Komentari na vest

Izgleda da je Stanković poslao poruku Ovusuu i Badžu

Г

Гост Рајдер

pre 9 minuta

Само ти лај где ти газда каже
N

Ništa ovo nije dobro

pre 15 minuta

Onaj ko ne može da pobedi za 60 minuta austrijskog drugoligaša, taj nema čemu dobrom da se nada. Bez ijedne šanse za 60 minuta. Pojačanja pojeeinačno možda i niau loša, ali ovo silovanne igre po levoj strani sa Ivanićem i Kataijem je nepodnošljivo, negledljivo i pročitano. Zvezda mora dovesti još pojačanja napred, a i nazad. Ako odu Tiknizijan i Seol to ce bizi još tri koraka unazad.
H

Hvala ti Terza

pre 16 minuta

..sto si stavio🔒na jsd puna podrska!

Miloš (Мишке)

pre 19 minuta

Partizane reaguj, kupuj Ovusua!

Slobodan Milojkovic

pre 19 minuta

Bice to kao i obicno, promasena investicija...
C

Cuculj

pre 20 minuta

Svske godine isto. I sam sam godina se ložio i govorio, e to je ono pravo... Nema ništa od ovog tima, suvi prosek i matori. Trebaju zveri, kao oni iz Ekvadora. Ti kidaju i rukama i nogama. Ovako, šuplja priča don Terze.
T

Tvrdjava

pre 24 minute

Ovosua pali 100 posto,bice tumbanja kolko hoces do septembra
D

Dok nam je deki

pre 33 minute

Nema tu evropskog fudbala. Dolazaknemca ili spanca za trenera bi znacilo da nema vise kupovina bilo cega i rasprodaje talenata, da bi se igralo brze, disciplinovanije i agresivnije i da bi imali ideju kako treba da igramo za nekoliko godina. Al to nije moguce sa ovom upravom.
B

Boka85

pre 36 minuta

Ma da je dobar bio bi negde i evropi
M

Ma mi smo

pre 37 minuta

Neozbiljna ekipa. Evo sad su kupili i onog sesnaestogodisnjeg odbrandbenog klica, i sve to bi bilo u redu da imamo ozbiljnog trenera i upravu koji bi pravili tim tako da on bude konkurentan u evropi za na primer 4 godine. A oni samo kupuju i rasprodaju igrace, odnosno pune i prazne izlog. I bar da imaju viziju sta nam treba za 4 god, bilo bi ok, ali oni rade od danas do sutra. Tako ce i spomenutog klinca da prodaju cim stignu. Zato imamo nekoliko levih krila a nijedno desno ili obrnuto. Zato dovlace prosecne igrace koji ne prave razliku u evropi. Zato je stadion prazan.
n

navijač czv

pre 37 minuta

Nama jedan tim igra do kraja kvalifikacija a drugi od jeseni i jedno pitane Darjane zar nisi najavio levonogog štopera da dolazi u Zvezdu nešto ga nema....?
m

micko041.

pre 39 minuta

Prosečan igrac, nista posebno, ima mnogo boljih od njega.
n

navijač czv

pre 39 minuta

Ako su nam Mo Čam Loizu A Fani i Balov pojačanja za LŠ onda smo stvarno u problemu tolike pare zarađene od Uefe i izlaznih transfera i opet upitne igrače dovodimo plašim se da će nam igra biti ista kao kod Milojevića neće tu razlike biti....Mečevi protiv rivala kao što je Amšteten nisu nikakvo merilo ako je cilj LŠ moramo proći 3.kola KV. a svi znamo da smo sa Stankovićem ispadali od OMONIJE ŠERIFA MAKABIJA IZ HAIFE....
h

hchfh

pre 43 minute

kako nije poslao poruku marinu i mrkeli koji su ih doveli

Sladjana Mitrović

pre oko 1 sat

Biće to dobra ekipa
N

Nebitan10

pre oko 1 sat

Od svih pojacanja Abu Fani, Cam deluju fudbalski dosta pismeni, Loizu nit smrdi nit mirise dok Balov na prvu loptu deluje ocajan. Deluje da ce zadnja 2 igraca na pozajmicu do kraja avgusta, uvalice ih nekome sa istom otkupnom klauzulom uz 200k da se ostvari i neki prihod. Ajde prva utakmica, rano je za neku procenu ali odma vidis jel zna lopte ili ne. Za Badza i Ovusua lagano spucali 5m i sad ne znaju kako da ih se otarase...
J

