Komentari na vest

Kapitalac kojeg je Zvezda čekala: Ohi pokazao njuh za gol kada je najpotrebnije (VIDEO)

G

Gost12345

pre preko 4 godine

Ohi - fox in the box!
y

yyy

pre preko 4 godine

ma dobro je sto ima njuh, ali ovde treba da se pohvali Katai koji nikada nije bio igrac koji igra glavom, na centarsuteve, niti je ulazio u dule. A sad i to radi i to dobro, ovde je sve pohvale za njega, nema visinu u odnosu na tornjeve iz odbrane Partizana a nadskocio ih je lagano i trznuo glavom odlicno. Ohi je imao njuh ako tako nastavi i ako ima taj osecaj stvarno imamo spica koji je falio uz Pavkova koji je sidras, i kad bi Dioni mada on ide, ili Zivkovic bili ti spicevi brzi koji traze loptu u trku mi bi imali sve opcije u napadu za sve vrste protivnickih odbrana. Sto se kaze komletirali bi napAD i tezko da bi neko mogao da brani nas napad kada se dobro takticki postavi. Tacnije u zavisnosti kakvi su stoperi protivnicki mi imamo mogucnost da izvedemo odredjenog spica kojeg ne mogu da brane.
f

fftt

pre preko 4 godine

Dobar je Ohi ima njuh za gol, ali da se ne lazemo dosao je iz losije lige, drago mi je sto je tako, od nase SLS i treba mu vremena. Ako je samo ovo privikavanje i ako bude imao kvalitet bice Zvezda na dobitku. Ali mi se cini da je on gol igrac ali da nije ono sto Zvezdi treba, a to je spic koji resava jedan na jedan situacije, koji ima dribling, sut van kaznenog. Deluje mi da je Pavkov bolji igrac trenutno, mozda zato sto je ipak navikao na ligu, i ako je Pavkovu problem pre svega brzina i koja povlaci mnoge stvari, ali da je ima Pavkov bi bio top spic. Ohi moze da bude samo ako nauci tehnicke stvari odredjene, a mislim da moze i naravno deluje da mu fali taktike. A to je Itlaijanska skola doktror u svetu za taktiku pa moze da nauci od Stankovica dosta koji je prosao tu skolu. Inzagi nije imao ni jedan kvalitet se njuha za gol, i znamo sta je sve uradio u karijeri, tako da je dovoljno da Ohi nastavi ovako da daje golove i stvarno imamo nesto sto smo trazili
P

Pjer

pre preko 4 godine

Takav spic sa tim karakteristikama nije dostupan za klubove poput Zvezde i slicnih klubova bez para,tako da i Ohi uopste nije los.
K

Kost

pre preko 4 godine

60% greska mladog golmana 40% zasluga igraca. Po meni bar
B

Bosna

pre preko 4 godine

kakav igrac minimalno 10 milki
K

Kire Gejoski

pre preko 4 godine

faul nad golmanom, kaze moj prijatelj Ljuma.
S

Sofronije Trparius

pre preko 4 godine

Ohi ga metnuo vec u prvom derbiju. Garant mu niko nije rekai da su oni gromada :-)

PsyhoDelija

pre preko 4 godine

Govorim ovo mesecima a vi se smejete..Zvezda je jaca,kvalitetnija..Ima bolje individualce i najbolje igrace lige Katai i Ivanic...Sad je tu i Ohi a Pavkov talicni na klupi...Partizan ima Meniga i Rikarda,to svi u Zvezdi znaju..Spakovao ih Dragovic,kao Holins sto je izuo Pantera...Nije vam ovo Anortozis i Sparta..Zvezda je izbacila ozbiljne timove iz grupe i igra osminufinala LIGE EVROPE..Zvezdasi uzivaju u derbijima..Fudbal i kosarka.Pozz sinovci...
E

Era Pora

pre preko 4 godine

Čist ofsajd
G

Gosttt

pre preko 4 godine

gde mili?
S

Sashki85

pre preko 4 godine

Ono što se traži od skolovanog špica da zna kako da se kreće. Gledam drugi gol kataija pre suta oji gleda ide korak nazad da ne bude u ofsajdu. Kralj peterca.

Duka33

pre preko 4 godine

DOKTOREEEEE
A

Aebre

pre preko 4 godine

Vujacic i Sanicanin definitvno 2 najgora stopera koje sam gledao ikada...cirkus kakve greske prave i koliko be znaju
1

1:0 jedan nulaaaaa

pre preko 4 godine

Ohi ga meće kad niko drugi neće!!!
s

saptac 26

pre preko 4 godine

Dobro Vece 😀

PsyhoDelija

pre preko 4 godine

Rekao sam da ga daje u derbiju...A tek ce on da daje golove...Najbolji strelac norveskog prvenstva,uskoro i Srpskog..
J

Junker

pre preko 4 godine

To je pravi napadac, kako reaguje na prvu. Katai mora napolje najdalje u 60. minutu. Tragicno koliko je van forme, moze samo da nas ukopa.
S

Statler

pre preko 4 godine

Baš nas je ukopao🤣
G

Gost1976

pre preko 4 godine

Sine šta ti gledaš?? Kataji sam rešava grobare, svuda ga ima, majstor!