Komentari na vest

Dinamu se opasno zaljuljao tron, prvo mesto je izgubio: Osijek pobedom u derbiju preuzeo vrh

s

samo Dinamo

pre preko 4 godine

Dinamo i Hajduk imaju po utakmicu manje pa i to treba uzeti u obzir, inače danas Osijek nije nadigrao Dinamo nego je dao gol nakon Dinamovih četiri pet "mrtvih" šansi...bit će tu još svega do kraja,al ne sumnjam da će im Dinamo na kraju svima uzet mjeru.
P

Perit pont

pre preko 4 godine

Izgleda da svi Hrvatski klubovi imaju nekog Mancea. Zanimljivo
D

Ddddd

pre preko 4 godine

I nekog Bjelicu
S

Somborac

pre preko 4 godine

Bravo komšije!