Komentari na vest

Konatar otišao u Litvaniju

Dramaturg89

pre 25 minuta

Koji će moj u Litvaniju kada sada ima šansu u Evropi.

1Sale11

pre oko 1 sat

Divna zemlja za razvoj igraca a

Stefan Nikolic

pre oko 1 sat

srecno u daljoj karijeri
G

Gone

pre oko 1 sat

Srecan nastavak dalje momce
P

Petar1107

pre oko 2 sata

dobar je igrac konator trebao je ostane
r

rajaram

pre oko 3 sata

srecno za Konatara, sjecam se debija za prvi tim Zvezde, nadao sma se da ce ostati,,ali ni ovo nije lose,..uzivaj..