Komentari na vest

Dragan Stojković Piksi: Spremam tužbu protiv Zvezdana Terzića

I

Ivan D.

pre preko 4 godine

Do ovoga nebi doslo da Piksi nije pominjao regularnost dakle svojom zjavom da je sada sve regularno isprovocirao je duhove, ne branim Terzica na protiv nije mi blizak srcu ni malo ali verovatno ima povoda za ono sto je rekao mada po meni nije trebao, Piksija sam voleo kao klinac upoznao sam ga i na terenu kad smo skupljali lopte ostavio je utisak opustenog i super lika, posle sam slusao razne price a pare su glavni motiv u svakoj, on jeste bio veliki igrac i vodja ekipe ali neki igraci koji su igrali sa njim u reprezentaciji nisu se bas lepo proveli bilo je tu sukoba i interesnih podela i klanova i svega, na zalost naseg kluba on je velika legenda i ne priici ni upravi ni njemu da se ovako provlace po medijima na zalost nas Zvezdasa nasi nekako olako pljunu po klubu i zaborave sve dok nesto slicno u suprotnom taboru nisam video, Zvezdu su ozbiljno uzdrmali narocito posle onog sramnog hapsenja Dzajica pa do godina propadanja i ponizenja sa svih strana, neki ljudi su jednostavno smisljeno unistavali klub cak je i jedan Aca Lukas dovodio svoje igrace tamo a sve je pocelo nakon preuzimanja kluba od strane doticnog i secamo se kada su igraci dovozeni autobusima, ne krivim ga samo kazem a pametni smo ljudi nismo budale pa neka svako izvuce zakljucak sta se radilo i ko je u celoj prici cist i ko je zaista pomogao klubu, izgleda da takvih nema osim nas navijaca koji volimo klub dzabe i iz sveg srca.
d

dr.Zvezdan

pre preko 4 godine

Eee moj piksi ccc...od onakvog coveka i legende Zvezde dosao si do toga da sad i ti prodas veru za veceru i da ljubis skute bjekovicevoj mafiji iz fss koja uz pomoc svojih sudija i penala vestacki gura bunker prema tituli a ti im dobrovoljno pomazes u tome,cim sam cuo da si se uclanio u sns odmah sam znao da ces nam zabiti noz u ledja i izdati Zvezdu,treba da te je sramota,nije ni cudo sto svi navijaci traze da ti se zabrani ulaz na Marakanu,potpuno su u pravu,sad mi je sve jasno! Srami se...
D

Deki maky

pre preko 4 godine

Da se razumemo Piksi nije svetac ,pogotovo kada je napravio dil sa AV i preuzeo reprezentaciju,ali onaj koji je unistio OFK Beograd-i koga je isti taj AV i postavio tu da izbegne sve te silne malverzacije koje vise ni Interpol nema mehanizma da spreci-nema nikakvo pravo,da posle jednog meca -greske sudija krivi Piksija. AV ga se je polako ratosiljao ,i ovaj bi da pokupi sve zasluge Zvezde unazad 5god. Najmanje su nazovi dr.terza i mrkela tome doprineli-dug se krije,a veci je nego sto je bio. Pritom ogromna sredstva su usla u klub unazad par godina. Rat je poceo-videcemo posle izbora sta ce biti. Shvatite da je politika toliko mocna da i ovako velike grupe Zvezde i Partizana drzi u malom dzepu samo kada ljudima na vlasti trebaju.!!! Maska za naivne,javna je tajna da se nasa guma liga namesta jos od Toleta pa na ovamo.
I

Ilic Dragoljub

pre preko 4 godine

Piksi ti si svetski covek po svim pitanjima, ostavi se lokalnih seljacina. Posmatrao sam kako se ponasao direktor CZ u svetu. Stid me je bilo sto smo iste nacije.
l

ljubi

pre preko 4 godine

penal je bio bez dileme,za ostalo si u pravu.
P

PIXI OLE

pre preko 4 godine

ole,oooo PIXI OLEEEEEE
A

Aperkat u bradu

pre preko 4 godine

Toooooo, konacno da Neko stane na put onom zloslutnom coveku , koji umislja da moze sve da vredja,kleveta, muti i svadja.O kradji necu, to , nadam se, ce sud da oceni ako ikad ona tuzba vidi svelto dana.
Š

Škrabotina

pre preko 4 godine

Pošto vidim puno emocija ovde, ajmo malo trezveno: Piksija sam obožavao kao mladi Zvezdaš ali je on već tada bio "iznad" svih ostalih. Jeste bio i otmen i arogantan. I jeste takav ostao. Prosta realnost: može mu se. Nikad nigde nije rodjen jedan belac da takve stvari radi s fudbalskom loptom. Jeste i šlihtara. Jeste (i sad i nekad) u raznoraznim šemama sa raznoraznim sumnjivim facama, unutar i van sistema. Kapiram zašto ga mnogi ne gotive, ali je stvar vrlo prosta: reprezentativni fudbal je daleko iznad svega. Samim uspehom koji nam je doneo, Piksi je zaslužio tajac na sve teme dok se ne vrati iz Dohe, sa peharom ili praznim džepovima. To je uspehom zaradio i tu nema debate. Što se tiče Terzića, koga niko živ ne pamti kao kritičara Partizana dok je vodio FSS. Odnosno dok je puštao da Sava Krava igra ispred Žigića na mundijalu i dok je otovoreno kulirao i kumovao s Toletom. E pa toga se svi sećamo. Stvar je prosta. Zvezda bez LŠ iduće godine znači fajront za Terzića. Pametnom dosta. Živi bili pa videli. Podrška selektoru.
B

Bane15

pre preko 4 godine

Nikakav uspjeh Stojkovic nije uradio. Uostalom za to je dobro placen i to mu je bio posao. Petkovic,Antic,Muslin....
A

Anelka35

pre preko 4 godine

uopste mi nije jasno koja je svrha igranja ostalih klubova u ovoj nasoj ligi. samo zvezda i partizan i 20godina se sve vrti oko njih i ko ce od njih biti prvi i zatocenici smo svega toga i svadje i rasprave namestanja budzeti koji se odvajaju za ta dva kluba . sa kojom ambicijom krece spartak cuka radnicki mladost . skandalozno je sve to . kriminal na visokoj nozi u oba kluba .
i

i jeste i nije

pre preko 4 godine

u pravu si druze al ja gledao juce Radnik -Cuka i Radnicki-kolubara ...i brate prekinuo obe utakmice na sredini drugog poluvremena .Nisam vise mogao
S

Sale555

pre preko 4 godine

Nije Terza cvecka, ali daleko da si i ti u svemu ovome cist. Sramno je sta si uradio Zvezdi dok si bio predsednik, a i fino si je se odrekao nakon toga.
M

MikiPFC

pre preko 4 godine

Kao veliki Grobar, i jako mnogo odgledanih derbija, Piksi i Dejo su igrači koje sam uvek mnogo cenio kao i dan danas. Sramno je da likovi kao Terzić, Čović i slični uopšte pominju takve igračke veličine a kamoli da ih optužuju. Ovo je dno dna drage komšije!!!
n

nema tu mudrosti

pre preko 4 godine

jeste al taj terzic tako i radi tako i opstaje. Na silu, bezobrazluk uz "navijace " koje redovno placa
К

Кокисрис

pre preko 4 godine

Ајде ти гледај у своје двориште.вама су увек добри који раде против.Звезде
Z

ZDj

pre preko 4 godine

Piksi sta ti je ovo trebalo? Legende ne prave nikakav cirkus u javnosti. Umesto da si ostao po strani dozvolio si sebi da te izbace iz takta.
p

plavac

pre preko 4 godine

ne nego će ovog ćutke da trpi
D

Dr mr dr mr

pre preko 4 godine

Kome je bačena bomba na kuću?
M

Marioo

pre preko 4 godine

Ne mogu da vijerujem da iko blati legendu. Pozdrav iz Hrvatske.
a

abc

pre preko 4 godine

Niko ne blati legendu, ljudi su opravdano ljuti jer je nešto rekao i nije hteo da pojasni šta je tačno mislio, sam je sebe doveo u ovakav položaj.
s

stvarnost

pre preko 4 godine

Prateci ovo prvenstvo ukupno sumljivih sitacija u Zvezde I Partizana bilo je 4 ili 5.Partzan protiv Napredka I Spartaka Zvezda protiv Nisa penali I protivCukarckog prvi gol.Pa toliko je biloi u engleskoj pa nije tolika svsdza.
R

Reč je reč

pre preko 4 godine

Nije jer u Engleskoj te sitnice ne odlucuju osvajača prvenstva.Kod nas Zvezda i Partizan u celom prvenstvu kiksnu jednom ili eventualno dva puta dok u Engleskoj svako može da pobedi svakoga.
l

ljubi

pre preko 4 godine

vidi se da nepratis redovno ili namerno izostavljas zvezdine sporne situacije,zvezda bi imala 5-7 bodova manje da nije bilo sudija.
P

Prodati Piksija

pre preko 4 godine

za jednoga terzijanera...pa to bi bilo kao mu da prodamo Saleta za vucelinja...gde je tu logika...e komsije izgubili ste osecaj za prave vrednosti.
I

