Džaba Iguain u ekipi: Inter Majami primio četiri komada za poluvreme (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 22.07.21. | 03:31

Šesti poraz zaredom, pukla je petarda...

Možda Inter iz Majamija ima zvučno ime, vlasnika i napadača, ali Nju Ingland u ovom momentu igra daleko bolji fudbal. Nije pomoglo Interu ni što u špicu računa na Gonzala Iguaina. Jednostavno, gosti su dominirali i držali kliniku na stadionu DRV. Dali su četiri komada za poluvreme i lako stigli do pobede - 0:5 (0:4).

Pukla je petarda. I na taj način je Inter vezao i šesti poraz.

Često su ti porazi bili tesni, ali ovoga puta je Nju Ingland igrao sam, dok su igrači Intera nemo pratili šta se događa. I da ne bude da je samo Inter loš, treba reći da Nju Ingland igra odlično.

Zato i ne čudi što je trenutno prvi u Istočnoj konferenciji sa 30 bodova, a što je Inter poslednji na tabeli. Razlika u kvalitetu je očigledna.

Gol Intera načeo je Traustason u 15. minutu, a onda su gosti, kao ajkula kada oseti krv, krenuli da šalju lopte u mrežu ekipe iz Majamija. Redom su već do poluvremena pogađali Banberi (27. minut), Traustason (36. minut) i Buksa (45+4 minut). Buksa je i u finišu utakmice bio precizan, čisto da "pukne petarda".

Posle ovog meča Inter je na samo osam osvojenih bodova i ukupno osam poraza na 12 mečeva. Sa druge strane Nju Ingland ima devet pobeda iz 15 utakmica. Prate ga Filadelfija i Nešvil sa po 23 osvojena boda.