Komentari na vest
Interovo februarsko crnilo: Ne može nikog da pobedi, a Inzagi broji ulaske u kazneni prostor
x
xxy
pre preko 4 godine
Inter je rupa od tima
Inter
pre preko 4 godine
Ovo izvukao je "samo" remi sa Napolijem u Napulju je bas potcenjivacki. Neresen rezultat sa Napolijem u Napolju nikako nije kiks. Protiv Milana sa stanovista tabele nije kiks, ali sa stanovista igre i kontrole meca jeste, jer je Inter bio bolji, kontrolisao mec, i onda ona 3 minuta i 2 primljena gola su sve poremetila. Pobeda protiv Rome nije bas bila ni upitna, ove sezone Roma je lak plen za jake timove. Protiv Sasuola jeste kiks, ali tradicionalno su tezak protivnik za Inter. Protiv Liverpula nije kiks, Inter je odigrao stvarno dobro, bio cak i bolji, pogotovo u drugom poluvremenu, ali se video kvalitet Liverpula i njihove klupe, ipak su oni visi nivo i trenutno jedan od najjacih klubova. Ovo protiv Djenove je bas tezak kiks. Inter jeste u crnoj seriji, ali je imao i teske meceve, brine to sto su i protiv slabijih timova poceli sa losijim rezultatima, ali i losijom igrom.
I
Inzaghi
pre preko 4 godine
Inter se neplanirano istrošio u kupu protiv Empolija, pa se posle nadovezao još i Liverpul gde su posle onolike borbe još i psihički pali, plus tim je limitiran sa rotacijom igrača a Inzaghi iako je talentovan trener je ipak prvi put u ovoj situaciji i sve je za njega ovo novo. Iskreno ništa strašno, koliko para toliko muzike. Dzeko može približno da zameni Lukakua tj ne može odigrati kao on celu sezonu ipak je u godinama, Inzaghi tek treba da postane trener nivoa Kontea.
A
Aaaaaa
pre preko 4 godine
Sramota za fudbal da se toliko namesta
P
Pertini
pre preko 4 godine
Ovogodisnji Kalco je bas cripple fight. Osvojice najmanje los... Napoli ako ovo ne iskoristi, nece nikad osvojiti








