Komentari na vest

Karte za Voždovac-Zvezda samo na dan utakmice

A

Ada

pre preko 4 godine

Smucili ste se svima ,niko nece Zvezdu da gleda, odlazite TMS

Norwegianviking

pre preko 4 godine

Zasto imate stadion 4000 a nikada vise od 1200 nemoze da dodje? Sta je poenta imati takav stadion onda? Jako cudno i sta ako jednom igrate protiv naprimer keln ili zenith itd kako cete onda? Onda ce utakmica igrati na jna ili na marakani. Jako ne profesjonalno i takve klubovi nije nam potrebni u superligi.
П

Пиши ћирилицом

pre preko 4 godine

Кец на крову.
A

Ahaa

pre preko 4 godine

Sad ce biti uvek kec negde gde gostuje Zvezda ili dvojka kad neko gostuje Zvezdi ali pokazali smo vam u Nedelju ko je bolji,bio je kec na Rajku.
G

Gost23

pre preko 4 godine

Napraviš stadion na krovu tržnog centra za oko 4.000 i kusur gledalaca ako se ne varam... I onda neko skapira, neko im kaže da je nemoguće toliki broj ljudi primiti na stadion, jer bi se javio veliki bezbednosni problem, javile se ogromne gužve u samom tržnom centru. Možda i grešim, ali taj stadion iznad 1500 ljudi valjda ne sme da primi, što nije ni pola kapaciteta. Ili možda može, neka me ispravi neko!?