IVAN 82

pre preko 4 godine

Ja prosto ne mogu da verujem da ima zvezdasa koji brane Tvorzica!!! Ne mrzim nikoga,ali mnoge ne volim zvezdase ali kao Partizanovac jedan od rijetkih koje gotivim je Piksi, em Legenda em gospodin uvjek umeren u rijecima. I citam i ne mogu da verujem da jednu Legendu ne podrzavate vec Grobara(objasnicu kako je grobar u pravom smislu. Prvo jer mu je oduvek zelja bila i trebao je posle Zecevica i Bjekovica da udje u upravu Partizana, jer je njegov OFK Beograd bila sklanjalica Partizanu) Tvorzica koji je maligni tumor za nas fudbal. Ali kako rekoh u objasnjenju, ako bivsi ljubitelj i navijac Partizana zeli da unisti Partizan a za to uvlaci coveka koji nema ama bas nikakve veze sa tim, stvarno je jadno i bijedno da ga bilo ko podrzava.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Ne branimo mi Terzu vec Zvezdu!!!!! Ako ovi osvoje titulu bice najgora ekipa ikad koja je uzela prvenstvo na nasim prostorima!!!! Ti kao veliki zvezdas si se sigurno 'radovao' pobedi u derbiju nedavno?????
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

nije cudo da se ovo desava...u nasem fudbalu postena osoba ne moze da radi . Ako probas posteno ti si najuren, mrtav, maltretiran ili sta vec.Mnogo se sljama uvuklo u sport , nema para ,posla u Srbija a u sportu se mnogo obrce pa svi ovi nepismeni , bahati, drski, siledzije i ostali sljam se uvkli . Tako tvorza opstaje a ni vazura nije bolji. kao okoreli Partizanovac ne mogu da verujem da neko sumnja u Piksija koji moze da kupi celu nasu zemlju a kamoli da je on drpao pare iz zvezde . Prica za malu decu jel nije hteo da radi po naredbi. Covek pravio vise para nego u toj zvezdi i sad on drpa ??svaka vama cast kad vam jedan lik sa poternice vrti tako mozak
H

Host

pre preko 4 godine

Tvorza odlazi. Ostavi Piksija na miru, on je nasa 5. Zvezdina zvezda... A tebi, ako se ne dopada to, znas gde su vrata....
G

Gooxy

pre preko 4 godine

Nista od sudjenja,terza nece naci sud dok slucaj ne zastari
k

kopajmo zajedno

pre preko 4 godine

koji crni sud ...kopaci bi zapretili sudiji pre nego bi i pocelo sudjenje . Drzava Srbija . Posten na sudu ne moze da dobije
D

Dragan Ljuma

pre preko 4 godine

Gdin Terzic je podigao klub iz pepela. Zasluzio je sa bude 6-a zvezdina zvezda, ili da se klub preimenuje u Crvena Zvezda Terzic, jer je on personifikacija kluba dabome. Selektor se zabulio sa nekim losim investicijama pa došo u savez da se vadi. Ma ajte molim vas, diskutuju ovde od Terzicevom postenju a on morao da beži iz zemlje da sacuva svoj ugled.
д

д.г.

pre preko 4 godine

Води га кући кад је толико добар.

gemathegreat

pre preko 4 godine

Ti si skroz promašio. Niko ne personifikuje Terzu u sveca ali se zato Piksi personifikuje u sveca a vrlo lako to može da ne odgovara istini.
d

drago10

pre preko 4 godine

terza 6. zvezdina zvezda?! ti stvarno nisi normalan
D

Dragan Ljuma

pre preko 4 godine

gema nisam ja prika nista promasio. Gospodin terzic jeste personifikacija kluba. Sa svojim vernim saborcem gospodinom Mrkelom on stoji na braniku neosvojive tvrdjave koju ovakvi hoce da uniste. Uspeh ne prasta.
H

Hahahahahahahahhahhqqhqhqhhqh

pre preko 4 godine

6ta zvezda veli hahahahahahahahahahahahaa aaa o greote
D

Delije-Sever1989

pre preko 4 godine

Piksi sprema tužbu što nisi došao do svog bivšeg kluba da čestitaš zvezdi na uspehu u Evropi pa na bodovima koje je zvezda doprinela da srbija bude tu gde jeste. Lepo ti terzić rekao ne moraš njemu da čestitaš već bilo kome u zvezdi ali ti nemaš vremena od grobara iz FSS toliko ti se zavukli u zadnjicu da im samo noge vire a i nisu dzabe. Sad tužiš i treba ti advokat ? Šta će ti advokat ako znaš da si 100 % čist ? Ovo obaranje zvezde je sistemski smišljeno i upravu je dr Terzić da si umešan u sav ovaj lopovluk i možda ćeš lako izać proruv Terzića ali proriv navijača Crvene zvezde teško da ćeš moć, pazi samo da ti se ne desi kao nekima Djenova !!! noge vire a i nisu dzabe. Sad tužiš i treba ti advokat ? Šta će ti advokat ako znaš da si 100 % čist ? Ovo obaranje zvezde je sistemski smišljeno i upravu je dr Terzić da si umešan u sav ovaj lopovluk i možda ćeš lako izać protiuv Terzića ali proriv navijača Crvene zvezde teško da ćeš moć, pazi samo da ti se ne desi kao nekima Djenova !!!
д

д.г.

pre preko 4 godine

Ружно од Пиксија да није честитао Звезде. Ружније што није био на дербију јер то му је посао. Најружније оптужбе упућене Пиксију.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Bravo brate za komentar!!!!!
T

Tvorza

pre preko 4 godine

Kakve veze ima advokat sa tim jeli cist ili nije? Pa logicno da imas advokata ako ides na sud. Šta misliš hoće li Terzić doci bez advokata jer po tvome to je dokaz da je neko ispravan.
Z

Zabrinut

pre preko 4 godine

Da si nekada gledao Piksija ne bi tako pricao,nego si samo obicno derle kome je Terzic idol.
N

Nemusd3434

pre preko 4 godine

Šta će ti advokat ako znaš da si 100 % čist ?. Koliko ti momak imaš godina. Ovako nešto dete do 5 godina može da izjavi. Prilikom svake tužbe koje se tiče uvrede časti jel tako treba ti šta pravni zastupnik. Ja kontam da je naš pravosudni sistem sprdnja ali ti ga baš digo na nivo obdaništa. Nemoguće da si ozbiljan i pitaš šta će ti advokat. Stvarno kad čltam komentare ne verujem šta sve ovde može da se pročita.
B

Bel

pre preko 4 godine

Posle 30godina licimo na reprezntaciju koja zna da igra fudbal,vodite takva legenda kakav je Piksi velika ocekivanja sjajna atmosvera i dodje neki krimi....,ma..... da to sve rasturi i unisti ko da je nekog briga za ovu nasu prciju od lige,Zvezdina zvezda i on ce namesta za Partizan?ne verujem ni da prati ovu nasu bednu ligu...ja da sam presednik za ove likove sto vode Zvezdu i Partizan a macku sa vrata su jedino sutnuli u zivotu ma..... i vara.... odma ali odma u zatvor bi slao i smenjivao,suminjivi tipovi daju sebi za pravo da blate takvu legendu odma zatvor.jedino sto moze da se desi je da Piksiju pukne napusti mesto selektora dodje neki podoban nasim kri...... i opet licimo na Azerbidzan kad igramo fudbal eto to.Sram bilo svakog ko misli da je ovaj Zvezdan upravu ili neko iz Partizana sve jedno ista bagra...Ja sam navijac Partizana ali reprezentacija je svetinja i bitnija od nasih klubova,tackaaaa.
G

Gost Djape

pre preko 4 godine

Neznam dali si klinac, ili mislis da je jos komunizam i jednoumlje. Svaka cast Piksiju na karijeri i sportskim uspesima sa reprezentacijom, ali to da ne treba da gleda nase klubove, pa prika ti nemas pojma o poziciji selektora. Takodje, njegova je duznost da ima dobre odnose sa svim klubovima, da posmatra nase igrace, i ako ima neko dobar za reprezentaciju da mu uputi poziv. Takodje ako je tacno ovo sto Zvezda tvrdi, a sigurno ne bi tvrdila bez razloga, njegov posao nije da se mesa u sve u FSS i da donosi sve odluke. Takodje mu je posao da cestita nasim klubovima uspehe na medjunarodnom planu, i da im daje veci moral za nove uspehe, jer se jedino tako povecava kvalitet u nasem fudbalu, a nasa zemlja dobija bolji rejting u medjunarodnim fudbalskim okvirima. Mislim da novinari prevremeno pumpaju stvar, ako postoji problem, oni bi trebali prvi da rade na ublazavanju istog, dok se sve ne istera na cistac, i ne sazna prava istina.
j

jasno ko dan

pre preko 4 godine

jedna stvar ,svi znaju ko vuce konce u zvezdi i kolko se tvorza pita. On gleda da predje u FSS a uspeh i odlazak na SP mu ne ide u prilog pa sad ..zdi
B

