Komentari na vest

Dembele odbio raskid ugovora, u Barsi veruju da se već dogovorio sa drugim klubom

p

podesen

pre preko 4 godine

Tribine ne pitati ga da li dolazi uopšte,on ovakav za 6meseci biće amaterski fudbaler .
F

Fatality

pre preko 4 godine

Pa kad nisu hteli da ga trejduju xD

cikagofajer

pre preko 4 godine

Meni bi ovaj bio na tribinama vec 3 godine. Igraci i menadzeri su zasticeni kao beli mesvedini to maksimalno koriste..
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

loja klupa pustio bi ga na stadion i to samo da gleda al jedino ako plati kartu .Na tribinu pa nek mu se navijaci napiju krvi
G

Gost 8

pre preko 4 godine

Posle ovog januarskog prelaznog roka postalo je jasno da moraju da se uvedu novi zakoni , akta i ovlašćenja klubova igrača i menadžera koji bi uredili slobodno tržište fudbalera .Jer ovo je ludnica .
G

Glatki

pre preko 4 godine

6 meseci na tribine, a svako jutro da treniraju samo on i trener Kazimir Štokić.
C

Cccc

pre preko 4 godine

Sto pljujete dečka on će izdržati 6 meseci na klupi i otići za džabe. Pa i Vlahovic je imao ponude koje su bile bolje za Fiorentinu pa nije htio ići, koja je tu razlika? Još je imao godinu i po ugovora i da su njega poslali to vreme na tribine nikada nebi zaigrao više za neki top klub.
M

Mop

pre preko 4 godine

Dečko Vlahović je klubu, Fiorentini,doneo u klub 70 i više miliona evra. Sa smešnom platom za današnje uslove od 800k. Šta ovaj dao Barsi? Gubitak od 200 miliona i još tražio platu da te bog sačuva. Pa ni 30% utakmica nije igrao tamo i to samo zbog svojih glupiranja i ničega drugog.
G

Gost44

pre preko 4 godine

Situacija je vrlo jednostavna. On verovatno zna da nigde ne bi mogao da sastavi par meseci bez povrede, pa ne zeli da ide drugde. Pri tome nezreo, nema radne navike, ocigledno. Na kraju krajeva, nije sam sebi dao tu platu. Decko jednostavno gleda samo kroz pare, ne zanima ga fudbal, kao i mnoge druge preplacene prosecne igrace danas. Tako da, valja uzeti svaki cent koji se nudi, logicno. Razumem ga potpuno i glupo je da ga neko proziva za novac koji mu preža ugovoru sleduje. Zamislite sebe u situaciji da vama poslodavac nudi neke druge uslove u odnosu na prethodno zakljucene.
M

Mop

pre preko 4 godine

Ne radi on za 300,400 evra pa da mora da misli o novcu. Za 50 miliona evra, koliko je zaradio tamo, bar je na kraju mogao ispasti čovek jer na terenu bukvalno ništa nije pokazao. Pogotovu zbog ove situacije u Barsi. Da se razumemo ne gotivim ja njih nešto ali ovo što radi je baš dno.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

@ gost 44 ....ako je samo do para a zanemari svoju igru onda ce igrati u Kozarskoj Dubici sledeci ugovor .Bolje mu je da vodi racuna gde ce igrati i kako da bi posle mogao da rokne jos jedan dobar ugovor

Katalonija

pre preko 4 godine

Noge bih mu polomio za dž... Posle svih para koje nije zaslužio ,igrica i pobeda, promašaja i svega ostalog, ovaj nivo bezobrazluka... Trebalo bi neko da ga malo vaspita... Barsa će se vratiti, on nikada neće biti fudbaler...

Gost17

pre preko 4 godine

Hahahahahahaha ya mad?
V

Van Bronchorst

pre preko 4 godine

Ušao u poslednjih 6 meseci ugovora, sme da pregovara sa drugim klubovima. Šta je tu sporno? Zašto ga Barcelona nije pustila za dž kao Arsenal Aubu nego tražila 20m€? Kakav god da je Dembele sami su krivi za trenutnu situaciju, ne mogu da kažu ne trebaš nam ajde potpiši otkaz bez otpremnine koja u njegovom slučaju nije baš mala. Neka istrpe još 6 meseci da sedi na tribinama i prima platu, nije kao da je drugačije bilo od kad je došao.
p

pjer

pre preko 4 godine

da bi pristao na to da ga puste za dzabe mora i igrac da se slozi, on je i te opcije odbijao jer je svestan da nigde ne moze da zaradjujeoliki novac koliko ima trenutno u barceloni i da ce retko ko da mu ponudi. A za toliki novac koji ima je kriva prethodna uprava…
I

Ifa

pre preko 4 godine

Zato sto bi morali bvb platit jos 5 mil opet ih nigdje ne bi bilo.

Gost17

pre preko 4 godine

On je hteo da ide, ali u klub koji in izabere, ne u klub koji će Barseloni dati 20m. Bravo mali, samo deri pare kraljevine Španije i španske banke.
B

Bix

pre preko 4 godine

Ma nece ljudi da idu u englesku da ih cepanice biju i da zive u magli i kisi.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Koje djubre. Kakvi su to sada navijači da mu ne prijete, razbijaju, smetaju pored kuće itd. Lik uništi Barcelonu. Uvijek sam mrzio Barcelonu, ali ovo je bezobrazno sta im radi.
u

uf

pre preko 4 godine

a sta im to radi, postuje ugovor koji su mu oni dali. cuj doneli mu 2 ponude koje su dobre, mozda za njih ,njemu ne odgovaraju. ovo nema veze sa dembeleom nego sa bilo kojim drugim igracem, sportistom, radnikom
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Sve razumijem, ali pretjeruje ekstremno. Naravno, klubovi su sami krivi kakve ugovore pišu.
l

lmaorofl

pre preko 4 godine

a nije bio djubre kad je ucenjivao dortmuund da predje u barcu?karma im se vraća