Komentari na vest

Konačno žreb da pogleda Partizan: Ili u San Marino ili u Luksemburg

nenad japundzic

pre 5 dana

Malo srece ovaj put.
I

Ivan8888888888

pre 5 dana

bolje da se okrenu prvenstvu nego da se blamiraju po konferenciji

Asani Avni

pre 5 dana

bilo je krajnje vreme da ih pogleda zreb

Meda74

pre 5 dana

Samo da neispadnu od ovih levaka
P

Predrag Petrovic

pre 5 dana

lagano za prvo kolo posle neka nam je Bog u pomci
D

Dzemaili00

pre 5 dana

Njih mozda nekako i prodje Partizan, sve dalje od toga je diskutabilno. 😁
b

batabane

pre 5 dana

Bas vala.Vecito je dobijao najtezeg moguceg.Mislim ,Partizan bi prosao i znatno jaceg protivnika,ali je dobro to sto su medju slabijim,da Partizan dobije obe utakmice i da pocne da dobija bodove i popravlja koeficijenat,koji je jako pao.Nego sve je to lepo,i lepo je sto se pise o novim igracima,ali nikako da zvanicno nekog predstave,da se zna da je zavrsen transfer.
M

Markomili

pre 5 dana

Lagano dobijamo, idemo dalje

JEJICA

pre 5 dana

Ajmo partizane,bolje išta nego nista
m

milos987

pre 5 dana

Partizan nema pravo na kiks

Aleksandar Krezic

pre 5 dana

Ово је смешно да се овако прича за Партизан мислим да овај текст вређа у неку руку Партизан као да је он толико слаб да мора да игра са неким анонимусима.
N

Nije ti

pre 5 dana

dobro,jeste slab samo što ti nisi realan!!!

cima88

pre 5 dana

Svi oni se progutaju u nekim običnim takmičenjem ali kad dodje ono glavno,četiri utakmice bez gola
S

Sabahudin62S

pre 5 dana

Šanse FKP da prodje u drugo kolo su 50:50.
M

MidoCZ

pre 5 dana

Ima li profesionalnih konobara u kojoj od ovih ekipa iz San Marina ili Luksemburga. Ako ima, opet je zreb bio tezak.
G

GagiloDJ

pre 5 dana

@MidoCZ Za razliku od Partizana, CZ je imala srecu pa je ove godine umjesto Kiparskih ribara i sakupljaca rakova i zaba kreketusa, koji joj godinama sa svojim klubovima; Omonija -Mona, Pafos,Apoel itr.zadaju teske traume i redovno nanose poraze, dobila nesto lakse protivnike vjerovatno Sjeverno Irske slatkovodne ribare, sakupljace Skoljkasa i Skampija..
Z

Zera666

pre 5 dana

Dosta smo dobro prosli i zvezda i partizan
s

spitfire

pre 5 dana

konacno normalan zreb, samo da se sklopi tim
E

E smesni ste

pre 5 dana

Ah kad se samo setimo Sabaha, ekipe projektovane da osvoji fudbalsu galaksiju…
m

mečka koja igra

pre 5 dana

Ispadaju u sezoni kupanja ko god da im bude protivnik.
T

Teodora284

pre 5 dana

Usraće ih i ovi iz Luksamburga samo polako
s

sale01323

pre 5 dana

Saša Ilić dobio idealan početak evropskog puta
a

aleksss99

pre 5 dana

Dobra prilika da ekipa stekne samopouzdanje
j

jelenal19

pre 5 dana

Nema izgovora, prolaz mora da se overi
l

laki100

pre 5 dana

Prvo preskočiti ovu prepreku, pa dalje
v

vanjaaa03

pre 5 dana

Konačno malo lakši protivnik za crno-bele.
d

dacika75

pre 5 dana

Ako ovo ne prođu, nemaju šta dalje.

Ivan Tokai

pre 5 dana

Partizan ovog puta stvarno imao sreće na žrebu

Uskekruske

pre 5 dana

Bice nesto od Partizana
Г

Гост Рајдер

pre 5 dana

Објективно речено, нашим тимовима ме одговара луксемушка школа фудбала.
b

bolton79

pre 5 dana

Dobro je da bar pokupe neki bod za koeficijent. Mada mogu lako i drugo kolo da prodju
T

Trololo

pre 5 dana

Ovo ne bi smeo da bude problem, bitno je uigrati se, pa cak i ako dodje za nijansu jaci protivnik, uvek imas sansu. Pod uslovom da mogu da trce 90 minuta, a ne da budu na izdisaju oko 60og, kao vecina nasih klubova...
Р

Реално

pre 5 dana

Сад нису топле куглице ал већ у следећем колу колу ће бити 100% хахахахахаха

Stefannnbgd

pre 5 dana

Nekada bi takvi peotinvici bili ispracani sa mrezom napunjenom do vrha(tipa Ril,Hamarbi i tako dalje).
L

Luja

pre 5 dana

Nije da ih je baš pogledao. Ovi su za partizane kao PSG.