Bel

pre preko 4 godine

Demokratiju su izmislili bud... da bi 20bu.... nadglasala 1pametnog,ovde ima mnogo bu.... kad veruju u reci Terzica sto se tice Piksija,sto se tice kradja tu ne laze kradu i Zvezda i Partizan,namestaju,podvaljuju ko veruje da je neko od njih nevin taj je jel bu.... sto se tice naseg derbija to je ne gledljivo.Piksi forsira napadacki stil,moderan atraktivan,ovi igraju fudbal iz 19veka...
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Svi Zvezdaši i vole i cene STOJKOVIĆA. Igrao je u Zvezdi, bio je Naš kapiten, Naša peta ZVEZDINA ZVEZDA, stavljen je rame uz rame sa najvećim igračima u Našoj istoriji. Ali On mora da zna, DA JE ON SAMO DEO NJENE ISTORIJE, I DA GA TO ČINI DODATNO ODGOVORNIM. Morao je mnogo ranije, bez pritiska da objasni SVOJE VIŠEGODIŠNJE DISTANCIRANJE OD ZVEZDE, da kaže zbog čega i NAROČITO ZBOG KOGA JE TO TAKO, ŠTA SU ISTINSKI RAZLOZI TAKVOG PONAŠANJA. Ne kao Piksi privatno lice, nego kao Piksi JEDNA OD IKONA ZVEZDE. Ne zbog Terzića, Terzić je niko i uvek će biti niko makar Zvezda osvojila i LIGU ŠAMPIONA sa njim na čelu, ON JE TU ZAHVALJUJUĆI "ONOME" i ma šta uradio za Zvezdaše će biti tuđin, kome je zapalo da gazduje neko vreme u Zvezdi. PIKSI TO SI BIO DUŽAN NAMA ZVEZDAŠIMA, NAMA KOJIMA SI ZNAČIO MNOGO !!! ALI MA KAKAV USPEH NAPRAVIO ISA KLUBOM I SA REPREZENTACIJOM , TI NISI VEĆI OD ZVEZDE I SVE ŠTO ONA PREDSTAVLJA,,,,,,,,........ ZATO SADA, LEPO RECI, SVE POTANKO, ŠTA, KO, KADA, KAKO, ZAŠTO????? ZAŠTO I ZBOG KOGA SI TAKO DALEKO OD ZVEZDE, A NE DA ĆUTANJEM HRANIŠ I OHRABRUJEŠ BAGRU KOJA SE SITI TVOJIM ODNOSOM PREMA KLUBU KOJI TE JE UČINIO SLAVNIM,,,,,,, ,,,, NE ZBOG TERZIĆA, NEGO ZBOG NAS.
c

ciganin

pre preko 4 godine

Da vole ga kao igrača a ne nekoga ko je uzeo pare iz kluba i pobego plus sad ga više vole što se može videti i po komentarima Grobari ipak je to interes veliki a mi pravi i zagriženi navijači Crvene zvezde nismo baš toliko glupi vidimo mnogo !!!
D

Dojčilo

pre preko 4 godine

Ne branim Piksija ali sudim po sebi. Veliki sam partizanovac ali ispred Partizana mi je moja država....Možda grešim...Možda Partizan treba da bude iznad države ali ja tako ne umem....Nisam toliki fanatik....
G

Gost Djole

pre preko 4 godine

Jadni ste vise i jedni i drugi. Razni Terzici, Vazure, Covici, Mihailovici, Vujosevici vec decenijama siluju mozak svima nama svojim saopstenjima i napadima kojima se bore samo za svoju g***cu. Najvise bih voleo da neki tajkun kupi bilo koji drugi klub u Srbiji i da uloži pare pa da Partizan i Zvezda ne osvoje ni jednu titulu vise sve dok oh vode ovakvi ljigavci iako sam zvezdas
R

Raša P

pre preko 4 godine

Ceo sukob je krenuo kada je Terzić došao u Zvezdu. Tada je objavljen dug i ko je koliko doprineo tom dugu. Naj veći dug je ostavio Piksi, oko 20 miliona evra,. Piksi se razočarao što je to objavljeno i to nikada nije oprostio Zvezdi. Iz Zvezde je otišao a više je ličilo da je pobegao. Ako do suđenja i dođe, biće zanimljivo videti papire iz tog vremena!!!
M

Mitar 123321

pre preko 4 godine

Dug je počeo praviti Džajić,Piksi je došao kad su gotovo svi igrači imali ugovor pola-pola (Žigić najočitiji primer) pokušao to da ispravi pa su mu počeli prijetiti i lično i porodici i zato je napustio Srbiju.
D

Dojčilo

pre preko 4 godine

Pouzdano znam da Piksi nije ostavio već zatekao velike dugove. Ne mogu i neću da pišem kako ali znam da je imao problema da isplati dugove mojoj firmi u kojoj sam bio zaposlen i to ne kao izvršilac već kao rukovodilac. To je laž!!! Sasvim je drugo ali vrlo značajno pitanje odakle se taj Terzić stvorio. Jel on neka Zvezdina zvezda..Obični centarhalf kakvih smo imali na milione u bivšoj SFRJ....
P

Piksi !!

pre preko 4 godine

Nije napravio nikakav dug vec ga naslijedio..kad vec pises onda se malo informisi
D

Delija

pre preko 4 godine

Teskog srca moram ovoga puta da stanem uz Terzu, 15 godina nije Piksi dosao na Marakanu kao gost, nego je obilazio u velikom luku. Hvala na svemu Piksi ali se tacno vidi iz tvojih izjava kako si protiv ZVEZDE. ( imas li razloga ili ne ne ulazim u to ) da si reko kako je prvenstvo nikad regularnije JESI, da nisi osudio penal u Subotici nisi, u mnogim slucajevima si osudjivao ne terzica, nego ZVEZDU, i tako direktno podrzavajuci ovo sto se desilo u Subotici oduzeo Zvezdi prvo mesto, ako si se vec u sve i svasta mesao a sada ni slova nisi izustio znaci da si protiv ZVEZDE protiv fer i regularnog prvenstva!!! Niko nikada iznad ZVEZDE pa makar bio i PIKSI licno!!!
j

jghf

pre preko 4 godine

nisi ti nikakav delija niti zvezdas, vec obican sendvicar i placenik.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Gospodin iz pasi poljane se jako pravi nevest!!! Sam je nicim izazvan izjavio da je ovo najregularnija sezona u naszm fudbalu!!!! Niko ga za jezik nije vukao. Sta ima selektor da prica o tome?????
O

Ovde se radi...

pre preko 4 godine

...o tome da Piksi ljudima u Savezu daje legitimitet, odveo je Srbiji na Mundijalu, jer, da nije uspeo kao selektor isti ti ljudi u Savezu bi ga oterali kao kera...odjednom se posle Lisabona i sjajne pobede igrača i selektora, pojavljuje stari kadar FK Partizana u Savezu i sebe predstavlja kao nove ljude koji su najzaslužniji za uspeh Srpskog fudbala, kriju se iza rezultata za koji su najzaslužniji igrači i selektor Piksi, a sam Piksi to ne vidi, čim izgubi prvu utakmicu isti taj kadar ljudi će ga smeniti...
D

Dojčilo

pre preko 4 godine

Pa Piksija je na svetsko odveo Mitrović. Čini mi se da je taj igrao u Partizanu ili se varam??? I neka je to je za dobrobit srpskog fudbala . Kad igra reprezentacija ja ne delim ljude na jedne i druge...a vi počeli da napadate svoju legendu koju su cenili svi ljubitelji fudbala na ovim prostorima a stali u zaštitu lopine Terzića.
p

pravda

pre preko 4 godine

Predlazem da se oformi nzavisna komisija pregleda snimke Sa svih sumljivi utakmica prvenstvo I kupa Sa varom I kad ga nije bilo pakako izadze registrovat.
S

Samo moje mišljenje

pre preko 4 godine

Za mene je Piksi najbolji igrač koji je igrao na ovim prostorima.Uvek sam smatrao da je za selektora jer je veliko ime,a to je najvažnije.Da se ne lažemo, velika je razlika između trenera i selektora.To mu dodje nešto kao predsednik i kralj.E sad,ražno je sve ovo što se dešava izmedju Piksija i Terze.I bojim se da je Terza za neke stvari u pravu.Na žalost.
N

Nemusd3434

pre preko 4 godine

Kreneš da pričaš i bum i ništa ne kažeš. Zašta je upravu. On Terza tvrdi da se Stojković za sve pita u FSS-u. Alo Stojković koje njega doveo tu koje doveo Terzića. Izvoli argumente koje ti nisi naveo. Šta je Terzić upravu. Zna on dobro zbog koga je on tu gde jeste i zašto nije zaglavio u zatvoru. Problem je to što Piksi trenutno veći miljenik kod onog a Terza se osetio ugroženim. Jer bez zaštite nema mu spasa.
G

GostizNs

pre preko 4 godine

Gospodin
M

Ma šta mi napriča

pre preko 4 godine

Po meni je Piksi 100% u pravu. Dal se nešto kuva u savezu ili ne, meni lično izgleda da da ali sam mišljenja da Piksi s tim nema nikakve veze. Ovo što Terzić radi je vulgarno i isključivo motivisano time što mu je sin dobio šut kartu sa aerodroma.
A

Ada

pre preko 4 godine

Dzaba spremas tuzbu kada Terza ne zna gde je sud, opet ce promasiti zgradu
g

gost89

pre preko 4 godine

Jednom sam negde, na nekom sajtu, procitao da je prosecan iq u Srbiji 89. Bio sam u neverici.
p

pozzzzz

pre preko 4 godine

Piski sigurno ne namesta utakmice po srpskoj ligi ali se isto ne bi moglo reci za ljude koji sede oko njega u FSS posebno mislim na dokazanog lopova bjekovica/zecevica. Zato paznja treba da se usmeri ka tim ljudima a ne ka Piksiju
G

