Komentari na vest
Infantino stavio tačku na špekulacije: Iran će igrati na Mundijalu kako je planirano
m
miconis1
pre oko 2 meseca
Dobre vesti za sve prave ljubitelje fudbala i sporta generalno
C
Chichino
pre oko 2 meseca
Ide Iran do titule u sred Amerike xaxaxaxa to bi bio idealan scenario!
V
Vladica1983
pre oko 2 meseca
Ma i rat ce stati samo fudbal da se igra...sou...
S. Jovanovic
pre oko 2 meseca
A rusija ne moze, kakva je to logika?
Kris Tina
pre oko 2 meseca
Uh, ne znam bas da li ima smisla
C
Coa97
pre oko 2 meseca
Pametno, ne treba mesati politiku
Milos Slavkovic
pre oko 2 meseca
Iran ce da osvoji
G
Gost112358
pre oko 2 meseca
Kako li ga niko ne upita da, ako vec fudbal ujedinjuje, kako to da Israel i Amerika, ukljucujuci i njihove klubove, mogu igrati Fifina takmicenja, dok Rusija i njihovi klubovi to ne mogu.
H
Holse
pre oko 2 meseca
Režim u Iranu je za to da ne igraju,moze ovaj da prica sta hoce
B
BH
pre oko 2 meseca
I još se nadaš da će Italija igrati na DP ,e neće i oni odbili tu mogućnost
H
Holse
pre oko 2 meseca
Ne,treba da igra neko iz Azija umesto njih i gotovo

Gost55
pre oko 2 meseca
Pametna odluka, ne treba mešati fudbal i politiku
R
RendiOrton13
pre oko 2 meseca
Konačno neko da stavi do znanja svim teoretičarima zavete i raznim "savetnicima" i "Izaslanicima" kako stvari stoje.


.jpg.webp)


.jpg.webp)


