Komentari na vest

De Brujne je gazda Mančestera, a Siti za Junajted druga dimenzija (VIDEO)

9

93:20

pre preko 4 godine

Zelja... samo treba pogledati koliko su pretrcali Foden,Bernardo,Kevin cak i Mahrez koji je cesto znao da bude taj koji kasni sa povratkom pozadi. Rodrija nije potrebno napominjati,a onda sa druge strane imas dva zadnja vezna koji bi trebali da predstavljaju prvu liniju odbrane, a oni smijesni do bola. Od Freda nekad ima koristi bar u napadu a od Mektominija bas nikakve. Cancelo ga dribla on ispada,i kad uspije da se vrati da izbaci loptu u aut on vrijedja i dobacuje nesto ovome. Koliko se City lagodno osjecao govori i Cancelov pokusaj egzibicije na nekih 15 minuta do kraja. Sto se rasporeda tice,i City igra protiv Brighton a,i City igra protiv Vile.. tako da nije razlika u rasporedu toliko velika i znacajna. Liverpul ce se isto prosetati protiv ovog tima igraca koji cekaju kraj meca da bi objavili izvinjenje na instagramu. Jedini fudbaler koji zasluzuje postovanje je De Gea. I juce je sve moguce odbranio,ali dzabe brani kad Hari propusta loptu kroz noge u svom kaznenom prostoru 😂😂. Jos City bez Diasa odigrao.
G

Gost2

pre preko 4 godine

Ovo je vec bilo jasno da United nece dati sto posto a znamo i zasto prvo pol je bilo realno igrali su nest dok u drugom su stali skroz a evo vidjecemo kako ce igrati slijedecu protiv Totenhema borice se koda igraju finale lige Prvaka pozz
M

Manci®

pre preko 4 godine

Te teorije zavere ostavi za sebe.
J

Jaffa keks

pre preko 4 godine

Pod Solkjerom su znali da gube, ali brate mili znali su i da dobijaju ove jake timove. Mancester je trenutno kao Arsenal na pocetku sezone, sa kim god da odigra od prve tri ekipe, bice nakantani. I to se po meni vise ne dovodi u pitanje. Mnogo losije igraja nego pod Solkjerom. Sreca pa imaju De Geu inace bi ih jos vise napunili.
O

Opa Miki

pre preko 4 godine

Junajted ima ubedljivo najbolju ekipu na svetu i to tri klase bolju od prve sledeće, kad su u pitanju igrači koji mogu da kiksnu. Ako zatvoriš oči i ubodeš prstom na njihovu listu igrača, imaš 80% šanse da ubodeš kiksaru... Na svakom meču vidiš da u jednom momentu nekom igraču samo padne mrak na oči i zaboravi gde se nalazi a kamoli da zna kojim se sportom bavi...
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

Sto neko rece Megvajer,zlocin koji traje. Ali, nije samo on, Lindelof je takodje zlocin. Njih dvojica u tandemu, su nesto najneverovatnije sto moze da se vidi u vrhunskom profesionalnom sportu. Nesigurnost, panika, losa percepcija prostora, zakasnele reakcije, nedovoljan tehnicki nivo za ovaj nivo takmicenja. Jednostavno, Championship stoperski tandem. A oni, ni manje ni vise, United, uz to ovaj placen 80M i kapiten. Neverovatno, kao sto rekoh na pocetku komentara. Phil Jones je za Megvajera, Alesandro Nesta (licno). Za Evansa, da ne pricam. Ima jedna fora. " eee, kad se setim, Evans, strah te hvata kad je u prvoj postavi. Ponekad kiksne... A danas, Megvajer, kapiten, ne hvata te strah, jer znas da ce sigurno da kiksne. Megvajer, on ponekad ne kiksne, mada retko ".....
1

14

pre preko 4 godine

Arsenal je timčina za Man Utd! Ima još da se uveća razlika do kraja prvenstva, pogotovo što Arsenal ima mnogo bolji raspored od crvenih djavola.
Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Odličan, nikad bolji Junajted! Ništa ne menjajte! P.S. Kristina hoće da ide?
x

xyz

pre preko 4 godine

Ko ĆOLIĆ:Ja tu ništa ne bi menjo. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kameni

pre preko 4 godine

Megvajer - zločin koji traje. Samo pogledaš kako čovek trči, kao da su mu motku zavukli u guzicu. Junajted je jedno dve-tri klase ispod Sitija, služe im za razgibavanje i gol razliku.
U

Uo

pre preko 4 godine

Na koju foru sad Junajted moze da dodje u top 4? Arsenal ima 1 bod vise i 3, covece TRI utakmice manje. To moze da ode na 10 bodova razlike, a otici ce barem na 6, tu je kraj svake price, razlika moze samo da se povecava.
G

Ginola 14

pre preko 4 godine

Arsenal će kao dobiti sve utakmice do kraja sezone? Između ostalog, imate gostovanje Tottenhamu. Ne budi smiješan
G

Gost300

pre preko 4 godine

To je za Arsenal najmanje teska utakmica od ove 3 zaostale...
G

Gost999

pre preko 4 godine

Hahahaha pa gore ce im biti gostovanje Aston Vili..kakav crni Totenhem cccc..
G

Gost090

pre preko 4 godine

arapi pisu istoriju . ocekujem i njuku za 10ak god. isto kao siti i celzi
E

Eeeeee

pre preko 4 godine

Junajted od oskaska Fergija potrosio preko milijardu, a ljudi imaju krs ekipu… Junajted i PSG ce se izucavsti za 30.godina…
G

Gost....

pre preko 4 godine

Teljes fred van bisaka dal su igrali uopste na ovoj utakmici ko god da bude trener slijedecu sezonu fred teljes lindelof nebi trebali ostat u klubu a ostali zato sto nemogu igrati na tom nivou cavani mata matic jons lingard dalot morace da uzima dosta u ljeto manchester a sad ako izbori ligu prvaka to ce biti kao neki trofej pozzz
G

Gost123

pre preko 4 godine

nikad se nisam vise namucio oko citanja necega kao sada
P

Pančevo

pre preko 4 godine

A u druže, kakav prezir gajiš prema znakovima interpunkcije i generalno, prema gramatici.
G

Gost090

pre preko 4 godine

junajted posto siti. siti junajted. pogba za cirkus ,da ga ispaljuju iz topa! on platu meni ne bi video!

