Komentari na vest
Finale Kupa na Radio Televiziji Srbije
P
Pobeda je resenje
pre oko 3 godine
Konacno se i RTS vase pravo da vidite sve setio da prenosi vaznu fudbalsku utakmicu na svom kanalu pa makar bilo to i finale kupa.
S
SRBENDA65
pre oko 3 godine
pa taj rts nije dosad prenosio nijednu utakmicu reprezentacije Vosino polufinale u rukometu itd ovo je moglo na Areni sport kako i sve ostale iz super lige dosad
G
Gostiona
pre oko 3 godine
Napreeeeed Čuka!
Kad nesme TSC ajde Čukaaaaaaa
b
brt
pre oko 3 godine
ja se secam kad sam bijo mali pa sa dedom slusamo radio prenos pogotovo derbi to je bila ludnica tolko se ljudi uzive u prenos da je to strasno,bilo milina slusati.
1
156
pre oko 3 godine
Hvala bogu napokon prenos na Rts

aleksandar stolic
pre oko 3 godine
da l' je moguce? ja mislio kamiondzije u 20h eventualno povratak otpisanih... zali Boze taj rts sto imamo i placamo kroz struju pretplatu. vase pravo da ne vidite i ne cujete nista !
C
Chiske
pre oko 3 godine
Bar necemo slusati amatercine sa arene...
N
Nenad1246
pre oko 3 godine
A b92 ništa? Oni samo NBA i engleze.
v
v1ad
pre oko 3 godine
B92? To postoji jos uvek?
D
Don Vito Corleone
pre oko 3 godine
Finale kupa igra se isti dan kada je sns miting. Miting u 18h, finale kupa 21h. To pokazuje koliko smo mi kao zemlja teški amateri u organizacijama. Pre par dana kada je bio miting opozicije ceo grad je bio blokiran tačno do pola sata pre ponoći. Nisi mogao nigde da mrdneš, niti je radio gradski prevoz, niti si mogao kolima da ideš. Ceo grad je stao od 17h do 23 30h. A sutra se očekuje više ljudi na mitingu nego pre par dana. PA KAKO STRUČNJACI MISLITE DA LJUDI DODJU NA FINALE KUPA KADA ĆE CEO GRAD BITI BLOKIRAN OD 17H DO PONOĆI. Smučili su mi se i jedni i drugi sa tim mitinzima, zatvore ti ceo grad, i boli ih uvo da li ti trebaš da ideš negde, bilo gde. A najviše ispašta običan narod koji nije ni za sns, ni za opoziciju, a Ja spadam u takve.
m
malo malo
pre oko 3 godine
Samo razmisli pre nego napises roman,miting je u petak,finale sutra....samo da se mraci,to je vazno izgleda
D
Don Vito Corleone
pre oko 3 godine
@malo malo. Ok pobrkao sam dane, ALI STOJIM IZA SVEGA ŠTO SAM NAPISAO GORE U TEKSTU. Smučili su mi se i jedni i drugi sa tim mitinzima, i najviše zbog toga ispašta NORMALAN NAROD KOJI NIJE NI ZA SNS, NI ZA OPOZICIJU, A JA SPADAM U TAKVE.
G
Gostiona
pre oko 3 godine
Svi sa mitinga u septicku jamu🤣🤣🤣
V
Voždovac
pre oko 3 godine
RTS toliko dugo nije radio sportski prenos, da su verovatno i zaboravili.
z
zaks
pre oko 3 godine
Ispustili ste TSC kod Zvezde.
k
ka
pre oko 3 godine
Sad ste se setili gospodo sa RTS-a
S
Sale2323
pre oko 3 godine
Nisu se setili, vec im Arenasport ustupa prenos, pošto je finale kupa nacionalni fudbalski nivo.
Ako se ne varam, RTS i LS, LE, LK, kao i utakmice naše reprezentacije dobija od Arenasport televizije.
В
Вишеград КНД
pre oko 3 godine
Пустите преносе и РТС... СА СВИХ СРПСКИХ СТРАНА - СВИ НА МАРАКАНУ!
G
Gostivojevic
pre oko 3 godine
Svaka cast Telekomu sto ima jos budala poput mene koji placaju da bi korisnici drugog kablovskog operatera gledala za dzabe.
G
Galapagos
pre oko 3 godine
Pa nije dzabe, placa se pretplata na rts-u.
C
Ciga
pre oko 3 godine
Cu izadjem na televizor :)
G
Gost555
pre oko 3 godine
A Top8 Evrolige nisu mogli/hteli da prenose, a ovu nebitnu utakmicu ce prenositi, pa divota.
p
pa
pre oko 3 godine
Da malo bolje razmislis znao bi da ne mogu da prenose nista sa SK jer nisu u dobrim odnosima,a od Arene uzmu sve sto hoce jer im se moze,ali bitno je da nesto napises i da odmah vidis klubastvo u tome
M
Maljko
pre oko 3 godine
Dominacija se nastavlja
G
Gost2827382
pre oko 3 godine
Svaka čast kad dočekasmo da na RTS-u prenos fudbalske utakmice bude vest.
B
Bane 2
pre oko 3 godine
Мислиш на фудбалски плејоф ? Био је пренос свих утакмица на Арени ?





.jpg.webp)


.jpg.webp)