Komentari na vest
Ko će biti novi trener Junajteda: Svlačionica želi Poketina, Rangnik lobira za Ten Haga
W
WanBi
pre preko 4 godine
Gledam ljudi spominju Zidana.Ne razumem iz kog razlog,on nije covek koji ce da podigne klub iz rupe,ili covek koji ce da gradi tim.Nikada ga nismo videli u toj situaciji,u Realu je imao gotov tim i pokazao je da kada ima spreman tim moze da osvoji sve,ali u ovom trenutku reci da Zidan treba da sedne na klupu Junajteda moze da izjavi samo covek koji fudbal ne prati duze vreme.
m
mr.wolf
pre preko 4 godine
Da nisu brzopleto reagovali i doveli Ronalda, drugu pesmu bi sada pevali. Plus, tim transferom su pucali sebi u nogu,a i potpisali Norvezaninu otkaz. I da neko ne shvati pogresno. Ne mislim da je Ronaldo los.
United je skontao da mora da da klupu nekom na duze staze da oformi tim, usadi Utd mentalitet, unapredi "akademce". Norvezanin je bio izbor,i prakticno je Norvezanin svoju prvu polusezonu vagao koga da odstrani sve iz tima kako bi uveo svlacinicu u timski mod. Napustili su klub Lukaku, Sancez, Jang, Kerik (penzija), Smoling, Darmian... dosta dobro je pocistio. Jedina greska je Smoling. On je bio najlogicnije resenje za kapitena, medjutim, iz nekog razloga, nije kliknulo izmedju njega i trenera, sta vise puko je odnos. Norvezanin je imao drugu ideju....Novi stoper Engleski Reprezentativac, bazira igru na "jakoj" odbrani, gradjenje tima oko odbrane. U startu je pogresio jer je Megvajer daleko od igraca na kog mozes da se oslonis. Ali, i pored te greske uspeo je iz sezone u sezonu da dize tim (to samo ko nece da vidi ne vidi).... Prosle seozne je imao par losih procena u taktickom smislu, ali je bio drugi, obezbedivsi drugo mesto 5-6 kola pred kraj. Sezonu pre toga je bio 3. Sve u svemu, imao je uzlaznu putanju. Publika je danas ta koja je nestrpljiva pa pljuvanje krenulo vec na kraju prosle sezone, totalno bez razloga. Ova sezona je krucijalna. Tim je uspeo da dozivi sebe kao tim. Svi igraci su zadovoljni svojim ulogama (neki nisu, ali kad uspistavis timsku svlacionicu, hteli ne hteli prulagode se). Norvezanin je na kraju doveo Varana da krpi svoju gresku. Nedostajo im je mnogo trofej LE koji su izgubili na penale. Sva pojacanja od kad je tu su relativno dobro uklopljena. I krece sezona....
Igraju super, u svakom segmentu se vidi timska igra. Dolazi Ronaldo. Posletoga sve pada u vodu. Svlaciknica gubi poverenje u trenera. Zasto ? Zato sto im se tri godine prica , dnk, United, tim, napredujemo.... a onda preko noci... Baziramo igru na Ronalda. Svi su potonuli bukvalno 10 dana od dolaska Ronalda.
Zakljucak, uspeli su da sve sto je bilo dobro upropaste, i sto je najgore nema povratka sada. Svlacionica nije pruhvatila dolazak Ronalda (ne kao igraca)
Sve osyalo je posledica gubitka poverenja svlacionice. Bilo ko da dodje, nece biti pomaka jer ne postoji zajednistvo. Uz sve to Megvajer kapiten.
K
Klokloklo
pre preko 4 godine
Slab je trener ovaj bucko za ovako timove gde se ocekuje da stalno pobedjujes... Njemu je plafon bio onaj raspali Totenhem gde nisu osvojili trofej PL preko 50 godina ako se ne varam..
e
eskobar
pre preko 4 godine
kuman zovite njega i rešen problem
D
DarkoKi
pre preko 4 godine
Vise bio voleo Ten Haga,mladji je i voli rad sa mladim igracima,Van de Beka bi vratio u formi i igrali bi lep fudbal jedino Ronaldu nebi odgovarao taj sistem Ten Haga..uz Novog napadaca,zadnjeg veznog,d beka imali bi dobar tim.
R
Red Star Belgrade
pre preko 4 godine
Nekad mozda nije do trenera vec do Ekipe i igraca.Pogledajte npr Mojesa otisao iz Junajteda pa lutao od Sanderlenda preko Real Sosijedada pa dosao do West Hema.Prvo ih spasio ispadanjem pa dve godine se bori za Ligu Sampiona sa njima.Pa onda imate primer Brendon Rodzers bio u Liverpulu pa presao u Lester pa se sa njima bori za Ligu Sampiona,a u Liverpulu nije uspeo (sem jedne sezone gde je izgubio titulu u poslednjem kolu).Ima dosta primera za to.Veci tim i veci pritisak na trenera.
G
Gost007
pre preko 4 godine
Odgovaraju i jedan i drugi..Poketino igra na kontre a united je bio brutalan na kontre prosle sezone kad su bili drugi,Dok Ten Hag forsira sistem slican Klopu,Tuhelu..Njega je Ralf to tkrio i zato sprema sistem za njega tako da ako se on bude pitao Hag dolazi 100%
G
Gost555
pre preko 4 godine
Ko vise uopšte ozbiljno razmišlja o Poketinu, luzerski mentalitet, trener koji ne može trofeja osvojit čak je i Francusku ligu uspio da izgubi.
G
Gost41
pre preko 4 godine
Ako su pametni i ako su već ukazali poverenje Rangniku, onda bi trebali i da ispoštuju njegovu ideju da to bude Ten Hag.
s
samosrbija
pre preko 4 godine
najbolja opcija: Zidane ili Conte( njega su popusili) kako bi ih samo taj covek zategao uz jos budzet koji bi imao na raspolaganju, harao bi engleskom
G
Gost765
pre preko 4 godine
Ali kad neko napise da je Ronaldo problem. Covek rodjeni pobednik, jedan od najboljih igraca na svetu ikada, i on je problem. E paucino, teska li si...
F
Ferguson
pre preko 4 godine
Zato sto je sebican i samo pi da da gol
b
budimorealnimalo
pre preko 4 godine
lik dao 6 golove od avgusta do danas u PL, o cemu pricamo? statistika valjda kaze 9 ili 8 ali ne racunam mu ta 2,3 jer su penali, a to bi i moja baba dala. 6 cistih golova, to je bruka i sramota, brojevi ne lazu, lik je propo skroz.
K
K R O J F
pre preko 4 godine
Ten hag.Nisam siguran da bi mogao da iznese teret.
Poketino.Radio u Engleskoj poznata mu je liga,jezik ali nema rezultate nema velikih trofeja.
E sad...
Z
Zizuu
pre preko 4 godine
Zidan ili Ten Hag...
g
gost tt
pre preko 4 godine
Svlacionica nema sta da zeli. Pola svlacionice napolje!
Rangnik jeste los trener, ali dosta dobro zna da proceni neke stvari. Oba trenera su dobra pa po meni ko god da dodje nece biti lose. Jedino sto moraju da dobiju odresene ruke da prave ekipu po meri i da se resavaju otpada i igraca koji imaju strasno los uticaj na ekipu.
Aleksandar Radovanovic
pre preko 4 godine
Trebalo bi da se ekipa totalno izmeni, ali mislim da Man nema vise vremena da po ko zna koji put vrsi totalnu reorganizaciju, ovde je potreban psiholog, i naravno jedan stoper, i jedan igrac veznog reda uz Bruna,Pogbu (ako se vrati u formu i novi ugovor), novi trener, ofanzivni, ekipa ima sanse. Rashford, Sancho, cak i Ronaldo u ovim godinama uopste nisu losi igraci, samo mislim da je psiha problem.

