Komentari na vest
Fajenord ranjen stiže u Beograd: Samo jedna lopta iz 22 šuta završila u mreži (VIDEO)
_
_000406.1fd75b8aae274ff3b89bc6d24c06bc48.1442
pre preko 4 godine
Nemaju pojma partizan ide dalje!!!
0
0211
pre preko 4 godine
Partizan sprema Fejenord za Cvole
G
GOST 510
pre preko 4 godine
Problem je samo što za Groningen brani Leuvenbur a za nas mučeni Popović koji u Holandiji ne bi branio ni u timovima sa dna tabele.
S
Sta?
pre preko 4 godine
Ranjen? Hahahaha ljudi sutnuli 22 puta na gol,6 u okvir gola,vise od 60% poseda lopte i dali jedan gol,igrali ljudi napadacki,ubili protivnika samo sto nije lopta htela u gol. Ako ovako budu igrali protiv gromade,lose im se pise.
Sascha Sascha
pre preko 4 godine
Neznam za drugo,prvo poluvreme nije bilo dominacije Fejenorda,skoro ni.jedne sanse.
Vecina napada pekeo desne strane
a
abc
pre preko 4 godine
Fejenord nema Miletića, Vojvodu Vujačića, Saničanina...Kad bi imali te "gromade od stopera" ne bi primili gol i pobedili bi 1:0.

Joco Inter
pre preko 4 godine
Fejnord, ili Fajenord, kako god da ih zovete, nije ni bio u trci za titulu. Ajax i PSV su i trci za titulu, Fejnord i AZ Alkmaar su ekipe koje zatvaraju top 4 holandskog klupskog fudbala.
b
bruka
pre preko 4 godine
Kako nije, pa 10 kola do kraja prvenstva, pobede li Ajaks ukljucili su se podjednako koliko i PSV
v
velikan
pre preko 4 godine
nema sta,ako ih pobedi partizan vec vidim natpise kao da su serif koji je dobio real a ne istraumirana evropska ekipa koja je pobedila posrnulog holandjanina u trecem evropskom takmicenju
P
Pelikan
pre preko 4 godine
Al "Šerif koji je dobio Real" axaxaxaxaxa
.jpg.webp)






.jpg.webp)
