(©Starsport)

Ilićev CSKA eksplodirao kad je pao s vrha

Vreme čitanja: 1min | čet. 04.05.23. | 18:57

Armejci deklasirali Hebar – 4:0

Dobijao je CSKA utakmice, tesno, uz male razlike, ali je dobijao. Sve dok nije odmerio snage sa Ludogorecom u prošlom kolu i izgubio.

A, kada je sišao sa vrha tabele, tim iz Sofije zaigrao je kao preporođen. Prvi meč sa pozicije broj dva i – rapsodija. CSKA je kao gost deklasirao Hebar sa 4:0.

Tim Saše Ilića je posle samo pola sata igre vodio sa tri razlike. Najbolji igrač tima Nazon je pogodio u 6. minutu pa ponovo u 28. dok se u međuvremenu u strelce upisao srpski internacionalac, bivši ofanzivac Spartaka iz Subotice Lazar Tufegdžić.

U drugom poluvremenu Armejci su malo spustili gas, ali su i pored toga još jednom zatresli mrežu tima iz Pazardžika, strelac četvtog gola je bio Turicov.

S obzirom na to da je dan ranije Ludogorec savladao Beroe sa 2:1, ostao je na poziciji broj jedan. Još jedno kolo je preostalo do početka plej-ofa.