Komentari na vest

Inzagi ljut kao ris: Ovako ne možemo do skudeta

G

Gile Sile 2

pre preko 4 godine

forza juve! :)
k

kimiki

pre preko 4 godine

Voleo bi Napoli da osvoji skudeto!
1

101

pre preko 4 godine

Prvo poluvreme su bili bez zra, bez energije.....Igra se svaki trevi dan. I nacin na koji se izgubilo od Liverpula boli igrace....Ali glavu gore i napred.
D

DavidVilla

pre preko 4 godine

Budimo realni, Inter ove sezone nije imao pehova sa povredama, zamislite da su Bastoni, Brozovic i Perisic izostali neke utakmice pa Inter bi bio na 5-6 mjestu na tabeli. A da ne napominjem da je konkurencija nikad losija.w
G

Gile Djubrentus

pre preko 4 godine

Nisam gledao slavio sam rodjendan od sina sa drugarima. Nas petorica popili tri krmace Meraka… Odoh sad na posao, treba cistiti ulice dok posten svet spava