Komentari na vest

Dva kluba u Ligi šampiona neće biti samo jedno leto: Srbija sve dalje od Ukrajine, sledi veliki pad Rusije

P

Pedja108

pre preko 4 godine

Ljudi, vi nikad niste zadovoljni. Gledamo godinama kako nam zemlja lose stoji na UEFA listi. Onda dodjemo do zeljenog plasmana, onda idu kritike, da to ce kao Hrvatska, pa veliki pad itd. Pa, sta onda? Bolje da makar uspemo da dodjemo do nekih privilegija, nego da uopste ne dodjemo. Bolje doci do LS i uzeti velike pare, nego ne uzeti nista. Svakim pomakom i dolazenjem do bolje pozicije, dolazi i do prilike da se uzmu vece pare, a onda i prilika da se ojaca tim. Tacno je da nemamo treci jaci klub, ali i to je posledica da se stalno Zvezda i Partizan bore za titului i nijedna drugi klub nema sredstava da bi doveo jace i skuplje igrace. Sada, kada se otvara prilika da se malo vise odigra Evropa, eto i motivacije za pojacanja. Isti je slucaj i sa reprezentacijom, te kao slucajno smo se plasirali, mi nemamo pojma, a drugi imaju, a ti sto imaju nisu uspeli da se plasiraju. Pa kao Portugalcima nije priznat gol itd. Isto vazi, pa sta onda? Kad pre neku godinu Ronaldo nama da gol iz ofsajda, onda je to bilo u redu mozda? Kada smp ne godinama nego decenijama bili ostecivani na medjunarodnim takmicenjima, to nikom nista? Uzivajte u uspesima i budite malo pozitivni, a ne samo negativni.
A

Alen RS

pre preko 4 godine

Czv i pfc u LS , Vosa i Nis u LE
G

GGDGR

pre preko 4 godine

Te godine kad budemo imali klub direktno u LS, cemo da padnemo na listi kao nikad pre, jer ce taj klub skoro sigurno biti 4. u grupi LS, nece uzeti nikve bodove, a imacemo i 5. klub u evropi pa ce zapravo svi bodovi da se dele sa 5, pa te sezone encemo biti ni u top 30 zemalja po boodvima. To je zbog toga sto nemamo 3. klub koji moze do grupne faze, sa samo dva kluba ovo trenutno je maksimum.
G

Gost123

pre preko 4 godine

Kako nemamo, kada ce treci klub ici u plej of LE, to je najmanje grupa LK...

agentpeca@gmail.com

pre preko 4 godine

Kao prvo direktno mesto u LŠ automatski donosi 4 poena u startu, kao drugo odakle znas da nece klub koji bude igrao da osvoji koji bod kao zvezda protuv liverpula i napolija, kao trece, treci iz lige ili pobednik kupa igra plej of LE pa je to automatski barem LK. Sve u svemu ne trci pred rudu.
G

Gost23

pre preko 4 godine

Ma ljudi moji... Molite Boga da bude samo mira u svetu, a ovo neka bude, kako bude, kako nam Bog dragi bude dao i kako naši stručnjaci koji vode fudbal budu pametni. Kažem vam, ako mira nema, neće biti ni fudbala, ni ičega više.
Г

Гишка

pre preko 4 godine

Много је било лепо освајати коефицијенте против Каирата, Клужа, Анортозиса, Шамрока (добро, можда не баш Шамрока)... Без вечитих у квалификацијама неће бити ту много бодова за нас. Ипак, није лоша ни предстојећа клацкалица - пар година квалификације, пар година директно. Таман и јесмо ту негде између врха и дна
D

Don Vito Corleone

pre preko 4 godine

Šta nam vredi LŠ kada ljudi koji vode CZ I JSD, ne znaju da ulože zaradjene pare u jačanje tima. Zvezda je igrala dve LŠ za redom, a pare bacila u bunar. Dok Glavonje pokupe kajmak, dok se baci na promašene igrače, odoše sve pare. Osim što smo napredovali na Uefa listi, ni u jednom drugom segmentu nismo napredovali od dve LŠ. Niti imamo kvalitetniji tim, niti smo finansijski jači.
m

