Komentari na vest

Fudbal za nebeske aplauze Krojfa i Mihelsa: Narandžasti autobus pregazio Isaka i Đekereša

Brutal92

pre 6 dana

Добра текма и одличан Гакпо
M

Ma da bre to

pre 6 dana

Juce ujutru sam pisao, ekipe koje su usle kroz baraz su toliko uzasne, a tek ovi kroz ligu nacija (cesi) pod hitno da se menja i kvalifikacioni i turnirski format. Jutros ekvador-kurasao oci bole, zabo bata glavu u pod i sutira. Svedjani mozda imaju dobar napad ali su pozadi blagi uzas.

Zeljko Markovic

pre 6 dana

Narandžasti autobus gazi sve pred sobom!

Asani Avni

pre 6 dana

rapsodija u narandzastom
S

Slaviša Trifunović

pre 6 dana

Švedska je loša ekipa.

Zeljko Markovic

pre 6 dana

Djokeres nevidljiv celu utakmicu
V

Vladica1983

pre 6 dana

Dobra je Holandija ali nece moci protiv jacih reprezentacija

Meda74

pre 6 dana

Kako sam počeo da gledam fudbal uvek sam obožavao Holanđane da gledam.

Zeljko Markovic

pre 6 dana

Mnogo dobra utakmica još bolja igra Holandije nisu bili kao protiv japana

Марјан Симоновић

pre 6 dana

Vrlo je moguce da holandjani osvajaju, pravo niodkuda

maxmell1881

pre 6 dana

nabusilih ih dobro holandjani

Amir Tuzlic

pre 6 dana

Mnogo dobra utakmica još bolja igra Holandije👏
g

goksi63

pre 6 dana

Holandjani odrzali cas fudbala svedjanima djokeres i isak se nisu videli na terenu
k

kikica1971

pre 6 dana

Napadacki fudbal koji gaje holandjani je danas ugledao svetlost dana prvu utakmicu protiv japana su ocajno odigrali danas cista desetka
m

mixica

pre 6 dana

Najbolja utakmica dosadasnjeg dela svetskog prvenstva napadacki fudbal atraktivan puno golova

Macak99

pre 6 dana

Mogu da osvoje dobri su

nenanena2

pre 6 dana

Holandija je uvek igrala lep i atraktivan fudbal

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 6 dana

Холаљндија је све боља. Имају одличан састав и биће их занимљиво пратити.
A

Andrejka

pre 6 dana

Jednostavno fudbalska velesila uvek ofanzivni po svaku cenu fusbalska reprezentacija sa tradicijom koja je opstala i naravno vecito drugi i vecito najlepsi fudbal...kako sam ih mezeo '98 i '00 pogotovo ali sila.su za postovanje uz Nemce Evropska tradiciolna skola
N

Nezzz63

pre 6 dana

Holandija ima odličan sastav, samo ih selektor može poremetiti u nastavku takmičenja.

zeljko markovic

pre 6 dana

Kako su igrali u prijatelkjskim utakmicama lose.Na početku svetskog isto.Baš su iznenadili sa ovakmom igrom i ovoliko golova.Svaka čast

Miloš Milovanović

pre 6 dana

Švedi kao da nisu ni igrali prva dva kola...teško će Japance dobiti. ispašće sa tri boda

Sloba

pre 6 dana

odlicna igraca nizozemaca

Nebojsa Antic

pre 6 dana

daleko da je svedska rival po meri holandije ipak holandjani sa dosta samopouzdanja igraju

Uskekruske

pre 6 dana

Odlicna igra domacina

Predrag Blagojevic

pre 6 dana

Zao mi je svedjani we ovaj mec raspali
j

jovandimitrovic

pre 6 dana

svedska nije uopste lose igrala..

Semir88

pre 6 dana

Svaka čast za Holandiju, ali ovo je bilo previše ofanzivno od strane Šveđana. Svaki gol su primili preko bokova.

FC RED STAR

pre 6 dana

Konačno se vraćaju vetrenjače
t

tiesto

pre 6 dana

Mozda stvarno osvoji Holandija

Aleksandar3006

pre 6 dana

Lepo ovo izgleda ali nije Švedaka neka sila, setite se da kakvi su bili u grupi bili zadnji. I to grupa sa Južnom srpskom pokrajinom, Slovenijom i Švajcarskom i na kraju zahvaljujući Ligi Nacija otišli na SP
D

Dzemaili00

pre 6 dana

Totalni fudbal se vraća na scenu. 😁
k

krejzicoa

pre 6 dana

Svaka čast, odvališe ih. Nije Holandija bez šansi na ovom SP.
m

mrca9

pre 6 dana

Svaka cast za holandjane
B

Brundo

pre 6 dana

Turci slepci da gledaju Holandjane kako se pakuju golovi.200 minuta igre u dva meča i 0 datih golova.
M

MihailoR

pre 6 dana

..igramo protiv njih u Ligi Nacija..samo kažem...

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 6 dana

Напуниће нас као пуњене паприке.

ShoMi_1994

pre 6 dana

Probudila se holandija, mogu daleko ovo svetsko
3

31Željko

pre 6 dana

Vidim ih u finalu
P

Prdoje

pre 6 dana

Da mi je znati koje je pravo lice reprezentacije Švedske? Ono iz lige nacija kada su pustili utakmice svojoj južnoj braći da bi ovi ušli u plej of, ili ono iz prvog kola na Mundialu, ili možda ovo današnje lice protiv prosečne Holandije?

