Kazri se razgoropadio i presudio Marselju (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sre. 16.01.19. | 22:59

U Sent Etjenu 2:1

Danas je bilo uzbudljivo na mečevima francuskog šampionata, pa su u tom stilu odigrali i Sent Etjen i Marselj u utakmici koja je završena rezultatom 2:1 (0:1). Dakle, domaćin je u 88. minutu stigao do potpunog preokreta, a za sve je bio zaslužan sjajni Vahbi Kazri sa dva pogotka.

Marselj je došao u prednost prilično rano i to iz prilično lepe akcije. Već u 16. minutu Floran Tovan je lepo prošao, zavrnuo loptu u šesnaesterac, a tamo je Strotman bio na pravom mestu i udarcem glavom je doneo prednost svojoj ekipi.

Ekipe su bile približne u posedu lopte, ali je Marselj bio konkrtniji, više je napadao i bio bliži pobedi. Međutim, veoma važan momenat utakmice odigrao se u 59. minutu kada je Vahbi Kazri oboren. Sudije su gledali VAR, presudile da je bio penal, a Kazri je doneo izjednačenje. I nadu Etjenu da može nešto više.

Tu se sjajni Kazri nije zaustavio već je na dva minuta pre kraja utakmice stigao da još jednom zatrese mrežu i donese sva tri boda svojoj ekipi.

Kako je samo opalio po lopti, ovo dva golmana ne bi mogla da odbrane! Fantastičan fudbaler! Jako lep gol.

Sa ovim bodovima Etjen drži treću poziciju sa 36 osvojenih bodova i uspeo je da preskoči Lion koji je kiksirao.

Nemanja Radonjić je dobio šansu u redovima Marselja u 90. minutu kada je zamenio Luiza Gustava. Neven Subotić je odigrao čitav meč za pobednički sastav.

FRANCUSKA 1 - 17. I 18. KOLO (ZAOSTALI MEČEVI)

Anže - Bordo 1:2 (0:1)