav nove igrače, već ih postepeno uvodiš. Šta je trebalo, da ih pusti od početka? I onda kad bismo kiksirali, je l' bi ti bilo toplo oko srca što su ti igrači igrali ili bi opet došao da pljuješ jer ne možemo da pobedimo tamo neki Čukarički?

gemathegreat

pre preko 4 godine

Stanić se povredio na treningu dva dana pre meča ostala dvojica ušla u igru koliko sam ja video.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Катадтрофа од игре до црвеног. Добри једино Родић и Катаи. Игра која не обећава. Како Пићини игра брзо ће Гобеља у прву поставу. Једва сам чекао да почне пролеће а сад сам једва чекао крај мучења.
G

Gost13

pre preko 4 godine

Pićini da bi igrao mora da se seti neko da mu baci i loptu npr. upravo Katai, koji je umislio da je Ronaldinjo pa na pola meča neke pete, nešto a pas ne da ni rođenoj majci.

ALEKSANDAR TERZIC

pre preko 4 godine

Утерао га Охи 🤣🤣🤣
H

Hahahahahahaha

pre preko 4 godine

Opet na guzove- ako ce te biti iskreni!
G

GISKA 88

pre preko 4 godine

A ,drugi zuti za Mijailovica u prvom poluvremenu? to se ne daje ... za ove smekere ,i tastatura mangupe sto procitaju u novinama da je Cuka dobila crveni ,i odmah sudija namestio da Zvezda ne bi drhtala! Sve u sve vazna tri boda,i losa igra...mora mnogo bolje,i jace za derbi!
M

Mecava

pre preko 4 godine

Očajna igra zvezde, spori i nezainterisovani. Ova 3 gola nisu merili, jer da nije bio povlašcen položaj kod studije bilo bi možda i nereseno. U svakom slučaju jedva čekam da vidim ledja Stankovicu, nadam se da je istina da Rajevac dolazi od maja.
R

Rare

pre preko 4 godine

Oprošten crveni karton Mijailoviću je privilgovan status?
S

Stella Rossa 1991

pre preko 4 godine

Kakav bre crni Rajevac on moze samo Madagaskar i Zambiju da trenira, puna podrska za Dejana Stankovica!!
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Не може човек да буде незадовољан код оваквог резултата, али остаје мало горак укус у устима јер Деки наставља да инсистира на ружној игри и увођењу играча који треба да уђу у такмичарску форму кад је ионако досадна утакмица већ готова... Али рече малопре да га не занима на који начин ће доћи до 3 бода. Лепо је говорио мој матори да жабарски фудбал треба забранити...
P

Piksi uživao u Nišu

pre preko 4 godine

Za razliku od prijateljske utakmice u Nišu koju su odigrali Radnički i gromadni mini Atletiko iz Humske, na najvećem srpskom stadionu smo mogli videti kako izgleda prava prvenstvene utakmica. Zvezda je zasluženo pobedila, a flaša Saša Ilić i njegovi igrači mogu bodove da traže na nekim narednim utakmicama, ne i protiv mini Atletika iz Humske, podrazumeva se.
M

Moze to i bolje

pre preko 4 godine

Na kraju ubedljivo, ali totalno suprotno prikazanoj igri. Veoma losa, ziheraska igra. Kapiram da je svaka utakmica borba za 3 boda, ali kad imas protivnika slabijeg od sebe, pa gazi ga. Oni su im dali loptu i cekaju da ga prime. Da ne pricam o glupoj i prevazidjenoj formaciji za koju mi igrace nemamo. Sudija nije imao uticaja ni na sta, delio je glupe kartone na obe strane i oprastao kartone na obe strane. Znam da ce sad Grobari da kmece kako bi izjednacili onu kradju od danas sa ovom utakmicom, ali dzaba, nije isto. Naravno, sad ce svi opet da pljuju sve igrace redom, ali iskulirajte malo. I najbitnije pitanje - od koga bre drhtala Zvezda, ovi jednu kasvetnu sansu nisu imali? Dokle vise to omalovazavanje?
S

Sudija

pre preko 4 godine

Nije stvarno, ukoliko se ne računa povlačenje Pavkova pre gola i dobijanje prvog žutog kartona igraču Čukaričkog Drezgiću koji niko nije video. Tako da...
@