Pa dodo sam

pre 6 dana

Ne pamtim kad su Holanđani odigrali bolji meč.
b

bog kocke

pre 6 dana

Naruči picu BIĆE DO 9 JULA nezaboravnik mečeva

Max Dowman

pre 6 dana

odbrana Švedske kao da vuče prikolicu za sobom, prespori su za svaku iole bržu selekciju, vidi se da napred mnogo fali Kuluševski iza Isaka i Đekereša
O

Obreee

pre 6 dana

Svedska Tunis 5-1,Holandija Svedska 5-1.

nikola.p

pre 6 dana

Lep fudbal Holandjana. Meni zanimljivo, odnos navijača na tribinama, u odnosu na populaciju stanovnika. Holandjani neguju ljubav prema fudbalu.

Lalala

pre 6 dana

Retko kad Holandjani nisu ostavljali dobar utisak na Mundijalima... Proslo izbaceni od Argentine na penale u cetvrtfinalu, 2018. se nisu kvalifikovali, 2014. takodje od Argentine u polufinalu na penale pa uzeli trece mesto protiv Brazila, 2010. finale.

nenanena2

pre 6 dana

Kakav meč Holandije, svaka čast za izvanrednu igru!!!

Milica03

pre 6 dana

vise nego zasluzena pobeda

Vladimmir89

pre 6 dana

dobra holandija, bice jos bolja, sledeca 0 do 2

aura 222

pre 6 dana

švedska oscilira u igri, treba li su bolje odigrati, možda jaču odbranu, prevarilo ih ono protiv tunisa

stefan nikolic

pre 6 dana

igra macke i misa bukvalno

MiraGajic91

pre 6 dana

Fudbal za uživanje, baš kako naslov kaže. ⚽
m

mozzart50

pre 6 dana

Kanonada golova i prilika...
P

Pobeda je resenje

pre 6 dana

Srbija igra u Ligi nacija sa Holandijom.
R

Ru99

pre 6 dana

Bravo svaka cast za partiju pokazali su kvalitet
G

Gostgost

pre 6 dana

Rezultat ne oslikava desavanja na terenu, ali realno, Holandija jeste bila bolja. Mozda bi najfer rezultat bio 5:3.
J

Jolika1985

pre 6 dana

Vise nego zasluzena pobeda
A

Alexis9

pre 6 dana

Amaterska odbrana svedjana,svaki ozbiljan napad holandjana zavrsio se golom,Lindelof bio i ostao fudbalska prevara
J

Jolika1985

pre 6 dana

Zasluzena pobeda svaka cast

Nikola Malešić

pre 6 dana

Dobri su Holandjani
B

Bog kocke

pre 6 dana

Holandija osvaja boginju....LAGANINI na vrh gasa

Skorpion77777

pre 6 dana

ovom golmanu i ja da šutiram dao bih gol
H

Hladno pivo

pre 6 dana

I mi kao treba da igramo sa Holandijom i Nemačkom??? Pa bolje da izgubimo službenim rezultatom 3:0 sve 4 utakmice da se ne brukamo. Kad su ovako pregazili Švedsku, šta će nama da urade.
F

Fanste933

pre 6 dana

pa bilo je napeto sve to..da li su oni to prosli vec
m

milos987

pre 6 dana

Holandija nadigrala Svedjane u svim segmentima igre
P

Pobeda je rešenje

pre 6 dana

Ne bi bilo čudno da Holandija osvoji igraju bas dobar fudbal.
D

DjolePartizan12

pre 6 dana

Počistili su ih.
N

Natalii29

pre 6 dana

hmm, pa lepo je cuti to ali svast se tu desava

Osimen99

pre 6 dana

Odlicna utakmicaa za gledanje!

Magistar

pre 6 dana

Švedska nije merilo, da su samo grupne kvalifikacije ne bi ni bili ovde
N

Newqre

pre 6 dana

Pa o tome se i radi, drugačije kalkulišeš kada imaš i opciju ,,B"
P

Partymaker

pre 6 dana

Holanđani su uvek bili zajebana ekipa, ova pobeda je po meni očekivana. Nisam očekivao baš ovako visok rezultat ali pobedu Holandije definitivno
p

plavacc

pre 6 dana

mislim da ni kuman nije mogao da veruje da mu ekipa igra ovako tečno i ofanzivno

nba

pre 6 dana

Tako to rade ekipe kad se razbija protivnik na sitne komade,svaka cast
s

spiritus movens

pre 6 dana

Svedjani nisu imali resenje za holandsku igru kratkih pasova. Permanentno su kasnili i ostavljali prostor. I sad se potavlja retoricko-filozofsko pitanje, da li je bolje neucestvovati na SP ili igrati i primati po 4,5,6, ili 7 golova kao Kurasao, Katar, Svedska, Radetova BiH i Hrvatska?
A

Ahahahaha

pre 6 dana

Bolje igrati pa 20 da primiš, a ti se tješi tako što vas nema hahaha
H

Hsshahahhas

pre 6 dana

A vi ni ne učestvujete pa ste primili 5 komada od engleza hahahahah

micaredstar72@gmail.com

pre 6 dana

vrhunska igra Holandije.Jako nezgodna ekipa
w

wbiuz

pre 6 dana

Velimir nije gledao utakmicu. Svedska mogla u prvom poluvremenu da da bar tri komada.
@

@

pre 6 dana

Mogla, a na kraju ipak 5:1 a moglo je i vise, kakvo resetovanje😂😂😂
M

Milan bg

pre 6 dana

Nije to tunis pa da da tri gola da je mogla dala bi 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