Komentari na vest

Još jedan talentovani Crnogorac na Topčiderskom brdu? Samo sada u Zvezdi

_

_ladybug_

pre 2 meseca

Možda novo veliko ime u najavi
G

Gost233

pre 2 meseca

E taj je jak do ...

Velibor Rvovic

pre 2 meseca

Boga mi, rizik. Moglo bi da bude zanimljivo
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Zvezdi su potrebni bolji mladi igraci poput Vasilija Novicica iz IMT-a i Filipa Matijasevica iz Cukarickog

Nemanja Krsmanovic

pre 2 meseca

Dobar posao Pedje mijatovica...

Pierre16

pre 2 meseca

Samo skupljati sve najbolje što se može sa prostora bivše Juge i kompletnog balkana...
m

metalika moj dobar

pre 2 meseca

Idi bre mozzarte uplaši ste me …dobro pa ode u zvezdu . Srbija zemlja od 7 miliona stanovnika i gle čuda talenata nema pa se hvala bogu nadje u zemlji od 600 000 duša .

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

Uzeli da ga mogu posle prodati, nasa posla...
D

Drale1998

pre 2 meseca

Napokon na derbiju sudar crnogoraca

Mmrvic

pre 2 meseca

S ako treba da ima sansu da se dokaze,mozda on bude super igrac

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Dovedeš za par miliona, ne valja, kad dovedeš nekog talentovanog, ne valja, kad dovedeš nekog bez ugovora, ne valja, vama ni Bog udovoljio ne bi.
N

Napisao

pre 2 meseca

Si isti komentar kao i ja. Ne kapiram.
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

moglo bi da bude zanimljivo rizik sto da ne
A

Andrija666

pre 2 meseca

Da bi bio pravo pojačanje zvezde mora biti makar član A Reprezentacije Crne Gore!
n

nenadaleksandra

pre 2 meseca

Moglo bi biti zanimljivo

medabagljas

pre 2 meseca

Ma u zvezdu odma
G

Gost Zeljko

pre 2 meseca

Necemo Petra Raznatovica iz tivatskog Arsenala i Danila Vukanica iz podgoricke Buducnosti, jer nisu kalibar za Zvezdu. Zvezdi su potrebni bolji mladi igraci poput Vasilija Novicica iz IMT-a i Filipa Matijasevica iz Cukarickog.

Ilija

pre 2 meseca

Pa dobro, valjda ce da ga prodaju za lepe pare

nadama

pre 2 meseca

I trebaju nam mladi ljudi,samo napred
V

VrućaSarma

pre 2 meseca

Ozbiljan igrač, budućnost je pred njim!

Zivot je igra

pre 2 meseca

Nek sutira Petar loptu al za delije.....mlada deca nam trebaju

meda rashord mar

pre 2 meseca

Trebao bi da ostane gledao sam ga

Furtula

pre 2 meseca

ne moze bez zvezde
K

Kad

pre 2 meseca

Dovedeš za par miliona, ne valja, kad dovedeš nekog talentovanog, ne valja, kad dovedeš nekog bez ugovora, ne valja, vama ni Bog udovoljio ne bi.

Andrija Stojanovic

pre 2 meseca

glupo bi bilo da nije u zvezdi

50 miliona razloga

pre 2 meseca

Zvezda unistava talente, ne vidim poentu mladih igraca koji odu u Czv... Kad ce na njegioj poziciji kupitu igraca od 5M i zamenu od milion... Nema tu mesta ni napretka
Č

Čuj

pre 2 meseca

Zvezda uništava talente, a prodaje ih po 15.mill.Na njima je da se kasnije pokažu, tačno mi je više muka čitati razne gluposti ovde.
D

Dokle

pre 2 meseca

vise sa forsiranjem Crnogoraca. Dolaze ovde preko svojih veza, nabedjeni igraci, a kada odu s punim torbama onda pljuju po Srbiji. Treba forsirati nasu decu.
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Arsenal Tivat,na nivou Metalca iz Milanovca...
U

Uopšte

pre 2 meseca

Nije bitna veličina kluba, nego talenat.Većina velikih igrača je ponikla u malim sredinama i klubovima, ne samo kod nas, nego u celom svetu.
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

Jok! Jedino što im je zajedničko je otprilike ista visina prihoda po sezoni (cca. 860 - 950.000 evra). Sve ostalo je neuporedivo! Arsenal je optužen za gomilu stvari, izbačen iz Evrope zbog nameštanja, predmet istrage Specijalnog tužilaštva, deo "političkog folklora (čitaj: prepucavanja i optužbi)" u Opštini Tivat. Zvezdina saradnja se svodi na organizovanje Kampa, potpisanu saradnju sa NVO organizacijom, odlazak na pripreme i odigravanje prijateljskih utakmica, obično u Trebinju. Sve to vode ljudi uglavnom iz baze Omladinske škole! Inače, Zvezda ima potpisane ugovore sa preko 100, uglavnom, škola fudbala! Samo prošle godine potpisano je 48 novi ugovora!
B

Brate moj

pre 2 meseca

Bolje da podmladimo tim nego da produzavamo ugovore penzionerima i ragama tipa Katai i Ivanic koji iz nekog razloga moraju da igraju ne bi li obarali rekorde pravih ZVEZDA a zauzimaju mesto talentovanim igracima koji imaju sta da pokazu , isto tako dovoditi penzionere i afro galaktikose koji samo primaju platu isto zauzimaju mesto talentima .......videcemo kako ce odraditi ovaj prelazni rok od njega zavisi da li ce se publika napokon vratiti
N

Ne l

pre 2 meseca

Lupetaj. Te rage su još uvek najbolji igrači.
B

Brate moj

pre 2 meseca

Ajde kada si tako inteligentan (kao semafor) zapitaj se zasto je to tako i zasto su te rage najbolje u prvenstvu a u evropi ne znaju ni da beknu nego isplaze jezik
B

Brate moj

pre 2 meseca

Bolje da podmladimo tim nego da produzavamo ugovore penzionerima i ragama tipa Katai i Ivanic koji iz nekog razloga moraju da igraju ne bi li obarali rekorde pravih ZVEZDA a zauzimaju mesto talentovanim igracima koji imaju sta da pokazu , isto tako dovoditi penzionere i afro galaktikose koji samo primaju platu isto zauzimaju mesto talentima .......videcemo kako ce odraditi ovaj prelazni rok od njega zavisi da li ce se publika napokon vratiti
m

matovic1998

pre 2 meseca

Bice ovo lepo pojacanje ako bude
G

Gaga32

pre 2 meseca

samo crnogorce nek dovode!