Komentari na vest
Ko će proklinjati kiks-vikend i šta sve čeka Milan, Inter i Napoli do kraja trke?
Inter
pre preko 4 godine
Inter ima najlaksi raspored, ostaje im jos samo tezak mec protiv Juventusa. Imaju i Romu, ali Roma trenutno ne deluje kao ozbiljan tim protiv jakih rivala. Milan i Napoli imaju medjusobni duel, tu Inter moze da profitira jer posle tog meca mogu da se odmaknu od oba rivala (ako i Inter ne kiksne) ili da se jedan rival donekle izbaci iz trke. Ako Inter pobedi Bolonju, onda je u januaru i februaru izgubio 3 boda vise od rivala, a imao je paklen raspored, sada imaju ove "male" utakmice, a tu je Inter od ove trojke bio najbolji. Vidim neki se jos nadaju tituli Juventusa, u redu je nadati se, ali treba biti realan i shvatiti da ce tesko sva tri prva kluba toliko kiksnuti, a da ce Juventus biti toliko dobar da nigde ne kiksne. Juventus jednostavno nema ni igracki kadar, a ni igru za tako nesto. Bitni su i medjusobni skorovi, Milan je tu uspesniji od Intera, a Inter od Napolija, dok cemo uskoro videti kakva ce situacija biti u duelu Napolija i Milana.
Bane92
pre preko 4 godine
Sad ako ove tri ekipe kiksnu i Juve ih prestigne i osvoji titulu, može sve da ide u tri lepe....

Ivan Radovanović
pre preko 4 godine
Људи још ниси свесни како Јуве осваја титулу, реално Наполи нема довољно ни квалитета ни тренера да издржи паклен распоред, Милан као Милан, може да победи Интера, па да га зезне Салернитана, о Интеру је довољно рећи лош.тренер и сва прича стаје
Inter
pre preko 4 godine
Eto samo neka Juventus ima sve dobro. Da su dobri ne bi bili tu gde jesu.
K
Kolona95
pre preko 4 godine
Inter se kocka samo zbog neimanja kvalitetne klupe pa zbog gustog rasporeda kiksaju. Zato se nisu odvojili do sad. Sad im ide nešto lakši raspored p mislim da ce povratiti bodovnu zalihu. Isto tako, niko me ne može uvjeriti da je Napoli u stanju da uzme titulu. Kad bude stani-pa'ni, ozbiljna borba se vodi između milanskih klubova i to je to. To je moje mišljenje.

Joco Inter
pre preko 4 godine
Poslednja rečenica govori na čijoj je strani novinar
Z
Zlatan Topčagić
pre preko 4 godine
Srbija čeka titulu! Forza Milan, Milan campione! Sve više i više mladih kod nas navija za AC Milan! Nadam se da ćemo u junu svi zajedno slaviti titulu!

Marko
pre preko 4 godine
Uopšte me ne bi čudilo da ih stigne juventus
H
HAHAHAH
pre preko 4 godine
DOBAR VIC





.jpg.webp)


.jpg.webp)