Komentari na vest

Golčina Lazara Samardžića! Srpska desetka paklene levice osvaja Italiju (VIDEO)

S

Spaniard

pre oko 4 godine

Naši stručnjaci su ga odbili u kadetima, sa tvrdnjom da mi imamo boljih igrača...
L

Luba

pre oko 4 godine

Sada bi igrao za Srbiju kada je vidio da nema teoretske šanse da zaigra za Njemačku pa bi mu sada valjala i Srbija. Nadam se da će se već jednom promjeniti odnos FSS prema našoj djeci u svijetu i da ćemo te talentirane momke privoliti da igraju za Srbiju.
I

Igi88

pre oko 4 godine

Vidim mnogi se čude zašto piše Srpska desetka. Momak je srbin zato i pišu srpska desetka. Nema to veze što igra za njemačku mladu reprezentaciju on je nacionalno srbin. Marina niste zvali Njemac ni Dragivića danas da je Austrijanac a ni Borjana da je Kanađanin. Zato ne budite licemjerni. Momak je srbin pa da igra za Kambodzu.

elmagico

pre oko 4 godine

nemac valjda
D

Darko55

pre oko 4 godine

Srpska desetka? Momak igra za Nemacku u20. O cemu vi pisete?
h

http

pre oko 4 godine

da li postoji promil sanse da on zaigra za Srbiju
K

Khal Drogo

pre oko 4 godine

Naravno da postoji. Pozvati ga za utakmice lige nacija sad u junu. Nije debitovao za A selekciju Nemacke, tako da ima sanse.