Marko Docić (MN Press)

Jedan od golova sezone u Srbiji! Docić ga dao Partizanu sa 40 metara

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.04.23. | 19:23

Ali gde je bio golman Stevanović?!

Tvrdu i prilično dosadnu utakmicu na Banovom brdu je odblokirao jedan od golova sezone u Mozzart Bet Superligi Srbije.

Čukarički je u finišu prvog poluvremena poveo protiv Partizana 1:0 golom Marka Docića sa oko 40 metara!

Kapiten Brđana je poznat kao jedan od najboljih izvođača prekida u Srbiji, a inteligenciju i strašan šut je pokazao i u ovoj prilici. Svi, a ponajviše Partizanov golman Nemanja Stevanović, su očekivali da će Docić centrirati u srce kaznenog prostora. Ali iskusni vezista je uprkos velikoj udaljenosti, osetio lošu procenu Partizanovog golmana i gađao direktno u gol. Pogodio je nebranjeni deo mreže i postigao jedan od golova karijere za vođstvo Čuke na poluvremenu. Koliko je gol majstorija Docića, toliko je ipak i kardinalna greška Stevanovića...