Komentari na vest

Ko kaže da ne može i mladi igrači i ogromna zarada i rezultati?

I

Iga

pre preko 4 godine

Rralno ljudi se napalili protiv bayerna gdje i nece mozda nikad neki od njih nece igrati tako veliku utakmicu. Vec u drugoj utakmici ce se pokazat realnost gdje ce ih bayern dobit 4 5 razlike.
D

Daki...

pre preko 4 godine

pa sta pisete ovo,pa za koliko novca oni dovode te klince,pa tog njihovog sponzora zabole cose za rezultat,ako ne budu sampioni bice drugi put vazno da se proda...nesto tako je nezamislivo u iole ozbiljnom klubu
K

K R O J F

pre preko 4 godine

U principu jeste tačno.Teško je sve spojiti u jednu celinu.Da se sve preseče u jednoj tački.Dešava se tu i tamo da se desi nešto ovako. Pitanje je koliko sezona u nizu mogu do rezultata.Već za narednu sezonu ne bih bio iznenađen da ne prođu grupu. Teško je to.
p

podesen

pre preko 4 godine

Ala bi Terza ove slatko rasprodao za neku sicu, a sebe ugradio bio bi ne milioner nego multimilioner .
K

K R O J F

pre preko 4 godine

Novac bi "uhvatio krivinu" i završio u nekoj banci u Nemačkoj a Salzburg bi završio u trećoj ligi sa nemogućnošću da plate vodu i struju.