@Sudija

pre preko 4 godine

Da li je Pavkov vukao njega ili on Pavkova? Koliko sam ja video, vukli su jedan drugog, i slabiji je izgubio.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Sudjenje neobjašnjivo loše.. Ne razumijem kako nije vidio očigledan korner kada je bio onaj slobodnjak za Cuku.. obije strane su ostecivane. Mijailović je trebao dobiti drugi žuti u prvom poluvremenu.. Ovaj sto je dobio crveni je obična glupost.. Al ajd… Ohi odličan špic, kreće se, trci, traži uvijek učešće. Nismo dugo imali ovakog spica.
A

Alessandro

pre preko 4 godine

Mijailoviću je prvi start oprošten, za drugi start je dobio žuti karton a onda je napravio i treći start i oprošten mu je crveni karton.
X

Xfhhj

pre preko 4 godine

A što ne pomenete poštenjačine,faul Pavkova prije 1.gola,kad nadlakticom obara igrača,licemeri
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Žuti karton je valjda upozorenje za isključenje. Taj start posle žutog je bio oštar. Šta bi više da se opominje..
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Bice to super...lepo vreme teren i 15000 ljudi na stadionu. Neko nema toliko ni kada igra Evropu. Prva utakmica uvek unosi nervozu i strah od kiksa. Zato je bila teska utakmica. Sta ces kad oni drugi ne mogu da izgube ni od Bayerna.
P

Polivač

pre preko 4 godine

Idi dečko i sadi neke maline. Iskoristi lepo vreme i preori neku livadu.
Ј

Јосиф

pre preko 4 godine

Лоша игра после гола Павкова, чувамо 1:0 од 19 мин. У другом делу још гора, бранимо се до црвеног картона, они створили 2-3 шансе за гол. Борјан-6.5,Пичини-5,Родиќ-6.5,Саного - 6.5,Драговиќ 6.5,Ераковиќ 5.5,Канга 6,Катаи 6.5,Иваниќ 7,Павков 7,Охи 6.5,Ришаиро 5,Срниќ 5.5.Пишу се бодови, бриге остају
M

Mekmanaman

pre preko 4 godine

Ne znam koju si utakmicu gledao kad si Kangi dao 6, a Kataiju 6.5
S

StefanKatar

pre preko 4 godine

Bez Kange bismo bili mnogo slabiji, najvazniji igrac.
M

Mutommbo

pre preko 4 godine

Eraković bez ijedne greške na utakmici Bio bolji od Dragovića večeras.
R

Rare

pre preko 4 godine

"veziste crveno-belih Srđan Mijailović tukao kao volove u kupusu." Kakav je ovo tekst? Zar ne postoji neki drugi izraz? Jeste igrao grubo, trebalo je da dobije crveni karton još u prvom poluvremenu.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Многи слим да је баш добар израз. Српски, јасан, записан још од првог речника нашег језика.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Па њега је Ришаиро одвалио за све паре. То му је једини паметан потез.
J

Jesse Custer

pre preko 4 godine

Srnića neka vodi kući da mu igra veznog.
a

abc

pre preko 4 godine

Šta ti gledaš majstore, kakva je igra bila "vedeta" pre ulaska Srnića, niko se ne vraća nazad, odgovornost 0, zalaganje 0, timska igra 0, ovo je igra bez voljnog momenta, ovo je sramota neviđena na Marakani godinama.
g

gost011

pre preko 4 godine

Zvezda drhtala pa im sudija resio problem da ne moraju da drhte ahahahha

Marko Stojkovic

pre preko 4 godine

15000 људи било? ови лажу ко Вучић
V

Vaos

pre preko 4 godine

U pravi su. Bilo je oko 20 hiljada
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Ocekivano ubedljivo. Zvezda je najbolji tim u zemlji, sto potvrdjuju rezultati u Evropi. Da je liga regularnija, bili bismo prvi ali nekima se protivnici sklanja, a protiv nekih izgaraju na terenu (kao sto je to bilo danas na Marakani).

Ox

pre preko 4 godine

Pa eto ima zvezda dve utakmice protivu partizana da dokaze da je najbolja. Posteno.
R

Rare

pre preko 4 godine

Partizan je imao 10 derbija u prošle 4 šampionske sezone, da pokaže da je bolji. Ima čak jednu pobedu u tih 10 derbija . Grobari kažu da su im otete 4 titule.