Jasna12J

pre oko 1 sat

Videcemo tek je prva utakmica
b

bbgarko

pre oko 1 sat

Uvek nadju da pisu o nekome ko veze s vezom nema

Aleksandar Stojanovic

pre oko 1 sat

Solidan igrac nista posebno

djole.

pre oko 1 sat

Ma da to ti kažem,aj zdravo.
H

Hvala mocartu

pre oko 1 sat

Hvala mocartu sto je oterao normalne ljude sa sajta davanjem free betova za ove gluposti. Uzivajte u botovskim komentarima
D

De jaan

pre oko 1 sat

Kad ne znas koga da napadas, udri po strancima, klasika naseg novinarstva.
O

Ovusu

pre oko 1 sat

Može da igra samo ako ne duva vetar,jel on treba da igra Ls????
B

Blaki

pre oko 1 sat

Nit brzine, nit tehnika nit snage zreo je za Ofk Beograd.
в

висић

pre oko 1 sat

Онај Балов лошији од Срнића који је трудом надокнађивао мањак квалитета.Удецембру ће га сигурно посудити Чуки
б

битно

pre oko 1 sat

Други доводе промашаје,али руководство Звезде у серијама.100 промашаја и 8 погодака у задњих 1о год.Лоша игра задњих кола је договор с кладионицама.Ако је недостатак мотива преполовити им премије
P

Prolivv

pre oko 1 sat

Gledaj ove internet strucnjake kojima smeta Ivanic i Katai... Koji trust mozgova
P

Proliv od komentara

pre oko 1 sat

Gledaj ove internet strucnjake kojima smeta Ivanic i Katai... Koji trust mozgova
E

Eseks

pre oko 1 sat

Koliko citam vecini smeta sto bugarce i kipranin ne deluju kao pojacanja,smeta i sto su nam stoperi spori..Najmanje negativnih komentara ima o Ivanicu i magiku

Proficap

pre oko 1 sat

Ma moze da trckara po livadama Srbije.
в

виралан

pre oko 1 sat

Доведите два мексиканца брза и да имају технику.Ова Звезда је преспора.Док Иванић и Катаи играју европске мечеве Звезду више не гледам.Они немају снаге дуже од поа сата,али у првенству.Да су дали Лилу бар још јесан гол они или Арнаутовић то би био успјех
m

milos111106

pre oko 1 sat

dobra ekipa ce biti

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Видећемо тек је прва утакмица.

Nikola Jovanovic

pre oko 2 sata

Ni blizu kvaliteta za ligu sampiona
G

GostKg

pre oko 2 sata

Može Zvezda da dovede koga god hoće, ali dok su Katai i Ivanić tu, Zvezdi neće biti bolje. I juče se sve svodi na levu stranu i samo Katai gleda gde je Ivanić i kontra. Užasno našta to već godinama liči

mozzart-gost

pre oko 2 sata

Zvezdi trebaju još tri pojačanja, jedan napadač i dva u srednjem redu ako hoće u LŠ.
N

