Komentari na vest

Kad može Dinamo da pobedi Sevilju, zašto Osijek ne bi mogao njega?

J

Jshshaba

pre preko 4 godine

A kad je Dinamo pobedio Sevilju? Bilo 3:1 u Spaniji i 1:1 u Zagrebu...
s

samo Dinamo

pre preko 4 godine

Ajd ne lupetaj Google može biti i tvoj prijatelj, ukucaš lijepo Dinamo Sevilla i tamo vidiš da si lupetao bez puno veze sa stvarnošću