Stevan

pre 5 dana

Pa dobro moglo je puno gore da bude

Aleksandar3006

pre 5 dana

Konačno malo sreće, do sada i ako povlašćeni smo dobijali najteže moguće protivnike. Ovo se mora proći a nadamo se i u sledećim kolima malo sreće.
v

vrcmo

pre 6 dana

kosu potencijalni rivali u trecem kolu kvalifikacija
K

KojMoj

pre 5 dana

Nećete dotle stići
B

Batistuta1

pre 5 dana

Igraju protiv kosu.

Vladan Maleṣ̌ić

pre 6 dana

Bice to napeto...
Z

Zemunac11080

pre 6 dana

Bice to napeto !!!
W

Wenglor

pre 6 dana

Hoce, bice napeto prvih 10 minuta utakmice. Onda Parni valjak preuzima kontrolu nad utakmicom.
b

bad

pre 5 dana

poznati ste baš po preuzimanju kontrola,sudije znaju najbolje!
h

hellokcs2

pre 6 dana

Suviše su dobri.

David Čantrak

pre 6 dana

Konacno i nas sreca

fdls05

pre 6 dana

Ово мигу проћи,али за даље сумњам.
b

bad

pre 6 dana

tačno tako do juče smo izvlačili sile od klubova,najjači je bio ovaj sa decom iz nekog Danskog sela,da ne pominjem nikad jači dinamo kijev, ili ove pecaroše škocke,ovog osvajača lige šampiona Aek iz larnake,kakvi nam elitni klubovi uvaljivali od2 do 8 gola po utakmici....
p

pa

pre 5 dana

ti kiprani losi izbacise i zvezdu ali bice da su tada najjaci. Pa evo ove godine ekipe koje ima vojvodina u prvom i drugom kolu pitanje je da li bi ih zvezda izbacila.
K

Kuku Vasa

pre 6 dana

Cemu se ljudi raduju, ovo nije normalno, pa treba zreb da nas pogleda u 3 i 4 kolu, sta ce mi sreca u prvom kad si tu jaci od svih zajedno. Pogledajte Vojvodinu, odmah 2 koske i kraj, mogu da se pojacavaju koliko hoces, nece proci, Zeleznicar bice sreca ako ne bude 7 komada u Portugalu, a 10 ukupno. Opet se ostaje na Zvezdi koja ce u Ligu Evrope i da se molimo sreci da Partizan udje inace opet srozavanje koeficijenta i idemo na nivo San Marina i Andore.
S

Sima0

pre 5 dana

Taj nivo otprilike i jesmo,nažalost!
M

Marko206

pre 6 dana

Ne mogu da verujem da bar malo srece bude na nasoj strani.
P

Paa

pre 6 dana

Prejaki protivnici za Partizan.
f

fosutt

pre 6 dana

pa ako sad nemogu da prodju netrdba ni da se prijavljuju vise
М

Мамлаз

pre 6 dana

Треба бити опрезан, Ла Фјорита може бити неугодна.
Z

Zack Le Night

pre 5 dana

Veliki si ti strucnjak, odmah se vidi, i po niku, a i po komentaru.
N

Niki1

pre 6 dana

pisu da nemaju srece,pa ako je ekipa dobra ne treba im sreca

djole.

pre 6 dana

Konacno neki timovi njihovog ranga.

Nikola Malešić

pre 6 dana

Od Partizana svasta da cujes

nenanena2

pre 6 dana

Puno sreće svim našim klubovima u kvalifikacijama za evropska takmičenja!!!
U

Uncle Z

pre 6 dana

Ne bi me ništa više iznenadilo od Partizana
S

Sudija Picilkas

pre 6 dana

Sa pojacanjima kao onaj Zekovic iz Fejnorda, i Slovencem iz Volfsbergera, i klimavom odbranom koja je ostala klimava jos iz prosle sezone, ni ovo nije lagan zreb, i predstavljace tesku misiju prolaska u naredno kolo.
N

Nemoseradujete

pre 6 dana

Unapred. Moz ispadnete i od ovi.
S

Sudija Picilkas

pre 5 dana

A od kojih ce ispadne tvoj Napredak, ili Radnicki Nis, od Zire ili Gzire? Ahahaha.
B

Baća Espino

pre 6 dana

Da ne bude od Una Strasen do Strasen Ilić umesto Saša 🤣, tačnije Una Strasen Ilić da ne prođe ljubitelj Rubinovog vinjaka kao Šamroje. Polako sa ekipom iz Luksemburga, nije Partizan u poziciji da se sokoli protiv bilo koga.

klackalica535

pre 6 dana

Trebalo bi bar 4+ da bude.

gorandavinic1974@gmail.com

pre 6 dana

pogledao ih ne pogledao oni ispadaju pre grupne faze konferencije

Бурек са сиром

pre 6 dana

Данас сви играју фудбал хахаха

Mis011

pre 6 dana

Kako su igrali u prošlosti i ovo su prekaljeni protivnici za njih.
k

kakav je ovo naslov?

pre 6 dana

Partizanu je svejedno od koga ispada. Sad ćemo odjednom birati protivnike od kojih ispadamo?

