Edin Džeko (©AFP)

Džeko još nije promovisan, a već pogađa i pleše: Tri dodavanja petom za gol Barele (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 14.08.21. | 20:22

Interovi fudbaleri raspoloženi protiv Dinamo Kijeva

Ima već nekoliko dana da je Edin Džeko prešao iz Rome u Inter, ali iskusni napadač još nije zvanično promovisan. Pomislio bi neko da je zapelo oko transfera, međutim, ove subote uverio nas je Džeko da je definitivno promenio klupske boje i pokazao da se odlično oseća u crno-plavom dresu.

U prijateljskom meču sa Dinamom iz Kijeva postigao je u 34. minutu gol za 2:0, a pre toga i učestvovao u fantastičnoj akciji koju je pogotkom završio Nikolo Barela. Upravo je on i započeo ples domaćih igrača i izveo prvo od ukupno tri dodavanja petom. Nadovezali su se Džeko i Sensi.

U 60. minutu se i Stefano Sensi upisao u strelce. Svoj gol dao je udarcem iz srca kaznenog prostora, Džeko iz kontranapada, ali pogodak Barele je taj koji će se vrteti na TV špicama.

Sezona 2021/22. u Seriji A kreće narednog vikenda, a Inter u prvom kolu dočekuje Đenovu. Deluje da su fudbaleri aktuelnog šampiona spremni za borbe u odbrani trofeja, bez obzira na odlaske Lukakua, Hakimija, Politana...