Nego sta

pre oko 2 sata

Volim Rasimov sendvic
D

Dejanii

pre oko 2 sata

Jednostavno loše investicije koje se svima dešavaju. Nama se to dešava u vidu donošenja važnih odluka u životu. Da svako zna gdje grijesi ne bi grijesio.. Bajo po meni nikada nije bio dobar u Zvezdi, a kada sam gledao klipove njegove igre nakon sto sam prvi puta čuo za njega i procitao na ovom portalu da on dolazi nije mi bilo jasno zašto ga dovode. Takodje i za Barbiku sam imao isto mišljenje . Owusu se barem dokazao u našoj ligi , ali je kod njega vjerujem presudila psiha . Došao je iz nekog afričkog sela ili Možda nekog gradića u Surdulicu, tamo pokazao šta zna i onda za njega vjerovatno ogroman skok i selidba u Beograd. Ja sam za sada sa ovim informacijama koje posjedujem ubijedjen da je ga veliki grad, ocekivanja od njega i pritisak koštalo loše igre. Možda mu više pasu klubovi iz sredine tabele . Još je mlad, ima za njega vremena. Možda bi neka posudba npr austrijsku ligu pomogla Zvezdi.
b

bad

pre oko 2 sata

pašu?nova reč u našem divnom jeziku?načitan si a i pun info....
Z

Zn

pre oko 2 sata

Poslao poruku oni placeni 5 miliona plus plate? Neka posalje poruku onima ko ih dovodi

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Nije mi jasno pusti Baja da igra covek ima potencijal,jurio ga Besiktas.Gurnes ga u vatru dve tri utakmice i vidis da li da ostane ili da ide.Ovusu ima potencijal.Mnogo igraci ispastaju zbog Kataija i Ivanica koji mogu da prave razliku u Superligi.Kad dodje neki ozbiljniji protivnik oni jednastavno nestanu.
D

Dejan23

pre oko 2 sata

Ovo je ocaj skroz ,sta je ovo?
К

Кликбејт23

pre oko 2 sata

Значи каже новинар Моцарт спорта 'можда значи нешто а можда не значи ништа' Значи на основу ничега се прави нека кликбејт вест, само да се ствара неку притисак Звезди додатни. Једва чекам кад ће се дотичним Моцарт новинарима прекинути доток информација из ФК
j

jeste mozart

pre oko 1 sat

je kriv za promasaje u kupovini igraca
D

Domaćin

pre oko 1 sat

Posebno ovom sto je preskakao lastis!
S

Surova istina

pre oko 2 sata

Zvezda robuje Ivanićem i Kataijem. Ivanić nije krilni igrač i nikada neće biti. Zvezda nema 2 krila 10 godina.
M

Marko2333

pre oko 2 sata

samo treba da motivise i to je to
J

Jakov1503

pre oko 2 sata

Odličan je to igrač za našu ligu
T

Tamara238

pre oko 2 sata

pa posalji poruku drugima ajde
D

Darjanlazninovinar

pre oko 2 sata

Tako je Pali internet pljuvace da Već krenu da upiru prstom, da se nakupi pljuvacka da se teraju igraci pa posle i trener a navijači nesvesni i nauceni pljuju ne vide novinarske igree da kada zvezda igra dobro i pobedjuuje oni nemaju profita vec samo od pljuvacine
J

Jackie Junior

pre oko 2 sata

Samo generalni i njegovo sumnjivo društvo da odu. Kada se da nekoliko miliona za igrača koji se na kraju ispostavi kao promašaj, niko neće da krivi igrača nego one koji su ga doveli. Samo privatizacija i klub bez politike!!!
L

Lokoss

pre oko 2 sata

Ovo samo kod nas ima jedan novinar od jedne obicne izjave koja nista ne govori napravio esej i nagadjanje na koga je mislio, ako je ovo novinarstvo ja sam Dzordz kluni
2

24.232

pre 7 minuta

To ti je zato sto novinari danas misle da su nesto bitni. A sta je poenta novinara? Poenta novinara je bila nekada kada nisi imao TV i internet i nisi mogao da pratis sport. Onda oni odu i izvestavaju. Danas, kada svi mogu da vide sve... totalno je iluzorna funkcija i potreba. Nego eto, osetljivi su...
L

Ludilo mozgs

pre oko 2 sata

Juče na izjavi Stankovića 100 komentara pa recite da li je to normalno, Ej pripremna utakmica prva... Prosto bolesno a Darjan kada nema ni o čemu namerno pali internet Navijace bez ikakve logike i cisto nagadjanje pa ovakva nagadjanje samo prave stetu igracima i klubu ali o vas briga za to.