Gos

pre preko 4 godine

Pa on je i gurao Bjekovića u svlačionici igračima u zagrljaj posle pobede u Portugalu. Zna tačno šta radi i na koji način leči komplekse i frustracije moralna nula zvana Piksi. Opljačkao klub, pobegao, lagao kako su ga ucenjivali ljudi koje je on sam zvao na razgovor i nudio im pare... Poltron i gmizavac ništa više.
P

Psihijatar

pre preko 4 godine

Piksi, ignorisi bagru, nemoj da te povuku u blato. Tu se oni najblje snalaze, to je njihovo prirodno okruzenje.
r

razocarani zvezdas

pre preko 4 godine

Prodana dusa.. kao i gomila ljudi kod nas...das mu pare i posao i sve ce da prica u tvoju korist....zvezdas se udruzio sa Bjekovicem..njemu makar to ne treba..on ima pare.. Nemoj da ukaljas ono sto si ostavio u zvezdi..ljudi te postuju jos uvek...
R

Reč je reč

pre preko 4 godine

Kao zvezdaš misllim da imam pravo da iznesem svoje vidjenje situacije. Daleko od toga da je Terza cvećka ali činjenica je da je za vreme njegovog mandata Zvezda napravila mnogo toga.U danasnje vreme nema poštenih na bitnim funkcijama.Što se tiče Piksija iskreno mislim da je poprilično preterao sa izjavom o neregularnosti prethodnih takmicarskih sezona.Prvo i osnovno svi smo mi svesni da svi muljaju ali on kao neko ko je zvezdina zvezda to nije trebalo da uradi.Zašto je to uradio?Da bi ga grobari tapsali po ramenu i govorili da je pošten ?Ipak je ovde po sredi netrpeljivost prema Terzicu koja datira iz ranijih vremena.Jednostavno iskreno mislim da s njegove strane to nije korektno.Ako imaš problem sa Terzićem resavaj to s njim a ne preko Zvezdine grbače u kojoj si stekao ime.Od raspada SFRJ na ovamo nema regularnog prvenstva.To ptice na grani znaju.Tako je trebalo da glasi Piksijeva izjava ako je već hteo da skrene pažnju na regularnost takmičenja a ne samo da upre prstom u Zvezdu.Sada po toj priči ispade da su samo Zvezdine titule sporne a Paartizan sve pošteno dobio.U to samo budala može da poveruje.Prosto rečeno Piksi je trebao da se obračunava sa Terzicem izvan Zvezde.Još jednom kažem,Terza je lopina ali tako je i u Partizanu jer u današnje vreme na takvim pozicijama samo takvi i mogu biti.Piksi treba javno da se izvine navijačima Zvezde zbog neprimerene izjave a sa Terzicem neka se ganja do mile volje.

dragan_tripkovic@yahoo.com

pre preko 4 godine

Ako je Zvezda Terzic onda si upravu, citaj pre nego napises komentar.
A

Atila17

pre preko 4 godine

Tvorzić je figura...klub ti vodi faraon Srbije...vučko.
R

Reč je reč

pre preko 4 godine

Dragane ovaj tekst uopšte nije bitan.Problem je mnogo kompleksniji i mislim da si ti toga svestan.Kao navijač Zvezde ne stavljam se ni na čiju stranu ali mi je krivo što je Piksi potkacio Zvezdu da bi naudio Terzicu.Pri tome ne mislim uopšte na ovaj tekst već na ranije izjave koje je imao.Neka se njih dvojica ganjaju po sudovima do mile volje ali Piksi treba da se izvine zvezdinim navijačima zbog te sporne izjave ili da se ogradi od nje i demantuje ako to nije izjavio a izjavio je.

Ivica Gasic

pre preko 4 godine

Piksi prop'o :(
G

Gost1987

pre preko 4 godine

Cime se vi prolupavate i ponizavate.Mislim na navijace oba kluba.Vuku vas za nos,manipulisu sa vama raznim izjavama.Dosli ste u situaciju da se prepucavate koji klub manje krade i namesta.To vam je za ponos?Otkad je prevara ponos.Pa sta mislite od koga kradu nego od naroda i drzave,a vi posle gulite klot pasulj dok oni sa parama loze vatru.Kad budu i jedni i drugi ,kada se pogresi u ime njihovog kluba, izadju pred medije i i izvine za situaciju, e tad cu da im verujem. Procitajte malo o manipulaciji,o pr, o tome kako se vodi narod zedan preko vode, i dok se narod kolje medjusobno,sklanjaji se pogledi sa njih, oni ostaju sveci. Kamo srece da se udruzite i jedne i druge isterate iz klubova, kao i ostale predsednike drugih klibova, koji su zauzeli klub kao da su vlasnici.
D

Delija Tb

pre preko 4 godine

Slazem se sve sem jedne recenice. Ne kradu oni od drzave. Vec kradu zajedno sa drzavom. Inace bi davno bili po zatvorima. Ali jbg. Jebe se njima. Oni mogu kako hoce.
j

jedina istina

pre preko 4 godine

Mozete da se lozite na koga hocete ali i jedan i drugi imaju istog gazdu. Jedan drzi sefovu sliku na zidu kancelarije a drugi se zahvaljuje sefu sto mu je ekipa pobedila Portugal
g

gunners

pre preko 4 godine

Bravo za komentar. Ne zna se koji mi se vise ogadio od njih dvojice. Uvukli se ne moze dalje.
D

Doso je kraj...

pre preko 4 godine

Kakva sramota. Ovo nije zasluzio prvo kao trener reprezentacije, ustani Terzicu sa poternice dok izgovaras Piksi.
G

Gostjn

pre preko 4 godine

Stvarno trebaš da imaš IQ 10 da budeš na strani lika sa poternice a ne na strani gospodina zbog kog smo na svetskom prvenstvu i koji je legenda.
G

Gost vlada

pre preko 4 godine

A neka objasni taj gospodin kako je napravio toliki dug dok je bio predsednik zvezde...
G

Gost1234

pre preko 4 godine

Da ima pravde i zakona, na poternici bi bili obojica... Sa sve Takajukijem Suzukijem...
c

crni grga iz mokroga luga

pre preko 4 godine

Samo ti napred dalje sa Bjekom. On će te zacementirati. Samo Terzu ne može Vučko smeniti kao što je Kometu iako ga je doveo u zvezdu. Pre ćeš ti odlepršati nego to da se desi.
K

Kokezu

pre preko 4 godine

Kokezu
K

Kragujevac City

pre preko 4 godine

Partizan koji je godinama kukao na Zvezdu da sve pobedjuje,kako je to nemoguce itd.sada pobedjuje sve.Iako je Zvezda imala a i dan danas ima uspehe u Evropi. Partizan kojeg nekakva Flora ne samo pobedi vec ocita lekciju,polupana Santa Klara ga pobedi,Soci mu ocita lekciju u fudbalu,Gentu u dva meca ne sutnu tri puta na gol,drhte od Anortozisa do poslednje sekunde,e takav Partizan sve pobedjuje.Celo ovo prvenstvo nase ako izuzmete derbi Partizan ima sve pobede i remi sa Proleterom.I na tom mecu im je dosudjen penal koji je Rikardo promasio.Zamislite vi da im ova smotana odbrana koja u Evropi od polupanih timova bude izmaltretirana u Srbiji maltene i ne prima golove.Primila ih pet.I ovde ne pomazu ni var ni strane sudije ako se ekipa sklanja i ako im je receno da ne napadaju dok ne prime gol dva.Imate mec u Krusevcu gde im nizasta ponavljaju penal.Imate mec u Kragujevcu gde pri rezultatu 1:0 za domacina Lazar Markovic psuje sudiju,udara ga po ruci i preti mu i ne dobija nista umesto crvenog kartona,imate mec Partizana i Cukarickog gde Sasa Ilic na klupi peva partizanove pesme,proslo kolo mec sa Lucanima,dva cista nedosudjena penala za Mladost gde se nakon meca niko ne buni,ne spominje,sporne situacije nemamo.I imate ovaj cirkus od juce gde se dosudjuje izmisljeni penal nakon tri minuta verovatno po necijem naredjenju.A jos komicnije je da su trener Spartaka i igraci skakali i drali se kada je dosudjen penal da bi nakon utakmice sve to bilo zaboravljeno i trener Spartaka im cestita na zasluzenoj tituli.Jednostavno, 90% ekipa protiv Partizana igra bukvalno kao Nikolic iz Spartaka u nedelju.Ovo ce biti najjadnija osvojena titula Partizana.Ukrali su pobedu da bi bili prvi na tabeli u regularnom delu zbog domacinstva u derbiju.Srbiji treba da ostane var,da sude strane sudije,da se skrati liga na 12 klubova i najbitnije da se uvede kalcopoli.Da se za svako navodnjavanje,namestanje i sklanjanje drakonski kaznjavaju ekipe ili pojedinci.Zamislite tek sledece sezone sta ce da rade za direktno mesto u ligi sampiona.To ce tek cirkus da bude. Jedino ako ovo sve nije rezirano i dopusteno Partizanu da bude prvi iako je Zvezda tri klase iznad.Jos u julu prosle godine ceo Beograd je govorio da se ove sezone fudbal dzaba igra jer je Partizan prvak.Zamislite molim vas,nas fudbal direktnog predstavnika u ls,jednog u kvalifikacijama,jednog u le.Zemlja gde se dve ekipe takmice za titulu a gde ostali glume cunjeve i imaju za cilj samo da opstanu.Stadioni oranice,predsednika fss nemamo a zapravdn kao imamo ali se krse zakoni,prestar je za funkciju pa se svi pravimo ludi,kup takmicenje jos malo pa gotovo a ne zna se gde se igra finale kao pre godinu dve,trebalo u Nisu pa posto su finale igrali Zvezda i Partizan onda necemo u Nis nego u Beograd pa drama oko kuglica ko ce da bude domacin.Dno dna. Inace postena ekipa Partizana je svetski rekorder u prelazima od krpenjace pa do dana danasnjeg sa tri uzastopne utakmice u nedelju dana te famozne 2017-te.A Stojkovic me je razocarao kada se slihtao predsedniku SNS-a na tv-u

rty

pre preko 4 godine

Ove sastave niko ne cita batali se toga :D
D

Doso je kraj...

