Komentari na vest

Klop: Da ostanem i posle 2024? Valjda ima još nešto čime bih mogao da se bavim u životu

Z

Zvlat BG

pre preko 4 godine

Jirgene, izdrži ... do penzije!
p

plavac

pre preko 4 godine

prosto je,neće da zatvara dupetom mesto selektora
M

Momak

pre preko 4 godine

Ako budem imao "energije". Spremajte kamione para redsi to vam je poruka.
p

pvp

pre preko 4 godine

Svaka čast, ispravno razmišljanje
a

axaxa

pre preko 4 godine

idi vise smorio si vec vise
a

axaxaxa2

pre preko 4 godine

a sto je smorio jel mozes da objasnis
т

тифо

pre preko 4 godine

Шта ти је друже?
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Smorio je možda one koji ne vole Liverpul ili ga ne simpatišu.Nas koji imamo simpatije prema Liverpulu nije smorio.Da ostane što duže Klop i da osvoji što više trofeja.
P

Pola

pre preko 4 godine

Tifo, navija za United.