Katalonija
pre preko 4 godine
Vidim dosta vas se žali na Ronalda, i naravno da ste u pravu, ja ne znam zašto su ga doveli osim zbogg prodaje dresova... Kavani je bio u odličnoj formi, Bruno isto... Koliko Kavani nema sreće, prvo je najbolje godine proveo uz Ibru a sad ovo, mogao je mnogo, mnogo više! Ali ne brinite, ima jedan klub baš za njega, čekaju ga raširenih ruku da se cirkus nastavi i nadogradi, tamo gde dresovi lete kao konfete a nafta teče i teče...
V
Vendeta
pre preko 4 godine
Sa Poketinom se nastavlja agonija...
Poslednja šansa da se UTD uzdigne je Ten Hag, sa odrešenim rukama i bez Ronalda koji je umislio da je "važniji" od bilo kog kluba.
+Megvajer, Bisaka, Fred, Mektomini... mislim da je bruka njihovo dalje ostajanje u UTD.
Y
Yala
pre preko 4 godine
Ronaldo efekat! Evo garantujem da bi bolji bili da on nije došao ! A sredina je užasna kad je pogba povreden ! Najviše je pao Bruno od dolaska cr7 ! Užasan potez uprave vraćanje cr7!
I
Igor78
pre preko 4 godine
Poketino bi sahranio Junajted.
Ragnik možda nije dobar trener, ali očigledno zna šta je timovima potrebno da napreduju.
Ten Hag je poptuno drugačiji profil trenera od Poketina, zasniva mu se igra na dominaciji, posedu i konstantnom pritisku, dok Poketino igra sačekuše i na kontre. Da li Junajted treba da igra na kontre !? Sa krilima kakve ima i Brunom, taj tim mora da dominira na lopti. Naravno, pored trenera potrebni su i igrači za to, a ne Mektomini i Fred u sredini, takođe i desni bek koji je koristan u napadu (što Van Bisaka nije). Previše para potrošeno na prosečne igrače - Megvajer, Van Bisaka, itd…

07.08.16
pre preko 4 godine
Kakva savetodavna uloga za Ragnika,sta on i kako da savetuje,kad ni on ne ume.Naravno,retko koji trener bi bilo sta uspeo sa Mektomonijem,Fredom,Maticem,Bisakom,Soom,Megvajerom i ostalom bratijom.Junajtedu treba remont i ozbiljan trener,a Ragnik je samo teoreticar,dobar za fotelju.
W
WanBi
pre preko 4 godine
Pa Ragnik ce biti u Junajtedu do kraja sezone.To je receno cim je dosao,trenutno je samo prelazno resenje na mestu trenera.Niko nije ni mislio da on vodi tim duze vreme.
M
Mađioničar
pre preko 4 godine
Kakav crni Rangnik,to je lik sa jakim ličnim marketingom, jednostavno obična fudbalska prevara.
e
ecka siti
pre preko 4 godine
Svlacionica zeli? Pa ta ista svlacionica ne moze da pobedi Barnli,ispada od Mboroa. . . Ko nju pita sta zeli. . . treba da ih je sramota. . .





_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)