mr.wolf

pre preko 4 godine

Inace bi uspeh bio polufinale LS minimum, jel tako ? Kakve crne pare, prijatelju, najveci doprinos je to 11 mesto, jer mozes lakse do para. Da pojacas tim, da li znas koliko sezona moras da stices iskustvo,pa da dovedes igrace koji bi ti garantovali nesto vise od 4. mesta. Nije ti ovo FM pa kliknes na nekog igraca, sljus 5M i on dodje u tvoj klub. Koliko igraca je voljno da igra ovu ligu ? To su maksimum igraci koji su vec tu (stranci), bolje ne mozes da dovedes makar im dao duplu platu, ma platu u rangu nekog tima iz donjeg dela tabele PL. Nece doci u ovu ligu, kapiras ? Jedino kapiram da ste masa vas nerealni i nemate realnu sliku fudbala pa ocekujete da Zvezda i Partizan dolaze minimum 1/4 finala svake godine....
m

milos car

pre preko 4 godine

bravo za tekst Vujadine, pogotovo za poslednji pasus. kome godinu i po dana nije dovoljno da sastavi tim za iskorak ne treba ni da igra evropu. cuka, tsc, vosa, ovo je sjajna prilika za njih
N

Nemzs566

pre preko 4 godine

Daj onda ti pare. Odkle ovim klubovima.
C

Commando121

pre preko 4 godine

Da vas ispravimo za narednu sezonu. Osvajač kupa ili drugoplasirani igra kv za LE i to 99 posto. Važi isti uslovi.Ima ih 3. Ako osvajač LŠ obezbedi LŠ preko domaćeg. Ako osvajač LE obezbedi grupe LŠ ili kv LŠ. Ako osvajač LK obezbedi grupe LE ili LŠ ili kv LŠ. Samo jedan od uslova treba da se ispuni da naš osvajač kupa igra kv za LE ove godine. Brate, imate pravilnik na UEFA sajtu. Pozdrav.
p

pfc

pre preko 4 godine

Pa sta je sa sledecom sezonom koja dolazi 22/23 ocemo li imati sva predstavnika u lš?
G

Gost555

pre preko 4 godine

Ne, nisi pratio, nije to za sledecu vec onu tamo sezonu
p

pfc

pre preko 4 godine

Razumio sam ja to, pitam za ovu sada sto dolazi 22/23 ocemo li imati dva ucesnika?
D

Djaps96

pre preko 4 godine

Bilo bi dobro da se konacno zaustavi zla krv izmedju zvezde i partizana, da guramo zajedno sto dalje u evropi, dosta sa podelama, da se napravi normalna fudbalska infrastruktura da se vrati narod na stadione, samo napred!
r

ranGo

pre preko 4 godine

Било би лепо али за то треба да се решимо криминалаца са трибина и из управа....зато нам требају људи попут видића јоговића саше илића драгана ћирића... никако то не може са вучелићем вазуром терзићем мркелом....и шта је нај горе њих се нећемо решити на жалост још дуго дуго
P

Prti

pre preko 4 godine

Sve je to ok Ali ova dva najveca kluba direktno zive iz budzeta drzave kao I vecina ostalih tipa Voivodina. Dajte I'm istu sumu imace slicne rezultate. Druga je stvar Cuka, TSC kao privatni klubovi ne mogu da se takmice protiv drzave I njihovih interesa zato I ne ulazu vise.

Bojan Urosevic

pre preko 4 godine

Pa Vojvodina kakve veze ima sa Beograd AP Vojvodina ima poseban budzet i oni treba da dobiju pare og Grad Novi Sad plus sto je njima predsednik Bajatovic oni od Srbija gas dobijaju 1,2 miliona gde su im pare.
N

NAJVEĆI ZVEZDAŠ IKAD (ONAJ PRAVI)

pre preko 4 godine

Bilo bi prelepo da Beograd bude jedina prestonica u Evropi pored Londona koja ima 2 predstavnika u grupnoj fazi LIGE ŠAMPIONA. Daće Bog da tako i bude. 🌞⭐🌟🌞⭐🌟🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚽⚽⚽🥅🥅🥅🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🎯🔴⚪🔴⚪🔴⚪🔴⚪🔴⚪🔴
D

Delije 123456

pre preko 4 godine

Madrid, Lisabon...
G

Gostrealan

pre preko 4 godine

To samo mozes sanjati.. pa taj sto bude drugi nema promil da udje u ls..jer taj nesampionski dio je haos tezak.. igras sa 3,4 timom iz francuske , portugala , ukrajine ,rusije...