Komentari na vest
Fudbal na ulici, trotinet i sobičak od 18 kvadrata - tako se postaje igrač
J
Jez11
pre 12 minuta
Malisa je sa ovim brcicima pravi pornicar!
N
Nemci
pre oko 1 sat
treba da se vrate Nemcima, ono što sam gledao od 1982. do 1996. je bilo poezija, kakvi igrači i mentalitet... Ovo danas je smujuruja i Nemačka je bezlična. Tim UN gde 50% mogu da odrastaju u Nemačkoj, ali neke zakonomernosti postoje i genetika je neumoljiva.
r
rea
pre 28 minuta
Nemcima je najveći problem to što su krenuli da se okreću stranim igračima po osrednjim klubovima, u Bundesligi više japanaca, nego nemaca i što se Bajern, usled nedostatka sirovog nemačkog kvaliteta, okrenuo francuzima i ostalim igračima top klase koji su mahom strana roba. Oni su uzeli SP 2014, kada su u ekipi imali gomilu migranata, kao Kedira, Boateng, Klose, Podolski, Ozil, dal je bio i Gundogan... pa su igrali najbolji fudbal, jer je u tom periodu i Bajern igrao savršen fudbal, a glavni igrači im bili Švajni, Kros, Miler, Nojer, Boateng, Lam... sve igrači koji su zajedno bili i u reprezentaciji.
A
Artur2
pre oko 1 sat
Top klasa,genije.Naravno da ce na svjetsko,njemacka je reprezentacija u kanalu 7,8godina ali sa njim vircom musialom mogli bi biti top,samo da maknu ono smece sa gola







_i_Bukajo_Saka_(Arsenal).jpg.webp)