Emilija Emilijaaa

pre oko 2 sata

Lako je da bacaji tudje milione,za ovusua 2 miliona...imali su u svojoj skoli besplatnog igraca koji je duplo bolji
b

bad

pre oko 2 sata

jesi li vukašin ili emilija?sve kapiram i razumem ove zajebancije i prepucavanja u komentarima,sve to stoji i to mi je skroz ok,ali nikako da razumem muškarce konkretno tebe vukašine emilija,samo mi objasni ajde 2 komentara,ali zašto žensko ime,misliš ako si emilija više ovih pozitivnih reakcija ćeš dobiti?molim nekog ko može da mi objasni ovo čemu ženski nikovi..a ima ih od perside do vukašina?hvala
b

bad

pre oko 2 sata

kasne breskvice,u red su za sendvaju,dan je dug treba da se jede....
B

Brate moj

pre oko 2 sata

Ma tako je devojcice pisi ti hvalospeve .......a sta da radimo sa ostalim dovedenim skartovima i onim sto dolaze?????

Истина

pre oko 3 sata

Бриљантна трансфер политика. Јасно је зашто клуб, упркос баченим милионима, и даље функционише. И док др Звездан Терзић прича о златном добу, дуг Звезде константно расте. И онога тренутка када др изгуби одређену подршку, тај дуг ће се као олуја свалити на клуб. Управа напоље!
N

Nastavljaju se loše igre

pre oko 3 sata

Nijedna konkretna, stopostotna šansa nije stvorena protiv drugoligaša sa sredine tabele. To dovljno govori. Klub koji stremi da igra LŠ svake godine ove timove napuni sa iks komada u mreži. Prvi tim do ulaska omladinaca je imao 1:1. Dakle, nisu uspeli da pobede drugoligaša.
K

Koje glupostii

pre oko 3 sata

Tekst kako od ničega napraviti dramu tenziju ej od prve prijateljske utakmice \? Pa gde osim ovde postoje ovakvi tekstovi?
G

Gosz015

pre oko 3 sata

Skoro sam negde procitao mnogo dobar komentar. Ovaj Ovusu koji nama ne valja ide u Plzenj za lepe pare a onaj koji njima ne valja dovodi se nama da bude pojacanje za ls? Pa ko koga tu voza
v

vukasin2015ks

pre oko 3 sata

Lako je da bacaji tudje milione,za ovusua 2 miliona...imali su u svojoj skoli besplatnog igraca koji je duplo bolji..
J

Jdjssj

pre oko 3 sata

A inace sredina terena u prvom poluvremenu je blistala? Kakve su ovo nebuloze i gluposti

Veljaa13

pre oko 3 sata

Takve poruke mogu da budu dobar motiv igracima da podignu nivo igre i zalaganja

Natasa27

pre oko 3 sata

Deluje da je Stankovic ovom odlukom zeleo jasno da stavi do znanja da se mesto u timu mora zasluziti

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Zvezda ponovo dominantno osvaja titulu...
L

Ludilo mozga

pre oko 3 sata

Znaci novinarstvo je da novinar nagadja na koga je on mislio? Sto se tako nije nagadjalo na koga misli Obradovic? Pa da nije smelo
k

kikoman

pre oko 3 sata

nek posalje poruku ovima koji su potrosili 5 miliona da ih dovedu...

FiumenBG

pre oko 3 sata

Ovusu je takva greska , bacene pare.... a Badzo nekako nedorecen ali definitivno nista spec.
P

Papu Gomez

pre oko 3 sata

Ми узимамо од Плзења а они од нас
K

Krunara

pre oko 3 sata

Šteta, odlični momci, prva klasa, samo nemaju blage veze da igraju fudbal.
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

Ни виче фудбалера ни горе оозиције