Komentari na vest

Konte razočaran u Totenhem: Dok sam gledao sa strane, video sam prostor za napredak, a kad sam došao...

Z

ZNA SE

pre preko 4 godine

proveren recept. Na kraju sezone, kad sve ode niz vodu, raskid ugovora, milioni u dzep, pola godine odmora dok se ne nadje jos neka ovca (klub) da ih osisa. Konte, majstorcino!
K

Ko je ovde lud

pre preko 4 godine

Ovaj dečko očekivao reformu kompletnog tima u januaru i to u Totenhemu, koji je u prethodnih 7 godina doveo ukupno 3 igrača u zimskom transfer periodu. Možda Paratići i on pričaju na engleskom pa se nisu baš razumeli
G

Ginola 14

pre preko 4 godine

Dragi Conte, kad kreneš, povedi sa sobom onog ko te doveo. Hvala mu za trening centar i stadion, ali fudbal nije za njega.

Suptilni utovar

pre preko 4 godine

Jako dobro znamo ko je Konte. Dobar trener, motivator koji će stalno da kuka za skupim pojačanjima, preplaćen. Sva četvorica koji su upravo otišli mu nisu bili u planu, a sad kuka za njima. Dobar broj igrača i trenera nije hteo da dodje u klub za dobre pare! Pitanje je: Može li TOT da nadje boljeg trenera? COYS
S

Sladajac

pre preko 4 godine

Licimer žabarski kuka za ovom četvoricom a svi su mu bili na tribinama...
G

Gos

pre preko 4 godine

Najbolje da ti kupe 20.igrača,možda nešto uradiš
K

Komte

pre preko 4 godine

Totenhem je Totenhem...osrednji klub, kao u Španiji Espanjol ili Italiji Sampdorija
A

Aebre

pre preko 4 godine

Daj druže da vidimo Espanjol ili Sampdoriju da u današnjem fudbalu dodje do finala Lige šampiona
K

Kontejner

pre preko 4 godine

Nije ni cudo sto Kejn lose igra, u inat predsedniku. Zna sa kim ima posla.
G

Genius

pre preko 4 godine

Otkako su oterali Poketina, zelim im sve najgore..
G

Goster

pre preko 4 godine

niti ga je ko ćerao da dodje niti mu je obećao bolje,uzima ogromne pare da od ovoga tima plus par pojacanja napravi respektabilan rezultat prvo da ga stabilizuje pa onda da napadne 4 mjesto pa tek onda da razmislja o trofejima i o nečemu vecem u Evropi...ovo kukumakanje njegovo i murinjovo ide na zivce svima jer su im taktike jako providne a kad gube vazda je neko drugi kriv,ali po meni su ludji ovi koji ih zaposljavaju jer znaju sta dobijaju a sta gube...po meni su betankur i kulusevski bolji nego ova cetvorica zajedno i unaprojedice igru na vise nivoa od istrošenog dele Alija,nesnadjenih ndombelea i Lo selsa
1

101

pre preko 4 godine

Folirantu Italijanski, uzeo si lovu, nisi nikada ni planirao da ostanes duze u Engleskoj. Familija mu je u Milanu, nece da zive u Engleskoj, i to mu je problem. A u Italiji nema lovu. Trebao je ostati u Interu.

Kukaa

pre preko 4 godine

Pa ne znam šta je ovaj očekivao. Dolazi u gubitnicki tim kod gazde koji samo gleda kako da uštedi. Sad mu neko kriv. Kao da nije znao gde i kod koga dolazi
H

Hthd

pre preko 4 godine

Samo gleda kako da ustedi a napravio najmoderniji stadion i trening centar