Milisav Rajic

pre preko 4 godine

pa da nije bilo kradja bilo bi vise pobeda , a vidim Zvezda je nesto puno puta pobedjivala u poslednje vreme
O

Ox

pre preko 4 godine

Imao je 10 derbija i nije pokazao Sada je bolji. I pokazace.
H

Hahahahaha

pre preko 4 godine

Klasika naslov. Znao i bez gledanja da će napisati 'drhtati/drhtanje'. Smešni partner.
Р

Реалан

pre preko 4 godine

Још је рано за утиске, али морамо на 1 0 да затварамо утакмицу другим голом. Да није било црвеног искрено би стрепели до краја као и против Радника. Важно је за Охија да је дао гол, брине ме игра позади Чука је имала доста добрих акција.. Пићини мора да се докаже још, мора до јаче и брже да би де добио дерби.
p

phen

pre preko 4 godine

Generalno jedino sto raduje je sto Ohi ulazi u seriju golova. Nismo stvorili puno sansi, mnogo vracemo loptu nazad, nakon povrede Pavkova kao da Zivkovic nije usao, mislim da je Stankovic vise htio da pokaze sa dva spica da ide totalna ofanziva u drugom dijelu sezone.. Picini sam desno a tamo su ga napadala dva igraca Ndiaj i Roganovic (dosta solidan igrac) tako da nije imao pomoc a kamoli da ide puno naprijed. Sa ovako sporom igrom u derbiju mozemo samo da se nadamo golu iz prekida, komsije ce sigurno izaci sa dva zadnja vezna i ici svim silama na bod i igru na kontre. Da Cuka nije ostala sa 10 igraca vjerovatno bi branili 1-0 morace ovo puno bolje! ZGAZI IH SVE!!
R

Rare

pre preko 4 godine

Partizan u derbiju neće znati gde je levo, igraće u fudbalu kao što su igrali u košarci.
R

RARITET

pre preko 4 godine

Kakva šmekerska izjava Salata,treba nam više takvih,a ne raznih Lalata,Stankovica i Stanojevića.
G

Gost021

pre preko 4 godine

Dao pavkov uterao im sudija za svaki slucaj da ne mora da svira nepostijeci penal jer postoji var pa bi mozda morao da promeni odluku. Ovako je sigurnije
Z

ZvezdasSrb

pre preko 4 godine

Nista bolja igra nego jesenas, ponovo Dejan prica nebuloze i bezi od problema....
G

Gost Lalat

pre preko 4 godine

Sad zapamtite kako je Čukarički igrao danas pa da ih vidimo protiv Partizana, dal ce preci centar

Stella-Rossa-Di-Belgrado

pre preko 4 godine

Ako neko ocekuje da sa ovakvom igrom mi pobedima partizan,tesko,a ako neko ocekuje da to bude vise od 1-0 ili 2-0,3-0,3-1,onda taj nije normalan. Mi ako pobedimo sa 1-0 to bi bila premija. Jeste ovo prva utakmica,ali igra je spora,videcemo za 2 nedelje kako ce biti.
A

A??

pre preko 4 godine

Čekaj, pominješ 2-0, 3-0 i 3-1 kao da bi to bili loši rezultati u derbiju?

Stella-Rossa-Di-Belgrado

pre preko 4 godine

@ A?? Nisi shvatio,neozbiljno je ocekivati takva rezultat u Derbiju sa ovakvom igrom,naravno da bih i ja voleo kao i svi Zvezdasi da bude 2-0,3-0 ali bih bio zadovoljan i sa minimalnom pobedom.
B

BrojJedan

pre preko 4 godine

Čekaš dva meseca da se nastavi liga, ovde pišemo do iznemoglosti o pojačanjima, odlascima, formacijama… I onda dođe konačno taj datum, počne utakmica i oni odigraju nešto najdosadnije ikada. Dva puta sam zadremao tokom meča. I posle se ljute što navijači neće da dođu na stadion
G

Gost90

pre preko 4 godine

Ovaj na Areni kaze bilo 20000?
a

aj ne s

pre preko 4 godine

bitno da si bio budan na onoj uspavanci u Nišu ako si ovde uspeo dva puta da zadremeš.
F

Fantom slobode

pre preko 4 godine

Baš tako! Užas, klaj-klaj fudbal... da se srami pseudo-mister kakav igrački kadar ima i kako mu igra ekipa...
3

32 titula

pre preko 4 godine

I kad se probudis ono 3:0 za Zvezdu i od muke puknes.