Komentari na vest

Derby della Madonnina: Raskrsnica za finale i skudeto

Inter

pre preko 4 godine

Inter je usao u losu seriju upravo od meca sa Milanom. Inter je u toku derbija u jednom trenutku imao u odnosu na Milan +7 i utakmicu manje, a onda ona 3 losa minuta i to je spalo na +1 i utakmicu manje. Tu je Inter pao, i potrebna im je neka vazna pobeda da se malo trgnu. Ovaj derbi dolazi u lose vreme po oba tima, nisu u dobroj formi ni jedni ni drugi, mislim da ispadanje iz kupa im nece bas tesko pasti, ali onaj ko izadje kao pobednik moze da im znaci na psiholoskom planu, iako je revans tek u aprilu.
l

lmaorofl

pre preko 4 godine

jeste li primetili kako je pjanic nestao sa lica zemlje zadnjih 5 utakmica otkako inter kiksa ,i on dodje nekoga proziva da se zavlače u mišiju rupu
G

Gosti

pre preko 4 godine

Nije samo on vec i Gile a da u pravu si to je isti lik hahahahaha
Y

Yoda

pre preko 4 godine

Gile na aparatima vec...
y

yala

pre preko 4 godine

hajde inter rijesi ove nafakase, provukose nam se 2 puta u ligi gdje smo ih iscijepali bukvalno! veceras sve stize na naplatu. forza inter
a

arroyo

pre preko 4 godine

iscepao si ti jedino kesu smokija od muke dok gledas kako se kineska plastika topi hahahahahaha
S

Sempre Ac Milan

pre preko 4 godine

Kao i uvijek ovo je utakmica koja može da ode na obje strane!Forza Milan!!!