Proslava gola (© AFP)

Fluminense nastavlja da niže pobede, o majstorskom golu Enrikea će se pričati (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 10.03.22. | 03:27

Brazilci su odigrali sjajan meč u trećem kolu kvalifikacija za Kopa Libertadores

Fluminense nastavlja da blista na svim poljima. U Brazilu ređaju pobedu za pobedom, a sada su sjajno odigrali i u trećem kolu kvalifikacija za KOpa Libertadores. To je poslednja etapa pred plasman u elitno kontinentalno takmičenje, a protiv Olimpije iz Paragvaja nije bilo previše drame. Konačan rezultat je bio 3:1.

Zanimljivo, meč je odigran na ustupljenom stadionu Nilson Santos u Rio de Žaneiru, poznatijem kao Enženjao, inače domu Botafoga. Revanš meč u Asunsionu zakazan je za 16. mart.

Ni promena stadiona nije previše uticala na domaćina. Posebno u drugom poluvremenu kada su prelomili otpor gostiju.

Kano postiže prvi gol u 11 minutu. Sjajno se snašao glavom posle kornera.

Svega četiri minuta kasnije viđen je novi gol. Olimpija je uspela da izjednači i tako barem na kratko najavi da bi mogli da gledamo uzbudljiv meč.

Nerešen rezultat na semaforu je stajao sve do 47. minuta. Onda na scenu stupa Luis Enrike. Potezom meča donosi prednost svojoj ekipi. Pogledajte ovu fudbalsku majstoriju.

Konačan rezultat postavlja Kano koji pogađa za 3:1 u 68. minutu.