Pantić i Rikardo (©Starsport)

Eksplozija povratnika: Rikardo dva gola, Pantić asistencija za 15 minuta (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.07.21. | 21:22

Crno-beli fantastično otvorili meč sa Proleterom

Kakva eksplozija dvojice povratnika u tabor Partizana! Crno-beli su na fenomenalan način otvorili meč sa Proleterom u Novom Sadu, pošto su posle 15 minuta igre vodili 2:0.

A u prvom planu su bili Rikardo Gomeš i Danilo Pantić, igrači koji su se ovog leta vratili u Humsku. Jaka kiša i nakvašen teren im nisu zasmetali, želja je bila jača.

Prvo je Pantić sjajno proigrao Rikarda u devetom minutu, napadač crno-belih je izašao sam ispred golmana i pogodio za 1:0. Bio je to njegov prvi gol po povratku u Srbiju, pošto na pripremama nije uspeo da zatrese mrežu, kao da je štedeo municiju za zvanične utakmice.

Samo četiri minuta kasnije – remek delo. Rikardo je sve uradio sam, primio loptu, u tom prijemu je izbacio rivale iz ravnoteže, povukao fudbal dva koraka, a onda raspalio raketu koja se zarila u mrežu Proletera – 2:0.

Ni Aleksandar Stanojević nije mogao da poželi bolji početak premijerne utakmice…