pre preko 4 godine

Da li stvarno mislis sa ce neko citati tvoj roman...
h

hahahahaja

pre preko 4 godine

Ukucam plus na komentar a ono doda minus... E mocarte djavolčiću
n

narod

pre preko 4 godine

Pa ljudi ovo je SRAMOTA! Ja ne razumem navijače zvezde da ne reaguju na ovo.. Ipak je DRAGAN STOJKOVIĆ PIKIS LEGENDA KOJA NE MOŽE DA SE POREDI SA nekim Zvezdanom T...
e

eto ti sad

pre preko 4 godine

Pa dobro majstore zašto ne prokomentarisa i regularnost prvenstva kada si se već oglasio?
У

УЛТРА......

pre preko 4 godine

БИЛА ЈЕ ЈЕДНА РУБРИКА НА СПОРТ КЛУБ ..."НА ДАНАШЊИ ДАН ЈЕ РОЂЕН И ТАКО ТО...." ОВАКО ОДЕ ЈЕДНА ЧЕСТИТКА " НА ДАНАШЊИ ДАН ЈЕ РОЂЕН ДРАГАН СТЈКОВИЋ ПИКСИ ОНДА ЊЕГОВЕ ЗАСЛУГЕ КОЈЕ ЈЕ ПРИЖИО ТОКОМ КАРИЈЕРЕ И СВАКА МУ ЧАСТ НА ТОМЕ ... И ОНДА ГОЈКО АНДРИЈАШЕВИЋ У ТОЈ ЧЕСТИТКИ КАЖЕ ДОСЛОВЦЕ..." ОСВОЈИО ЈЕ ДВЕ ДУПЛЕ КРУНЕ СА ЗВЕЗДОМ И ПОСЛЕ ДРУГЕ ЈЕ ТИШАО ПОРД МИСТЕРИОЗНИМ ОКОЛНОСТИМА ".. ПОСЛЕ ТОГА МРАК ТУГА ЖАЛОСТ ПУНИХ ШЕСТ ГОДИНА ..ЧЕМЕР МРАК !!!!!!!!!!
G

Gostiona

pre preko 4 godine

Odlično odvraćanje pažnje javnosti sa nepostojećeg penala u Subotici! Pravi trenutak...
i

istina

pre preko 4 godine

Mozda se Piksi razocarao u Zvezdu iz opravdanih ili nepravdanih razloga I moze Zvezda da ga eliminise iz Zvezdine istorije. Ali ne sme da rusi selektora pogotovo kad ima ovakve rezultate.Reprezentacija iznad svega pa I Zvezde.
У

УЛТРА.......

pre preko 4 godine

ОД 100% ЗВЕЗДИНИХ НАВИЈАЧА 95 ЋЕ ТИ РЕЋИ ДА ИХ БОЛИ К...Ц ЗА РЕПКУ У ЛДНОСУ НА КЛУБ ЛЕГЕНДОООО И ТАКО ЈЕ СВУДА У СВЕТУ...
z

zašto?

pre preko 4 godine

Zvezdaš sam otkad znam za sebe i Piksi mi je bio idol dok sam igrao fudbal. Krivo mi je što je došlo do svega ovoga.Imam samo jedno pitanje...Zašto se Piksi ne izjasni i javno kaže svoje mišljenje da li je bio penal ili ne? Da li je prvenstvo i dalje "regularnije" od prethodnih iako imamo uveden VAR?
m

m21

pre preko 4 godine

Што би се Пикси изјашњавао за то да ли је био пенал или не ? Ако је тако, шта ћемо за дерби и пенал за Партизан, па први дерби и поништен гол Партизана, а затим признат гол Звезде ... Је л' треба даље да идемо ? Боље да ниси писао тај коментар ...
s

skunipen

pre preko 4 godine

Zasto bi komentarisao ? Onda bi trebalo da komentarise utakmicu svakog kluba u Evropi gde igra neki Srbin ako se desi neka kontroverzna situacija. Nije on menadzer Ping pong lige, vec selektor, i zna se koje su njegove obaveze.

Sascha Sascha

pre preko 4 godine

zasto treba selektor tonda kaze??? jesi ti vdieo negdw svetu tako nesto?

gemathegreat

pre preko 4 godine

@Sacha Sacha Pa možda zato što je izjavio da je ovo najregularnije prvenstvo do sada. Niko ga nije lupao po ušima da se pača u domaće prcenstvo e sad dala baba dinar da se vata u kolo pa posle dva da je pustu.
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Ako me sećanje ne vara neka me neko ispravi čini mi se da su Piksi i Terza bili u sukobu kada je Piksi nasledio Miljana na čelu Saveza a to se onda nadograđivalo kroz vreme i prostor.
a

abc

pre preko 4 godine

Koliko grobara zabrinutih za Piksija hehehe Igramo li mi fudbal kao iz Piksijevog vremena, jesu li odnosi kao Piksijevo vreme, da li je liga bar u pola čista kao kada je igrao Piksi??? Nije nama rival za titulu Aston Vila, Everton, Junajted...nego partizan koji je kao projekat Slobe Novakovića i prijatelja porastao u kumovsko-burazerskoj ligi, partizan koji je pobeđivao 0:10 u Čačku pa u kvalifikacijama bio šamaran u Zgrebu 5:0 a moglo je biti isvih 10:0. Rival nam je partizan koji nije porastao fudbalski nego se Zvezda morala srozati, izduvati do mišijih dimenzija da bi se partizan osetio kao "pravi fudbalski klub", partizan 6 puta uzastopno šampion da li je tada bilo vreme za alarm, da li je neko pomislio i rekao "ljudi ovo nije normalno"...Ne, niko nije digao glas, uživali su patuljci u iznenadnoj sreći, pomislili da su ravni Zvezdi, da ono što se sticalo po Evropi može da se dostigne pobedama po Ovči, Borči, Krnjači...Kuš patuljci!
G

Gost999

pre preko 4 godine

Pa niko vas ne moze srozati vise od vas samih.. Ovo sto radite predvodjeni vasim direkrotima vas srozava vise neko ikad. Ovo vam Partizan nije kriv.. Nesto najsramotnije sto moze uraditi navijac Zvezde je da stane na stranu nekog Terzica i pljuje jednog Dragana Stojkovica.
M

Malo ja

pre preko 4 godine

Piksi je prvi put DOSAO u Zvezdu,pa posle mnogo godina je drugi put DOSAO u Zvezdu.....a Doktor je samo jednom UPAO u Zvezdu, i vise nekad nece se vracati
A

Alkosi

pre preko 4 godine

Hahahah pobise se cigani xD

rty

pre preko 4 godine

Aa opet kad pogledas Piksi je najgori predsednik Zvezde u njenoj istoriji iako je 5 Zvezdina zvezda. Pored lica sa poternice je bio 100 puta gori. Manju stetu bi dozvoli Bjekovic da je bio na celu kluba. Mada ovaj je bio u begstvu a ovaj u igznanstvu sto mu dodje slicno obojica su ojadili nekoga za pare...

PsyhoDelija

pre preko 4 godine

Pa izjava Piksija "sad je prvenstvo regularno" a sta do sad nije bilo? To kad si ti dosao pa si nesto kao promenio u FSS? Ti si selektor i radi taj posao...Sigurno i on zna da je pogresio sa tom izjavom,ali njihov licni sukob ne treba vezivati sa navijacima i citavim klubom...Nije ni Terzic cvecka,tako da....Ali mora se reagovati na tesku kradju u Subotici...Ne bi dali gol 3 dana...Posle 4 minuta sudija dobija poziv i dosudjuje NEPOSTOJECI penal...Ko je bio u Var sobi? Bjeka ili Zeka? Sramota koja ce obeleziti sampiona,jer smo videli ko je bolji i jaci u derbiju...
T

Trpke

pre preko 4 godine

I puce tikva… Ocekujem Pixijev odlazak do Mundiala ! Ocigledno je da jedan covek vedri I oblaci srbskim fudbalom uz amen prvorodjenog!

rty

pre preko 4 godine

Pa zar nije Piksi sa prvorodjenim neke kamene temeljce postavljao pa organizovao upad sa kamerama prvorodjenog u avion reprezentacije...?

