Komentari na vest
KRAJ: Čelsi mirno čeka revanš, Vlahović će morati da pogura Juve u Torinu
K
Kiki87
pre preko 4 godine
Ovaj juventus nema uopste vezni red. Nema niko da iznese loptu.
w
wd
pre preko 4 godine
Sem gola Vlahovica,Juventus je mnogo los.Sredina,Quadrado,kriminal...
Z
Zeljeznik
pre preko 4 godine
Ovaj Juventus ima sredinu vezni red u rangu osrednjeg kluba iz tipa Portugala.... Odgovornom tvrdim da bi Zdjelar i Ivanić bili korisniji i učinkovitiji na terenu nego ova 3. nesretnika.
S
Spiritus movens
pre preko 4 godine
Ljudi moji ja dosadne utakmice Celzi - Lil. Godinama unazad svaka utakmice LS manje-vise ista. Pravi pravcati industrijski fudbal. LE je ako nista drugo ono barem raznovrsnija, ne igraju uvek jedne te iste ekipe. Inace, sve cestitke nasem Vlahovicu na golu.
G
Gost999
pre preko 4 godine
U pravu si, bas se nekidan raspravljam sa burazom.. Zanimljivije je dosta, ima vise novih ekipa, novih rezultata i sl.. U LS je sve uvijek isto godinama, vise dozlogrdilo stalno gledati Real i Pariz, City Liverpul i takve utakmice. Mogu zamisliti kakva ce sutra tragedija od fudbala biti Atm i Man Utd..
t
toooo srbineeee
pre preko 4 godine
Bravo majstore i to desnom. Ne mogu da verujem da ovdje ima nekih kojima je krivo…strasno
Samo gas Dusane srbine
I
Iks Tb
pre preko 4 godine
Dušan Silni Vlahović!!!
G
Gostims
pre preko 4 godine
ova igra juventusa je uzas dali 1 gol i odmah bunker

bojke
pre preko 4 godine
Igraju ljudi bez pola tima, imaju pet igraca na klupi sto je toliko cudno pogotovu ako se zna kako alegri postavlja ove utakmice
k
koncentrisan je
pre preko 4 godine
1000 %...a ova dvojica iz viljareala, sto ga cuvaju tzv. tuga, ..
M
Mora da igra u repki
pre preko 4 godine
Najbolji srpski napadač! Vlahović pa 100 mesta prazno pa ostali nek se poređaju kako im volja.
m
mi
pre preko 4 godine
ZVERKA

Bojan Lordinho
pre preko 4 godine
Tek prvi u LS od 900 koliko ce dati ukupno u svim takmicenjima u karijeri!!!Samo zdravlje i Dule Zlatna kopacka,kakav Mbappe,kakvi brazilci sine...osvajamo Qatar!!! Naravno uz svu salu,zelja iz mene prica! Bravissimo Vlaho,bravo sine! Pozz svima
K
K R O J F
pre preko 4 godine
Partizanovo dete sa druge planete!
S
SRRRBIN
pre preko 4 godine
Altinino dete
M
Montevideo > Doha
pre preko 4 godine
Car Dušan Silni zajedno sa Piksijem i još 22 orla sa stručnim štabom sa gosodom Ljubinkom Drulovićem i Goranom Djorovicem vode nas do prve Boginje u istoriji!
Л
Ложач
pre preko 4 godine
Ау сунце ти пољубим, јел реално ово, не знам дал си луђи ти ил ови што ти налупаше плусеве! Свако нормалан би волео да освојимо Богињу, али свако нормалан зна како смо пролазили после сваког ложења!
Z
Zeljeznik
pre preko 4 godine
DUĆAAAAA MAJSTOREEEEEE!
R
Rubikova kocka
pre preko 4 godine
Živi bili pa vidjeli, odučiće ih Viljareal od fudbala, al zbog Vlahovića nadam se da grijesim!








