Komentari na vest

Dortmund bez Halanda u Glazgovu

C

CikaMicaaa

pre preko 4 godine

Ja ne znam da li vi primecujete ali Haland se mnogo povredjuje za momka od 22godine… Iskreno ne verujem da ce on moci da spoji jednu sezonu a tipa da ne odigra jedno 10 utakmica, definitivno ima problem sa povredama, nije to bas dobro
G

Gostvg

pre preko 4 godine

neka nek ispadnu, da mi izvucemo posle rendzers, s njima mislim da moze da se igra

Ivan Radovanović

pre preko 4 godine

Која глупост, испаде као да је Борусија изгубила 0:4, а не 2:4 и да јој за продужетке треба било која победа од 2 гола разлике, а није да је сад Ренџерс баш топ клуб, тако да врло лако се може десити да БД прође ... Само је питање да ли то њих занима, а видећемо то чим изађу састави екипа
a

aa

pre preko 4 godine

jok ne zanima nikog prolazak,i finansije...ovo cim neki klub gubi odma ma ne zanima njih to