Kontraudar

pre preko 4 godine

U svašta ovo može biti uvod. I Terza (inače u ostavci nekoliko godina) je obećao odlazak ukoliko ne bude Zvezda prva. Sad će reći aaaaaaaa nije bilo pošteno, što bih išao.
G

Gost 4321

pre preko 4 godine

Sramota da kriminalac kao Terzic moze da proziva legendu kao sto je Piksi.
G

Gostion

pre preko 4 godine

Jos da si odgovorio zasto 15 godina nisi dosao na stadion ...?
G

Gost III

pre preko 4 godine

I sav novac od odštete da uplatiš Partizanu
G

Gost44

pre preko 4 godine

E moj Piksi, vidis li sad cega si ti 5 zvezda?? Zamisli kada se prema tebi ovako odnose, bez ikakvog srama lazu, spinuju, pljuju, tuku, kako to onda rade sa fudbalskim rivalima....

Kontraudar

pre preko 4 godine

Zašto tako? On je zvezda Crvene zvezde a ne Terzića koji za sebe reče da je personifikacija Zvezde.
G

GostHilti

pre preko 4 godine

Sad ćeš da podneseš tužbu a kad si pobegao iz zvezde i ostavio dugove. I zvezdu u mafijaškim rukama onda nikom ništa pa ti si i doveo malog mišković u Zvezdu
K

Kostakurta

pre preko 4 godine

Dao si zvezdanu materijala da te tovari izjavom da je sad prvenstvo regularno i sad se peglaj, niko te nije lupao po glavi da to kazes...uzgred mister, kazi nam koliko ti je MAG auto dao love za sponzorstvo (Toyota za neupućene) i kako bese ide ona tvoja sve se da resiti uz odredjeni procenat. Ima terza keca u rukavu, naseo si, sad te uvukao u njihovu igru.
P

Partymaker

pre preko 4 godine

Kakav cirkus, tačno vidim da će ovo sve da se prenese na reprezentaciju i biće opet skandal na velikom takmičenju
Z

ZNA LI SE?

pre preko 4 godine

Kako je Terzić uopšte došao u Zvezdu, ko ga je doveo i zbog čega?

rty

pre preko 4 godine

Isti onaj koji je dozvolio Piksiju da udje u zemlju a da ne bude uhapsen na aerodromu. Iza ove dece sto se svadjaju isti otac stoji.
G

Gost342

pre preko 4 godine

Zasto bi neko hapsio piksija ????
M

Miljkov komsa

pre preko 4 godine

Piksi legendo fudbala konacno znas ko ovde voli da krade...
S

Slanina

pre preko 4 godine

Dzaba. Taj se ne pojavljuje na sudu.
H

HTML

pre preko 4 godine

Kao svaki pravi Zvezdas naravno da podrzavam Pixija, svetsku legendu i petu zvezdinu zvezdu. A ovi pojedinci sto stavljaju sebe iznad kluba, i daju sebi za pravo da kazu da su “oni sinonim za Crvenu zvezdu”, trebaju da se zapitaju da li su dali klubu barem deseti deo onoga sto je dao danasnji selektor. Podrska Piksiju, jedva cekamo Katar! 🇷🇸🦅
_

_001644.493e1cc339514cc5a42e93e58ffa9fd8.2126

pre preko 4 godine

I da naprave dug od 50 miliona poput piksija? Jel ta desetina ?
d

dexiko

pre preko 4 godine

Piksi je igračka legenda zvezde i srpskog fudbala.To nije sporno.Takođe smatram da nema motiva da sada ruši zvezdu.Ali mu isto tako nije trebalo da priča o domaćem fudbalu,da on odrađuje kada je prvenstvo manje ili više regularno.Takođe treba da se zna u periodu od piksija do lukića kada je zvezda dovedena do dna ko je koliko zadužio zvezdu.Piksi je došao na 2 miliona € duga,imao top tim sa bastom,žigićem,boškom jankovićem,milovanovićem.Posle toga,narednih 10 godina potop.Ima nama zvezdašima štošta da objasni
L

Lik iz klake

pre preko 4 godine

Vazi selektore, ajde kad otvaramo pandorinu kutiju, de reci nam ono sto si rekao na poslednjoj skupstini tvoje vladavine, reci nam na koga si tacno mislio u onoj recenici zazalice sto se igra sa mnom, kad su isplivala tvoje kombine... Pa si bio izbacen...reci nam sta si pricao po nisu grobarima... Nemoj selektore, pa nisu svi u srbiji neobavesteni... Pa ima i nas koji znamo neke stvari. Za reprezentaciju kapa dole, a sto se tice toga kakav si covek....
L

Lazes terzo

pre preko 4 godine

Mozes pisati koliko te volja ,ali Piksija oblatiti neces.
S

SMISAO?

pre preko 4 godine

Hoće li se i tada Terziću 4 puta odlagati suđenje?
v

varela

pre preko 4 godine

Najveće legende zvezde u fudbalu i košarci Piksi i Moka Slavnić se odriču tog kluba kakav je
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Sve si rekao.
P

Peki30

pre preko 4 godine

Tako je Piksi! Sa takvima se ne moze fino i drugacije
m

markosss

pre preko 4 godine

Koji ste vi zvezdasi, pa ne znam kako bih vas opisao.. Pa covek je odbio da sutira penal u finalu kupa sampiona zbog Zvezde.. I dok je igrao u Zvezdi davao je sve od sebe i bio vrhunski... A onda ste ga prvo naglavacke izbacili iz kluba, samarali ga vasi sadasnji 'navijaci' neimari u restoranu... Ali neka, zasluzujete tvorzu interpol-madjiu, potpuno....
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Podrška za Piksija!
S

Soko

pre preko 4 godine

Nije Muslina smenio Terzic a nece ni Piksija to se radi na mnogo vecem nivou.
D

Delija bg

pre preko 4 godine

Skidam kapu za igracku karijeru Piksija. Ali pobegao je is Zvezde kad nam je trebao kao predsednik, kao neko kome je svaki zvezdas verovao. Ako si usao u dil sa grobarskom bagrom i radis protiv interesa Zvezde treba ti oduzeti titulu zvezdine zvezde i zauvek odstraniti i staviti na listu izdajnika. Repku je prati vise niko tako da to me ne zanima, ali dalje ruke od Zvezde!!!
R

Realno posmatrano

pre preko 4 godine

Piksi je legenda, za sad igracka, ali na putu da bude i trenerska (ako nesto vise napravi sa Srbijom), ali sta mu je trebalo da bilo sta prica o nasem ligaskom fudbalu? Sta mu je trebalo da se prepucava sa bilo kim? Sad on sprema tuzbu, Terzic ce protiv tuzbu i to postaje rijaliti program...
S

Sale1

pre preko 4 godine

Pobrkao si loncice malo!!
M

Mop

pre preko 4 godine

Bravo. Čim vidim status Zvezde, abc... i ostale znam da mi komentar neće proći
Z

ZvezdaSrbija

pre preko 4 godine

Grobari pokušavaju da destabilišu klub Crvena zvezda preko Piksija i to je činjenica ne brane grobari Piksija dzabe kome su nekada psovali sve živo kao i danas što psuju svakog funkcijonera Crvene zvezde sve se planski radi. Cigani budi te razumni !!!
U

Uzmite Djuku

pre preko 4 godine

Predlazem i Piksiju i Terzicu da angazuju Djuku za advokata. Posto je ovde sve moguce, neka Djuka zastupa obojicu istovremeno. Ionako je ovo sve dogovoreno.
v

vaskee

pre preko 4 godine

Ukinuti mu status zvezde i dodeliti Savicevicu
k

kome smeta jak tvorzinjo

pre preko 4 godine

I njega je vas tvorza opljuvao,koliko godina imas???
V

Vinnie Jones

pre preko 4 godine

Ma mislio je na Vukana Savicevica, sa njim madjija jos uvek nije stigao da se posvadja! 😀
K

Karavani prolaze

pre preko 4 godine

Nemoj se spuštati na taj nivo,trebaće ti padobran,legendo!Terzić je samo jedan u nizu umišljeni a ti si Zvezdina zvezda.
S

SaIlla

pre preko 4 godine

Svaka Vam čast gospodine Dragane Stojkoviću!

Kontraudar

pre preko 4 godine

E moj Piksi, on će omašiti sud a njegov advokat će otići u treći. Najveći rizik je da će ti tužba zastariti. Taj čovek uskoro treba da doktorira na temu Zastarevanje tužbe.
А

Армата и звезда

pre preko 4 godine

Терза мани се пиксија и бави се клубом. Имаш ти ту доста посла. Хоћеш да покажеш да си бољи од Пиксија кад је председавао Звездом, можда јеси али зна се ко је Пиксија отјерао и ко је дозволио да Звезда није власник својих играча у потпуности. Тај сједи близу тебе Терза.
F

Farsa

pre preko 4 godine

Rade za istog gazdu ,tako da je ovo farsa koja sluzi za zamajavanje pravih navijaca.
Z

Zvezdine zvezde

pre preko 4 godine

Kada pogledate profil licnosti jednog Rajka, Šekija, Džaje i Pižona i tu privrženost i emociju ka Zvezdi uporedite sa odnosom Stojkovića prema Zvezdi, za koga je ona samo bivši klub kao Marsej, Verona, Nagoja i gde je već igrao, onda shvatite da to nisu zvezde iz iste galaksije. Mnogo je nisko pao, toliko da je na nivou Terzica.
M

Mikki

pre preko 4 godine

Kada pogledaš profil ekipe sa severa, terze i tih svih mutnih likova, koji se stavljaju kontra Piksija, znaš odmah da treba da se staviš na njegovu stranu
A

Alessandro

pre preko 4 godine

Naročito se tu ističe Džajić koji je svoje ime i svoje zvezdaštvo dobrano naplatio. Toliko dobro da klub do danas ne može da se oporavi pa su mu još i počast ukazali postavljajući ga za počasnog predsednika. A nije tako davno bila 2014. kada je Zvezda zbog njega i njegovog šuraka ostala bez licence za evropska takmičenja. Piksi ne dolazi na stadion jer je napadnut od strane onih kojima nije hteo da plaća reket, odlaske na gostovanja a koji su uzurpirali klub i sprečavaju kvalitetne igrače da dodju zbog vere, nacije i boje dresa koji su ranije nosili.
M

Mirkovic69

pre preko 4 godine

Eto ljudi moji. Partizanovci pokidaju, Mitrovic, Vlahovic, uvedu reprezentaciju na svetsko. Vlada odlicna atmosfera, i onda se pojavi zvezdas Terzic i razbuca sve. Umesto da pusti coveka da radi i da sprema ekipu za svetsko, on ce sada po sudovima. E Srbijo moja
@

@Mirkovic

pre preko 4 godine

Ma da sve sami partizanovci pokidali?! I protiv Skotske nas je partizanovac uskratio za EP, pomeni i to!? Pusti se klubastva ako pricas o reprezentaciji, ne mesaj babe i zabe
@

@mirkovic

pre preko 4 godine

Kako je greh sto je Mitar promasio penal protiv Skotske, a nije greh sto Rajko nije odbranio ni jedan?!

