Komentari na vest

Klop: Klubovi ne potpisuju igrače u tridesetim jer ne mogu da ih prodaju, a oni osvajaju Zlatne lopte

Katalonija

pre preko 4 godine

Ovo što je gospodin Klop izjavio je nešto što sam pokušavao da objanim ali sam dobijao kojekave odgovore... Dani Ales je suvo zlato u 38, da njega nisu pustili imali bi bar još dva velika trofeja... On sada je vredniji od svih desnih bekova zajedno!
@

@ssss

pre preko 4 godine

Da nije u čabru Barsa nikada ne bi vratila Alveša jer ne može da igra u kontinuitetu. Mislim da ga nisu ni prijavili za jedno takmičenje jer godine čine svoje i pored toga što je Alveš uz Kafua verovatno najbolji desni bek svih vremena.