Bürgermeister

pre preko 4 godine

Gegenpresing. Toliko je glup potez dati ovakvom kvazi strucnjaku tako odgovoran posao. Ralfe tek ce da ih boli...
v

veze

pre preko 4 godine

ovo nema sa trenerom,sta moze da uradi covek koji je preuzeo ekipu u totalnom daunu,bez da je prosao i jedne pripreme sa timom bez da je doveo i jednog svog igraca.Na sve to ta ekipa koju je dobio je tesko spojiva.
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

@veze ... ta ekipa je prosle godine igrala timski, ginuli su jedan za drugog. Bli su drugi, pre toga treci, sa tendencijom napredka... Ekipa je igrala sa manjim oscilacijama, ali u poredjenjusa prethodnim godinama to je bilo super. Ali, zbog marketinga su sebi puccali u nogu dovevsi Ronalda. Svlacionica je bukvalno 5 dana od njegovog dolaska psihicki pala. I od tada ne mogu da dodju sebi. Ko tone vidi, slep je.

Bürgermeister

pre preko 4 godine

Zasto su ga doveli? Bolje da je ostao Olegunar. Bolje su igrali. Ovo sada je sramota... To je taj nemacki gegenpresing. Cela nacija im je ista, sibicari. Sta ocekivati od nemca...
A

Artur2

pre preko 4 godine

2tima isto ulozenih para,mislim junajted malo vise..i kad ih gledas na terenu,pa taman kao sa piterborom..mada njima nisu sutnuli 60min sa ovima se sprdali..najteza utakmica citiu je gostovanje palacy,njih prodju li uzece titulu..liverpul kad dodje na itihad primice 4
S

Svako ko

pre preko 4 godine

Misli da sitiu neko moze da parira u 38 kola taj nema pojma o fudbalu.Svake nedelje pisem isti komentar
G

Gost1312

pre preko 4 godine

Liverpul osvojio titulu cini mi se 16ak poena vise od Citya imao, a godinu prije toga u zadnjem kolu City za bod osvojio titulu, bukvalno se ganjali do zadnje sekunde zadnje tekme zadnjeg kola, Liverpool postao dvoplasirana ekipa s najvise bodova ikad, te sezone odlucivali centimetri o tituli, izbijanja lopte s gol linija itd. Ove sezone ce isto se ici do samog kraja tako da to sto pises ti ne pije vode. Treba biti realan.

Lemi

pre preko 4 godine

Marez je tata. Magija cista.
C

CZ**

pre preko 4 godine

MU nema kvalitet, izuzev par igrača. I to je to. Pored toga loša selekcija igrača. Onaj ko je predhodnih godina selektirao ove igrače, taj je unazadio klub.
G

Gostzzz

pre preko 4 godine

Jad i beda..na dobar Junajted ima da cekamo jos 30 godina..pa u timu neznam jel ima 5 to igraca dostojnih Junjtedu .
Z

Zizuu

pre preko 4 godine

Rasturio ih Siti.... Ovo je bilo kao da real i barsa iz najboljih dana igraju sa zvezdom i partizanom...

Falični Tom

pre preko 4 godine

Kada imaš trenera koji nije baš ni trener, ekipu tehnički pismenu kao Stouk u doba Pjulisa, jednog od najboljih igrača ikada ali i najvećeg egoistu ikada koji pred meč izjavi da neće da igra jer počinje sa klupe, Bruna koji non stop nestaje u velikim utakmicama, četiri beka koji ne umeju da centriraju, dva zadnja vezna i dva štopera koja igraju nekoliko sezona zajedno a toliko su neuigrani da je to sramota ovakav rezultat je još i odličan. Čitam juče najavu, Junajted igra za sebe i Liverpul došlo mi da plačem. Pa Junajted ne može da igra ni za sebe odavno. Fred priča o osvajanju Lige Šampiona a ne mogu da uzmu loptu od Sitija ceo meč. Daj Bože da izvuku i Ligu Evrope sledeće godine.
P

Pjer

pre preko 4 godine

Tesko da je tu bilo sta do trenera . Imaju jednog ozbiljnog vrhunskog igrsca Bruna,bivseg vrhunskog igraca Ronalda ,golmana i par talenata...ovo ostalo smeh na celu sa Pogbom nezna decko da ide,Megvajer pa Fred...jednostavno oni nemaju kvalitet
D

Darko55

pre preko 4 godine

Kako ovi momci u crvenom igraju kad nema Ronalda... kidaju. Onaj maneken ih samo kvari

Falični Tom

pre preko 4 godine

Kvari ih. Taj maneken je danas odbio da igra zato što je trebao da počne sa klupe. Šta misliš kako će to da se odrazi na mlade igrače koji se ugledaju na njega? Kad su već i previše i poleteli sa zemlje.