Vuco

pre preko 4 godine

Prvo da se vidi njegovo predsednikovanje u Zvezdi. Drugo da se vidi kakva je to naredba Zvezdine Zvezde deci da ne navijaju za Zvezdu? I trece kakve su to izjave ja ne volim da komentarisem Crvenu Zvezdu? Jel se tako ponasa Zvezdina Zvezda?
S

SDEG

pre preko 4 godine

Samo napred majstore, puna podrska za legendu. Ko o cemu Terizc o postenju. Vreme je da oteramo ljude kao sto su ovi koji danas vode blizance iz naseg fudbala.
e

ercov

pre preko 4 godine

Zasto se FSS nije javio odmah i sankcionisao Zvezdana Terzica, dokle ce vise prostaci i kriminalci popunjavati naslovne strane a pri tome ostati bez kazne. Zvezdan Terzic i njemu slicni su na zalost normalnih gradjana Srbije ocigledna slika danasnjeg drustva.
R

Reč je reč

pre preko 4 godine

Verovatno iz istog razloga zbog kojih nije sankcionisala tamo neke Vazure,Vuletice,Vucelice,Stanojevice,Ilijeve itd itd
H

Hanter

pre preko 4 godine

Niko nije unistio Zvezdu kao ti i Lukic....
G

Goloruk

pre preko 4 godine

Tada je Kekina ekipa vladala Zvezdom,sastavljala tim,dovodila I prodavala igrače.
R

Realno123

pre preko 4 godine

Mislim da je Terza preterao sa ovim za Piksija. Ako nisu u dobrim odnosima ne treba preko Zvezde da se prepuštaju. Isto tako mislim da Piksi ne bi to uradio svojoj Zvezdi ali i Terzić mora da prebaci pritisak na fss jer ovo kradja je samo jedna u nizu ove sezone. Ne kažem da je sve regularno sa obe strane ali ovako očigledno kao partizan nikad niko nije krao sem njih. 3godine ih savez gura da izbore bar evropu jer su talasika tim a ove pogotovo. Pa nisu se videli u dva derbija, u evropi ih podiže flora i anortozis jedino dobro ove sezone im je Sparta na čemu im čestitam ali mislim da će ih posle Zevzde i Fejwnord spustiti na zemlju
R

RARITET

pre preko 4 godine

Šmekerski odgovor,nemojte da nam oterate i Piksija kao Djordjevica!
Ш

ШАПСУЊХЊЛЊЧЊЧЊЛЊ

pre preko 4 godine

Изговори као што су "где је селектор на дербију" и слични су у најмању руку безобразни, је ли то селектору у опису да мора да гледа дерби, човјек има задатак да састави репрезентацију, да има резултате са том репрезентацијом и да одговара за евентуални неуспијех. Пикси је направио одређени успијех у односу на оно какве смо резултате биљежили у прошлости, према томе на дербију може бити позван само да му неко ували своју комбинацију за продју преко репрезентације. Ја сам звездаш али сам изнад свега Србин и не треба то радити без обзира хтјели то Терзић или Вазура.

Vuco

pre preko 4 godine

A jel i dalje ne voli da komentarise kao zvezdas Crvenu Zvezdu i njene utakmice u Evropi? Jel i dalje poziva decu da ne navijaju za Zvezdu kao u Nisu ranije? Jel je i dalje prvenstvo regularno posle ovoga sto se radi u prvenstvu i penali Krusevac,Proleter,Subotica...
N

NDCZ

pre preko 4 godine

Odličan komentar, u centar. Nije dorastao Rajku, Šekiju, Džaji i Pižonu
G

Gostivoje

pre preko 4 godine

Potreban je MOZAK da bi se shvatile neke stvari Piksi je tom izjavom 100% u pravu kao i sto je ta izjava 1100% pogodila vas samoproglasene"Branioce Srpstva"
B

Borky

pre preko 4 godine

Piksi je moj idol iz djetinjstva al ona izjava kako je sad posteno prvenstvo jer je Partizan prvi mu nije trebala a jos vec problem sto se nikada nije ni ogradio od te izjave. Sramota da je tako nesto rekao jer selektor ne smije govoriti takve stvari. Tako da bi na sudu mogao usput i da objasni odnosno dokaze i tu svoju tvrdnju. Sam je kriv sto je upao u ovo blato sa Terzicem.
P

Pj

pre preko 4 godine

Djuka trlja ruke...
a

abc

pre preko 4 godine

Ko te terao čoveče da daješ dvosmislene izjave, da ih ne pojasniš do kraja, nemaš pravo da ostaneš nedorečen kad znaš u kakvoj atmosferi se igra prvenstvo, kakvi odnosi vladaju decenijama vec. Ako kažeš "sad je prvenstvo regularno", pojasni to do kraja je li to zato što sad postoji var i mnogo je manje prostora za saopštenja, svađe...ili misliš da je godinama u nazad prvenstvo neregularno, da namešta Zvezda, onda bi morao da objasniš kako to Zvezda uđe u LŠ, pobedi Liverpul, osvaja bodove, igra proleća u Evropi preko LE...U isto vreme bi morao da objasniš kako to partizan u "regularnom prvenstvu ima 5 golova po utakmici, posed 90%, 30 udaraca prema golu, dok u Ligi konferencija igra sramotno loše?! Nije samo izaci i kazati "Sad je prvenstvo regularno" i zaćutati, ostaviti prostora za razna tumačenja!
G

Gost999

pre preko 4 godine

Partizan igra sramotno lose?? Ljudi dosli do osmine finala evropskog takmicenja, kakvo je takvo je. Izbacili tri tima u kvalifikacijama, prosli grupu, i u nokaut fazi izbacili ozbiljnu Cesku ekipu, koliko god je vi omalovazavali. Hoces reci da Zvezda igra kvalitetno? Sramotno losa igra protiv Kairata, Serifa, Midtjiland vas u obe razvalio, protiv Brage vas penal izvukao, jedino sto ste eto onaj muceni Ludogorec dobili, a oni se raspadaju u odnosu na prosle sezone. Hocemo dalje?? Sramotno lose protiv Tirane, sramotno lose protiv Omonije, ovi veliki timovi u LS vas unakazili kao nikad nikoga.. U 50 utakmica u Evropi, jedino ta protiv Liverpula bravo i svaka cast. I vi kazete nekome da igra lose, bili ste zreli da vas neka Tirana natambura.. Cccc..

stojkee@gmail.com

pre preko 4 godine

Prvi smo u grupi lige Evrope, drugi ste u grupi lige konferencije, je l sad kapiras razliku? Odučili smo vas u derbiju kao nižerazredni tim. Ako si primetio sve timove koje si za nas pomenuo da smo bili očajni su u kvalifikacijama, a mi opet igramo LE a vi ne znam šta... Pozz
U

Užice

pre preko 4 godine

Misliš kao ono vas što je Fljamurtatri nakantao onomad.
G

Gost999

pre preko 4 godine

Hahahaha pa i Partizan igra maksimum ovog takmicenja koje igra.. Samo tupite da igra katastrofalno, a oni prosli 7 prepreka dosad, ponavljam, kakvi su takvi su, igraju Evropu. Ako Bog da, sljedece sezone igrate isto to takmicenje, pa cemo vidjeti. Nadam se da cete naletiti i na taj Soci, pa da zavrsite u sezoni kupanja, kao i prethodnih 20 godina.
U

Užice

pre preko 4 godine

A vas nakantao Šerif McCloud ništa manje nego nas Fljamurtari. Protiv Tirane ste se istina izvukli.
A

Avenger

pre preko 4 godine

Nema od toga ništa. Čuj tužba a svako javno priča šta mu je po volji, čak i predsednik države.
K

Koan

pre preko 4 godine

Nominalno on jeste peta Zvezdina zvezda. Ali po kriterijumu koji je postojao, Zvezdina zvezda je trebao da bude samo neko ko je ponikao u Zvezdi ili je (Džajić) došao u klub kao omladinac, bio u klubu najmanje deset godina i bio vrhunski fudbaler. Stojković je bio samo vrhunski fudbaler i zbog toga je Savićević bio ljut jer i njega nisu proglasili zvezdom a bio je u klubu duže, bio evropski i svetski prvak i naravno veliki fudbaler.
G

