Komentari na vest

Dejan Stanković: Ko ne igra može da se ljuti posle 20. maja! Mora jednom i da krenemo iz minusa

n

noless

pre preko 4 godine

Ajmo Sale, udari poslednji ekser! 22
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Noless - boles'!
F

Familija

pre preko 4 godine

NAPRED ŠAMPIONI
Б

Бибарс

pre preko 4 godine

Следи лагана победа Звезде, сви знамо на који начин. Стари добри рецепт, склањалица. Ај сасе померите.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Mislis na vas jesenji recept. Vec sada u proletjem delu, kad je ocigledno i prozirno kako ste dolazili do bodova u jesenjem delu, vas trener Samrok izjavljuje da se jesen ne moze ponoviti. To mi samo govori da su ovi iz FSS dobili po usima od nekoga iz vlasti, pa su malo usporili, i shvatili ko kosi a ko vodu nosi.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Јадно. За било који други клуб да кажеш, али Саша Илић да се склони Звезди??? Дечко, ти ни легенде свог клуба не знаш
Б

Бибарс

pre preko 4 godine

Ако случајно закаже склањалица под утицајем Саше Илића, ту је онај са пиштаљком да свира звезданаестерац на 30 метара од гола ако загусти, као против Инђије. Пеналохи и Пеналтико Катаи су вежбали звезданаестерце на припремама.
T

The Nightwalker

pre preko 4 godine

Bibars, nisi ti kriv! Ne sekiraj se. Ti dalje od ovoga ne mozes da dobacis. Drugi oko tebe su zakazali. Saberi se, ako je ikako moguce, sine!
B

Bane15

pre preko 4 godine

Rece navijac kluba koji ne moze da izgubi ni od Reala u nasem prvenstvu dok ih flore i faune redovno trpaju po Evropi vec deset godina
G

Gost RS

pre preko 4 godine

Neke utakmice prosto moraju da se dobiju a po meni takva je ovaj februarski derbi. Domaćin si,nakon dugo vremena juriš zaostatak a oni izlaze iz evropske utakmice gdje moguće i ispadaju. Dok je Partizan jurio nas ovih poslednjih godina derbiji su uglavnom bili loši,čak im je i golman dobijao karton zbog odugovlačenja kod 1:1 a trebala im pobjeda,prosto suludo. Sad nema alibija,hoćeš titulu, napadni derbi svom snagom.
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Kada si došao u Zvezdu, dobio si sve na gotovo. Maltene već osvojenu titulu, formiran tim, utabanu stazu. Sada kada je teško, pokaži šta znaš, UZMI TITULU.
G

Gostens

pre preko 4 godine

mogu da se kladim da nece hreti da ode i ako ne uzmemo titulu
f

fusbaler

pre preko 4 godine

nisi pravi navijač, već sad si otpisao titulu
К

Како то?

pre preko 4 godine

Сви ви који пљујете Декија нисте ни прави Звездаши, а ни реални. Човек има резултате, Звезда је поново стабилан клуб и не бојимо се испадања од којекаквих банана клубова. Док сам ја одрастао, Звезда није имала шансе. Губили смо титуле, у Европи нас није победио само ко није хтео, уз ретке изузетке. И сада када играмо Европу константо и нешто се и питамо тамо, освајамо 5 титула за редом, опет не ваља!? Па шта очекујете, да освајамо Лигу шампиона сваке године? Ако и не освојимо титулу, није смак света, а верујем да ћемо је узети. У сваком случају, убеђен сам да ће дати све од себе да се то и догоди. Напред Звездо! Спортски поздрав!