Komentari na vest
Ko su ‘naši’ na Mundijalu? Ima ih 13, da li se svih sećate? Od Pume do Sulake, od Singa do Baždara
S
Slaviša Trifunović
pre 14 dana
Za jedan kvalitetan tim.
N
Nenad Petrovic
pre 14 dana
.... Pa bas lepo... Dobri igrači i legende.. Pojedini
R
Ru99
pre 14 dana
Haha kad ne mozemo da navijamo za svoju reprezentaciju uteha nam da gledamo igrace iz nasih klubova
z
zecpripovedac
pre 14 dana
Al su igraci, ni jedan krsten.
n
neconi1122
pre 14 dana
Neka neka nama ne valja niko bitno da se u repku puštaju ljudi koji ne znaju sta je fudbal
F
Fru
pre 14 dana
Srpski fudbal je takav da se sve vidi kako igramo u Evropi kako klubovi, a kako reprezentacija. Da ne govorimo ko sve radi u našem fudbalu.
D
Dajanstf
pre 14 dana
Degenek dobar za 27. reprezentaciji sveta Australiji ali nije dobar Zvezdi i Srbiji koja je na 43 mestu
b
bojanboskovic
pre 14 dana
Totalno nebitni igrači
Igor Markovič
pre 14 dana
Baždar bi dobro došao Partizanu

Meda74
pre 14 dana
Da su naši igrali bi za Srbiju.
T
Tln
pre 14 dana
Da su nasi ne bi bili na SP!
Milan123456
pre 14 dana
Kvalitet ravan našim fudbalerima zaista
gorandavinic1974@gmail.com
pre 14 dana
dobar tekst .trebalo bi vise ovakvih da pisete.inace Crvena Zvezda ce imati 2 igrača .Arnautovic i Seul.sasvim solidno
A
Arenini komentatori
pre 14 dana
Umesto da prenose utakmicu oni 90 posto vremena pricaju svoje price. Na zalost nemaju konkurenciju a prave se pametni
Biba978
pre 15 dana
NEMA NASIH NASI BOJKOTUJU🤣🤣
н
непознат
pre 15 dana
Арнаутовић, Шериф, Сеол и Хванг једино што ваља.
Stevan
pre 15 dana
Odlican tekst,bas je zanimljivo
Dareda88
pre 15 dana
Dogurali bi do prve krivine.
Ruzica70
pre 15 dana
Odlicni igraci nema sta samo pitanje dokle bi dogurali
j
jocy9933
pre 15 dana
Dobri igraci nema sta
G
Goat
pre 15 dana
Haha zbunio me naslov, zaboravio sam na ovog Singa pa reko' kad je Vilfred Singo igrao u nasoj ligi...
Ivana Zivkovic
pre 15 dana
Dogurali bi dotle da ne bi ni bod osvojili u grupi
Milomirka Banjac
pre 15 dana
Pa da, tako nam uvek bude..
Г
Гос'
pre 15 dana
Нисам толико испрстио баш све, јел Канада учествује. Борјан брани ил се пензионисао..
G
GostTT
pre 15 dana
Borjan se oprostio od reprezentacije Kanade odmah posle SP 2022. A pre dve godine je i završio fudbalsku karijeru.
I
Igor88BG
pre 15 dana
Naravno da učestvuje Kanada kada su uz Meksiko i SAD domaćini SP-a.
SERBIA AGAINST THE WORLD
pre 14 dana
Kako se penzionisao, kada covek buvkl brani u Saudijskoj Arabiji ahahahhahahha
Mirko Boc
pre 15 dana
Dobri igrači svi