Gostzorge

pre preko 4 godine

Zboc čega si uvređen kada je sada prvenstvo regularno ti i bjeka ste sve sredili pre toga zvezda je godinama nameštala i režirala prvenstva verovatno nijednu tutulu nije osvoila pošteno po vašim izjavama nije pošteno osvoila ni kup šampiona ni postala prvak sveta stidi se piksi svoje izjave
R

Realno 1312

pre preko 4 godine

Podrška za selektora.
a

armija

pre preko 4 godine

Isti ste... Piksi, gde su 80 miliona nestalih evra za dve godine dok si bio predsednik?
C

Crveno-beli

pre preko 4 godine

Dao si Terza 5 bodova Radniku, samo ti vrv znaš kako, zato zaostajemo za Partizanom... Ne diraj legendu kluba. Ne prljaj ugled kluba i svih zvezdaša. I posle toliko godina i dalje nisi shvatio da je Zvezda način odrastanja, života mnogih i da to što radiš će kad tad biti zaustavljeno zbog časti i poštovanja klupske istorije. Od rodjena mog..!
_

_001644.493e1cc339514cc5a42e93e58ffa9fd8.2126

pre preko 4 godine

Legenda kluba koja je napravila dug toliki koliki je ?
g

ghost11

pre preko 4 godine

Svi mi ovde znamo ko je Terzić, da nije cvećka, da je u svađi sa dosta Zvezdinih legendi. Ali isti ovaj Piksi nije bio na stadionu od 2007 godine, kad je napustio funkciju. Znači nije do Terzića, jer pre njega su se promenile sigurno 5 različitih uprava. Valjda je red da možda i naš najbolji fudbaler u istoriji dođe da čestita duplu krunu, ulazak u Ligu šampiona i bude uz klub. Nije ni Piksi nevin u celoj priči, čovek ceo život vidi samo novac i ostavio je Zvezdu u ogromnim dugovima i zamalo ugasio klub.
k

kiki1111

pre preko 4 godine

Najuren je od strane svemocnih navijaca iz restorana.Skiinuli su mu ime sa lože,slike iz prostorija kluba,zabranjeno mu je da dodje na stadion i sta očekujete od Piksija?
S

Sima Arauho

pre preko 4 godine

A Zvezdan se smeje i kaze pa meni ni krivicni sud ne moze nista a tek parnicni ha ha ha.
G

Gostić

pre preko 4 godine

E moj Piksi,bio si gospodin,dok se sam nisi uvaljao u blato politickim izjavama,dok narod nikada bednije nije ziveo.Tako da,ne razlikujes se mnogo od Terze,isti vam je gospodar.
L

Ludo to sve

pre preko 4 godine

Ne znam,ovde komentari loše se živi,skida se vlast evo već deset godina,a ono sve isti. Kada treba na ulici 2000 ljudi,more bolje da čutite,gledate svoja posla nego da se politika svuda meša.
N

Nikola44

pre preko 4 godine

Pa da covek u ovoj drzavi ne moze vise ni da ima politicki stav o bilo cemu i da ga javno kaze, jer se ne slaze sa vasim. A vase misljenje je naravno neprikosnoveno, jer ste vi bogom dani. Seljacka posla.

Bojan Urosevic

pre preko 4 godine

Goni ga Piksi do sudnjeg dana ne moze jedan kriminalac da vredja i optuzuje legendu bez ikakvog osnova.
ц

црно на бело

pre preko 4 godine

Одери му кожу са леђа!Да је нормална држава, такви као он би давно били иза решетака!
B

BoskovMali

pre preko 4 godine

Samo naprijed, Piksi. Imaš podršku svih navijača Zvezde, osim onih histeričnih.
Y

Ya

pre preko 4 godine

Super ,a moze i jedna protiv tebe i Lukica cisto da vidimo gde je kinta-
M

MarkoniPFC

pre preko 4 godine

Zemlja je ravna i Piksi koji je jedan od najboljih i najvaznijih igraca ikada radi protiv CZ i on kao selektor namesta titulu Partiznu licno...isti ljudi veruju u obe stvari a sto ih je vise svima nama je gore.
J

Jedan je Piksi.

pre preko 4 godine

Kreću Tvorza Botovi da pljuju velikog Piksija. Da mu smeštaju razne loše stvari, kao što su mu smeštali dok je bio Predsednik Zvezde, jer nije hteo da pravi dilove sa njima, i nije hteo da ih plaća.
B

Bogdan58

pre preko 4 godine

Pa gde si ti Piksi-Selektore, peta Zvezdina Zvezdo, da gledaš derbi. Baš tad si bio na putu. A kamo li da posetiš svoj klub kao Selektor. A Vladana Lukića, koji je našu Zvezdu doveo na ivicu bakrota, si posećivao u klubu sa flašom viskija i oslovljavao ga sa "Presidente". Sada si u sprezi sa Bjekovićem, najvećim mrziteljem Crvene Zvezde. Velika sramota !!!
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Tako je Piksi, bravo. TI si Crvena Zvezda, ti voliš Zvezdu iskreno. A LICE voli Zvezdu do poslednjeg evra💶💶💶 Mnogo je on sebi dao zapravo, glumi nekog šerifa u Zvezdi, misli da je Zvezda njegov privatni klub. Osloboditi Srpski fudbal od raznih lešinara. JEDAN JE DRAGAN STOJKOVIĆ PIKSI, NAJVEĆI.
n

nemanja1512

pre preko 4 godine

krece rijaliti.
M

Milan Cekic '90.

pre preko 4 godine

Bravo ! Ovo je najbolji moguci odgovor. Ruzno bi bilo spustati se na njegov nivo i plivati u tom ruznom zivom blatu.
D

Da sam Piksi

pre preko 4 godine

isto bi postupio
c

cirkus

pre preko 4 godine

Zvezdasko rezimski huligani su 2 ciklusa kvalifikacija upropastili namernim i pripremljenim divljanjem i upadanjem na teren (protiv albanije ih policija uvela na stadion, pitam se zasto), onda je zvedasko rezimski fss smenio muslina nakon plasmana na sp i odlicne i sistemske igre, a sada, kada je posle 2 poltrona doveden ponovo pravi selektor, opet se udara po njemu i treba i on izgleda da se otera, taman kada smo ponovo uradili nesto i zalicili na tim...
G

Gostpojina

pre preko 4 godine

Kakav je bio frajer Piksi, megazvezda idol generacija, i onda dodje u poziciju da bude vuckov bot i da se svadja ko baba sa terzicem
У

Уо

pre preko 4 godine

И ја сам се попут Пиксија нашао жестоко увређеним после саопштења, не толико због тога што вређа њега, већ због тога што нам свима толико вређа интелигенцију да је то превршило сваку меру. Па оно саопштење ни Жељко Пантић не би смислио.
G

Galijani1989

pre preko 4 godine

Bruko jedna, pretvorio si savez u grobarsku ispostavu,kao Zvezdinu zvezdu treba da te je sramota!

Bojan Urosevic

pre preko 4 godine

Znaci ti verujes jednom dokazanom kriminalcu koji nije optuzen i iza resetke samo zato sto se 2012 uclanio u vladajucu stranku da bi izbegao sud i robiju i klub ciji je direktor do uvodjenje vara izvodio od 15 do 20 penala u sezoni od koji barem 50% nisu bili.
G

Gosti

pre preko 4 godine

Ispeglace vam to gazda vucko bez urujavanje piksi
M

Meraklije

pre preko 4 godine

Da da, baš je fokus na reprezentaciju kad pričaš kako je "prvenstvo sada regularnije, nije kao pre"...
G

Grob

pre preko 4 godine

Pa jeste regularnije od uvodjenje VAR-a, to je objektivna istina. A to sto vama smeta VAR je sve sto neko treba da zna o vama.
b

bik

pre preko 4 godine

ima nesto trulo u naprednoj Srbiji Sta ce na ovo reci svemocni sto mu se dve verne sluge svadjaju
P

Pirlo

pre preko 4 godine

a dasi muckao muckao si😂😂😂
G

Gostijko

pre preko 4 godine

Sta kaze vrhovni vodja sto mu se dva bota zavadise
C

Crni Grom

pre preko 4 godine

Neverovatno da su navijaci zvezde na strani onog zlotvora, a ne svoje legende koja ih je predvodila u najuspesnijem periodu od osnivanja
P

Pikisii

pre preko 4 godine

Nije Piksi nista bolji od Terzica
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Sviđa im se kako je vodio OFK.Žele da ponovi uspeh sa njihovim klubom.
G

Gostic de Cic

pre preko 4 godine

"Ruina, nistavilo, to sam ja..." Opisao Dzoni Zvezdana jos onomad u pesmi... :)
G

Gost07

pre preko 4 godine

ljubi vas tatko av
D

Dlsdl

pre preko 4 godine

Jbg piksi legendo,welcome to Serbia..
k

knn

pre preko 4 godine

Ja kao delija imam da kažem da je terza odavno prešao crvenu liniju i kod delija! Nisu samo njegova zasluga dobri rezultati, već pre svega stankovica i milojevica!
T

Terzicugotovsi

pre preko 4 godine

Pazi se Piksi ima advokate iz es n es a