Komentari na vest

Dečko, da se nisi malo precenio? Zaniolo traži Romi 6.000.000 godišnje

elmagico

pre preko 4 godine

videcemo ali do sada je iskazivao ljubav Romi u vise navrata, ali ko zna sve je moguce. Bilo bi lepo da ostane i vrati klubu za podrsku tokom 2 sezone zbog ligamenata
R

RealNo1

pre preko 4 godine

Ovo ima prosjecan igrac u Engleskoj. U fudbalu nema ljubavi, sad je samo novac.
М

Мињоле

pre preko 4 godine

Кад може мутави Мурињо да има 7, може и он бар 6, потпуно реалну плату тражи за оно што пружа на терену.
Д

Домаћин

pre preko 4 godine

Нису ми некад јасни играчи због овог,па боље да будеш легенда тог клуба и сви живи те гледају као бога (Тоти),него да одеш у јуве где ћеш имати мало више пара,и бити само један од играча и питање колико ћеш играти.
G

Gostivar

pre preko 4 godine

Pa sad dal vredi ili ne, džaba neće Roma kad on te pare mož da dobije recimo u nekom Votfordu naprimer... Tržište reguliše ponuda i potražnja. Šta znači dal vredi? Vredi onoliko koliko si ti spreman da das za to što dobijaš... Romi to što on nudi mozda vredi 3 miliona, Borusiji 4,5 a Evertonu 6... P. S. Lupio sam klubove sad čisto za primer.
R

Republika Srpska 2

pre preko 4 godine

Dobiće 5 u Juventusu,a Juve neće platiti više od 35-40 miliona za njegov transfer, pošto mu ističe ugovor naredne godine.
b

bbbb

pre preko 4 godine

Sto ce precenio, realno im je najbolji igrac. I verovatno ga vec love Juve i Inter.

Katalonija

pre preko 4 godine

Nije se precenio, nego hoće u Juve... Standardna priča, kako Bajern u Nemačkoj, tako Juve u Italiji... Surova moć finansija i popularnosti...

Mali peca

pre preko 4 godine

vrati se u inter

bojke

pre preko 4 godine

Zaniolo je navijac juvea i uveliko se pise da ce na leto i postati novi igrac za oko 40 miliona, a ova plata koju hoce od rome je samo da bi ubrzao transfer , zna i on da je nece dobiti