Komentari na vest

Igrali LŠ, tukli Real i Šahtjor pa doveli pojačanje iz poslednjeplasiranog tima Slovačke 1

b

box

pre preko 4 godine

to sto su oni izbacili nikad slabiju zvezdu ne znaci da igraci zele da ostaju doveka u ovom za evropsle prilike malom klubu. pa onaj Kolovoz je otisao u drugu ligu Turske. Pametnom dosta.
G

Gostb

pre preko 4 godine

Najskuplji igrac Serifa je upravo Ado,nijednog igraca nisu prodali za vise od milion i po
V

Visente Del Boske

pre preko 4 godine

Najskuplji a ujedno i najbolji njihov igrac je Traore a ne Ado,i trebali bi pokusati da ga dovedemo bar na leto da zameni Bena
G

Gost000

pre preko 4 godine

Lep momak...
М

Мићко

pre preko 4 godine

"Ретко"(леп момак)
д

д.г.

pre preko 4 godine

Па Звезда је довела Станића из Прве лиге Србије. Ришаиро не игра фудбал две године па ето га у Звезди. Да се не враћам у прошлост...

Darko Lazic

pre preko 4 godine

ima jedna fora zove se pametno poslivanje
T

Trpke

pre preko 4 godine

Ovo ti je druze SKAUTING,To je jos uvek strani pojam u Zvezdi
D

Drax

pre preko 4 godine

Odlično, ovo znači Addo dolazi u Zvezdu!!!

Ivan Radovanović

pre preko 4 godine

Не, него долази као замена за све ове који су отишли, а "пола" везног реда им је отишло

dejanera

pre preko 4 godine

Sledece godine, u ovo doba, pisace se kako ga trazi Zvezda! A Serif zateze i trazi milku i po evrica!
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Ne samo tog, pogledajte ostale. Prodali su skoro čitav tim.. Ne kontak ih uopšte.. Ne gori im pod nogama.. Više su zaradili u evropi nego ja pisljive transfere, mogli su da dovedu možda još 1-2 dobra igrača i da zadrze taj zlatni tim ili da prodaju možda 1-2..
m

mita i trta

pre preko 4 godine

a htela ga je zvezda neeeeeeee
T

Trpke

pre preko 4 godine

Nisu prodali,pola igraca isticali ugovori
V

Vladan CG

pre preko 4 godine

@trpke Prodati su Konstanca desni bek, lijevi bek Kristijano. Naplatili su dva obeštećenja dobra dakle. Od Ada očekuju ozbiljan novac. Kao i od Moma, Traorea, Tila.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Nije pola, nego samo koliko ja znam 3-4. Bili bi u velikom plusu da su im produžili ugovore. Za Constanzu su dobili nešto para, Cristiano prodat normalno, kolovos je isto čini ki se prodat.