Komentari na vest
I dalje mislite da nije najbolji na svetu? Najraniji het-trik u istoriji LŠ, sedmi put zaredom 40+ golova
D
Damir92
pre preko 4 godine
Nije sporno da daje golove miki maus ekipama njega nema na velikim utakmicama kad bude resio polufinale-finale onda mozemo da pricamo da li je najbolji ove sezone.
G
Gost bojan
pre preko 4 godine
Fudbal nije tenis da si sam,ima 11 igrača,a da li će Levandovski dati gol na velikoj utakmici ili odvuci 2 do 3 igraca na sebe pa da neko da gol totalno je nebitno...
T
Terđžan
pre preko 4 godine
Takav je i mesi bio kad su mu sluzili na tacni, dok je bilo ko da mu služi. Tako i Levandovski, sto ne igra tako i za poljake. Znate vi sta su Mesi i Ronaldo bili za njega.... BOG
G
Gerdmiler
pre preko 4 godine
Lik dao 2 penala...nije trenutno najbolji na svetu sigurno
D
Darko55
pre preko 4 godine
Ma bolji je Mesi koji je dao dva gola u francuskoj ligi, a tek je Mart
a
aa
pre preko 4 godine
2 PENALA,treci gol smesan odbitak..mislim toliko guranje bajerna nocas??
O
Objektivnije
pre preko 4 godine
Jesi video penale, nisu bili ?
k
kakoe
pre preko 4 godine
Potpuno nebitno jesu li bili ili ne, dao je 3 vrljava gola i sad je kao majstor fudbala, svaka mu cast ne mislim da nije najbolji napadac u zadnjih par godina, ali daleko da je ovo danas nesto sto predstavlja majstorstvo.
M
Markoo21
pre preko 4 godine
Da li si ti video pijem lopte i okret kod prvog penala. Vrhunski, da ga nije srusio isto bi dao gol.
Nesto slicno se dogodilo i kod drugog penala, Za oba penala se upravo Levandovski sam izborio.
g
gost133
pre preko 4 godine
@aa @kakoe komentari su vam suvisni, za vas ce uvijek leo messi biti najbolji igrac svijeta pa tako i za 10 godina i sa takvim tipom osoba poput vas dvojice ne treba raspravljati ni o kruhu i mlijeku a kamoli o fudbalu!
M
Mop
pre preko 4 godine
Brate ja ne mogu da verujem šta čitam. Čovek rešeta iz godine u godinu a ti pišeš ovo. Naravno da je zaslužio zlatnu loptu više nego Mesi. To i slepac vidi ali je Mesi komercijalno isplativiji za fudbal. I Inijesta je isto jednom prilikom više zaslužio nego on. Šta ga boli uvo čovek se ubio od golova što u Bundes ligi što u LŠ i biće upisan u istoriji kao jedan od najboljih napadača svih vremena a ti hejtuj i samo nastavi. Vidi se da ti ide i da si dobar u tome







.jpg.webp)
