Junajted ne blista posle Evrope, ali ima Grinvuda da popravi dan (VIDEO)

G

Gost 2

pre oko 3 godine

Hvala Ole sto si Pogbu prebacio u ofanzivu hvala ti ovakav Manchester zelimo gledati opasan napadacki extra sve
f

franjo 24041902Gost

GGMU
j

jbg

Utakmica dobra, pljustale sanse mogao je Mancester pet laganih da da, ali i ovo je okej Sad Rasford je bio mnogo bolji kad se vratio na krilo u drugom poluvremenu Grinvud odlican vraca se u formu od prosle sezone Cavani opet odlicna utakmica nebitno sto je dao gol, njegava kretnja, presing Beek usao na kratko odigrao dobro, asistirao mislim da mu Ole sasvim korektno dozira vreme za ovu prvu sezonu Henderson jedan kiks kad je izleteo na Linedrofa sve ostalo okej I posteno bio je faul nad Megvajerom posto svaku slicnu situaciju njemu sviraju kad je skok kod protivnickog gola a sad nista
j

jbg

D

Delija penzioner

Očigledan prekršaj nad Maguire pri postizanju gola za Burnley , drugo i nejasno totalno ko postavi ovod sirovog za kapitena Mančestera.
u

unitedalltheway

Evo ja ne znam da li sam objektivan kad kazem da je nad Maguireom danas bio prekrsaj kod gola Burnleya. Recite mi vi. Svaki put me Maguire nervira kad se odrazi od protivnika i udari loptu glavom i svaki put se svira prekrsaj. Zasto danas nije svirano?
J

Jaffa keks

Ove sezone deluje da timovi moraju da radi i analize sudija, ako to vec ne rade. Prilagodis kontakt igru onemo sto sudija voli/ne voli da svira. Po svemu sto sam video ove sezone deluje da svaki sudija svira nesto svoje i na svoj nacin primenjuje pravila. Gotovo ista situacija na jednoj utakmici penal ili faul u napadu, na drugoj nista ili priznat gol.
m

mr.wolf

Vec sam Vam pisao. Jel moguce da "novinar" koji pise ove clanke ne gleda utakmicu ? United nije blistao posle Evrope ? Pa imali su 20 suta u gol, desetak strasnih akcija (iz tri je pao pi gol)....Na terenu su izgledali sasvim cvrsto, i pobeda nijednog trenutka nije dosla u pitanje. Ni na poluvremenu (0-0) ni kasnije na (1-1). Realno je moglo i vise da bude od 3-1 .A sta to treba da radi tim da posle Evrope "blista" ? Da pobedi 10-0 ? Neverovatno ko danas dobija platu za "novinarstvo".

Falični Tom

Tvrda utakmica kao što sam i mislio. Junajted mora pod hitno da nađe način bolje da brane prekide. Igrača nema na stativi gde je lopta ušla, gol postignut iz peterca, čista greška Hendersona koji je morao da izađe po loptu, Tarkovski bacio Megvajera kao da je dete. Igra mi se jako svidela. Rašford je danas bio vrlo raspoložen i uništio ih je. Drago mi je da je Van De Bek iskoristio to malo minuta na najbolji način i ubeležio asistenciju.