Quattro

pre 6 dana

GG u svakom slučaju 😂
R

Rezzapereca

pre 6 dana

Ko god ocekuje lagan prolaz, vara se, partizan je na katastrofalnom nivou
o

obicancovek

pre 6 dana

Partizan je sad jaci nego sto je bio ovog zavrsenog proleca i to ce se uvideti vrlo brzo. Bez ikakve sumnje ocekujem prolaz kako tako jer Partizan je puno bolji nego sto to pokazuju rezultati u drugom delu sezone koji su plod problema unutar kluba.

Slobodan Ristovic

pre 6 dana

konacno da ih pogleda

Steksus123

pre 6 dana

Ovo nasa godina 🖤🤍
b

bad

pre 5 dana

jesi se danas za žreb upalio,kao juče?
S

Secondigliano

pre 6 dana

s kim si takav si bi bilo najbolje opisano 😂 raduju se oni njima ali i sa druge strane je slicno razmisljanje...
c

cinjenicaa

pre 6 dana

Neverovatno srecare, pisao danas da ce dobiti ove iz San Marina i eto.. Ali dzaba, mogu jedno ili dva kola da se provuku, ligu konferencija videti nece.

Želimir Obradović Cepač

pre 6 dana

Odlican zreb, idemo dalje lagano
j

ja samo realno

pre 6 dana

Idemo dalje-da, Lagano-teze malo. Ipak su to ekipe koje Partizan jedva pobedjuje...
b

bojanboskovic

pre 6 dana

Ekipa iz San marina ili Luksemburga je prošla odlično na žrebu.
M

Mukica

pre 6 dana

I oni se obradovali nama...
C

Cirkus

pre 6 dana

Zaista teški rivali Sabah i AEK Larnaka 😂😂
H

Horhe Armando

pre 6 dana

Pa da, zato Pafos spada u sam krem evropskog fudbala, imaju 2 finala LS i 3 puta igrali cetvrtfinale Lige Evrope. A da ne zaboravim da pomenem mocni Sasuolo, koji je valjda ispao iz Serije A.
u

uefamafia

pre 5 dana

Pa ti pominješ Sasuolo koji je pre 10 godina igrao sa Zvezdom, to dovoljno govori i tvom komentaru. Pre 10 godina je i Barsa dominatno uzela LS pa nakon toga par puta ispadali u LE.
L

Luksemburg eeeejjjj

pre 6 dana

Kad moramo igrati protiv Luksemburga/San Marina da bi opet igrali protiv nekih XYZ Klubova onda brate nema se tu ni sta gledati. Nismo mi dobili lake protivnike nego smo mi losi pa igramo s losima. I kad se udje u grupu onda obavezno kljucnu utakmicu izgubiti primljenim golom u 87min. Druze vrti se sablon godinama, sezonama, ma nemam ja volje za to. Samo rez ispratim i tjt.
b

babajaro

pre 6 dana

Toliko volje nemas da komentarises i zreb...
P

Pica Karapetrovic

pre 5 dana

Ako nemas volje, ti se onda mani fudbala, i pocni da gledas brzo hodanje, pikado, ili stoni tenis, ima i drugih lepih sportova.
K

Kung8989

pre 6 dana

Bolje San Marino u svakom slučaju

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 6 dana

Dobro je mada danas svi igraju fudbal

M. K.

pre 6 dana

Ove ako ne prodju i to duplom pobedom slobodno nek ugase klub.
S

Specijalci

pre 6 dana

trebalo bi kantanje biti sa zbirnom razlikom +5 MINIMALNO. A da se ne primi go (nemoguce).
d

d. g.

pre 6 dana

Biće neizvesno...

Mr 007

pre 6 dana

Bice neizvestan dvomec, u pitanju su borbene i takmicarski nastrojene ekipe, kada ne konobarisu. Svakako je najkasnije kraj puta u sledecem kolu. 🤣
S

Sale055

pre 6 dana

Crno beli su dobro prošli ovaj put

Bojank1991

pre 6 dana

Zar nije i logično kad je u pitanju LK?

Tubic

pre 6 dana

Одлилно!!!⚫️⚪️💪💪💪

mlade016@gmail.com

pre 6 dana

Bilo kome ovih ne bi trebao da bude problem, možda Slovenci bi nas malo više oznojili.
p

pfccc

pre 6 dana

kada je izvlacenje za trece kolo kvalifikacija, odma nekada sad, ili kada se zavrsi ovo kolo? zna li neko
2

243

pre 6 dana

Dan prije odigravanja utakmica drugog kola

…..

pre 6 dana

Da našao je kad da nas pogleda kad igramo najmanje vredno Evropsko takmičenje
H

Holse

pre 6 dana

Ovi iz Luksemburga nisu naivni uopšte

Sterlings Braunfels

pre 6 dana

U dvomec između San Marino i Luksemburg a je 50-50.