Komentari na vest
Dečko, da se nisi malo precenio? Zaniolo traži Romi 6.000.000 godišnje

elmagico
pre preko 4 godine
videcemo ali do sada je iskazivao ljubav Romi u vise navrata, ali ko zna sve je moguce.
Bilo bi lepo da ostane i vrati klubu za podrsku tokom 2 sezone zbog ligamenata
R
RealNo1
pre preko 4 godine
Ovo ima prosjecan igrac u Engleskoj. U fudbalu nema ljubavi, sad je samo novac.
М
Мињоле
pre preko 4 godine
Кад може мутави Мурињо да има 7, може и он бар 6, потпуно реалну плату тражи за оно што пружа на терену.
Д
Домаћин
pre preko 4 godine
Нису ми некад јасни играчи због овог,па боље да будеш легенда тог клуба и сви живи те гледају као бога (Тоти),него да одеш у јуве где ћеш имати мало више пара,и бити само један од играча и питање колико ћеш играти.
G
Gostivar
pre preko 4 godine
Pa sad dal vredi ili ne, džaba neće Roma kad on te pare mož da dobije recimo u nekom Votfordu naprimer... Tržište reguliše ponuda i potražnja. Šta znači dal vredi? Vredi onoliko koliko si ti spreman da das za to što dobijaš... Romi to što on nudi mozda vredi 3 miliona, Borusiji 4,5 a Evertonu 6...
P. S. Lupio sam klubove sad čisto za primer.
R
Republika Srpska 2
pre preko 4 godine
Dobiće 5 u Juventusu,a Juve neće platiti više od 35-40 miliona za njegov transfer, pošto mu ističe ugovor naredne godine.
b
bbbb
pre preko 4 godine
Sto ce precenio, realno im je najbolji igrac. I verovatno ga vec love Juve i Inter.

Katalonija
pre preko 4 godine
Nije se precenio, nego hoće u Juve... Standardna priča, kako Bajern u Nemačkoj, tako Juve u Italiji... Surova moć finansija i popularnosti...

Mali peca
pre preko 4 godine
vrati se u inter

bojke
pre preko 4 godine
Zaniolo je navijac juvea i uveliko se pise da ce na leto i postati novi igrac za oko 40 miliona, a ova plata koju hoce od rome je samo da bi ubrzao transfer , zna i on da je nece dobiti








