Komentari na vest

Kostić probudio Brava, Čileanac posle naivno primljenog gola bravurama ostavio Betis u životu (VIDEO)

G

Gost Zlatko

pre preko 4 godine

"Nije bio najoprezniji kod centaršuta Filipa Kostića" Mi bismo rekli "napisa čovek i osta živ". Uopšte nije bio centaršut. Očekivao je Kostićev ulazak u 16 i prišao je prvoj stativi. Kostić je video i probao lob. Da je ovakav gol dao Mesi bilo bi "vau" a pošto je naš igrač onda samo "golman nije bio najoprezniji." Kostić je video gde stoji golman i probao je lob, nije to slučajno uradio. E sad, pitanje je koliko takvih bi pogodio od 10 pokušaja, ali to uopšte nije bitno, pogodio je tad kad je trebalo.
A

Aba

pre preko 4 godine

Zar nije spanska 10 put bolja od farmer lige.