Komentari na vest

Izbacivanje Rusa i uticaj na Superligu leta 2022: Ne dva tima u Ligi šampiona, ali možda jedan u Ligi Evrope?

K

Koce

pre preko 4 godine

Pa cim smo mi stigli na 11 mesto i 2 predstavnika u LS moralo je da se zarati....
0

0211

pre preko 4 godine

Jel postoji neka sansa da se izbaci i Fejenord? Jes da nisu iz Rusije ali su blizu.
m

metalika moj dobar drugar

pre preko 4 godine

kako je krenulo i Radnicki Kragujevac ce u evropu
G

Grga Cvarak

pre preko 4 godine

A Ukrajini je sad samo na pameti koliko ce im timova igrati u Evropi iduce godine. Bas djecije razmisljanje. Ako Rusija ne bude igrala iduce godine, to znaci da smo svi u problemu. O Ukrajini da ne pricam.
l

lim

pre preko 4 godine

bez obzira da li je Rusija izbacili iz UEFA takmičenje ili ne mi ćemo ove godine i ovako i onako imate bonus premije pa ću kratko da pojasnim pošto smo završili 16 pristupne liste u koliko osvajač lige šampiona i lige Evrope kroz nacionalno prvenstvo ostvari to mi ćemo imati upravo ovo što ste naveli u tekstu kao Kipar prošle godine
G

Gost23

pre preko 4 godine

Zaboravili ste i treću opciju... Šta ako se sve ovo proširi, pa ode u jedan sveopšti svetski rat, jer bogami kako Evropljani i Ameri šalju oružje u Ukrajinu, kako se udaraju ekonomske sankcije, nismo daleko od toga. Nadam se da su ljudi toga i svesni. I sve ovo što ste napisali, postaće besmisleno! Zato je bolje da se nadamo i molimo miru, i da Rusija nakon toga bude automatski vraćena u sportska takmičenja. Ako je ne vrate, verujte neće valjati ni za koga, ali ni za koga! Svet se bukvalno drastično menja, pa i sam sport sa njime.
S

StefanKatar

pre preko 4 godine

Nece dugo proci, pa cemo i mi biti suspendovani.
K

Konačno kvalitet

pre preko 4 godine

Potpuno zasluženo, 10 000 gledalaca u proseku imamo po svakoj superligaškoj tekmi, i broj će samo rasti sad, nema zaustavljanja jer kvalitet će samo još više da se povećava. Traži se karta više na svakom stadionu, treba povećavati kapacitete.
B

BokiUSA

pre preko 4 godine

Ali prvo treba udariti maltere po kucama u Ivanjici i slicnima u okolini stadiona i promeniti zicu iza gola staroj majci kada susi ves...
R

Royalist

pre preko 4 godine

Jadno je graditi sreću na tuđoj nesreći u bilo čemu pa tako i u sportu, činjenica je da je ovo jedna od najlicemjernijih odluka ako ne i u istoriji sporta, Evroliga će snositi nerealne posljedice, Uefa prije svega na investicijama jer je poznato koji keš su Rusi ubacivali u fudbal, mada i nisu fudbalska nacija pa bez njih i mogu ali bez obzira ovo nije dobro ni po koga, moliti Boga da se sve završi prije nego i počne tako je najbolje za sve, pa onda i za sport.

Badzapro

pre preko 4 godine

Je l moguce da 2.u nasoj ligi igra ligu konferencija a ne LE.. A da samo 1.ide u LS
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

I ja smatram to kao glupost.. U konferenciji se može realno nadati da ćemo do finala. To je jedina prednost.